Obnovit stránku

Recenze Umax VisionBook 14Wa Turquoise

Zajímají Vás názory a recenze na Umax VisionBook 14Wa Turquoise? U nás má zatím hodnocení 3,4 z 5 hvězdiček od 15 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Umax VisionBook 14Wa Turquoise. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Umax VisionBook 14Wa Turquoise i vy.
Umax VisionBook 14Wa Turquoise - Notebook
Umax VisionBook 14Wa Turquoise
Prodej skončil
3,4
hodnotilo 15 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
60 %
zákazníků doporučuje
Ani za ty peníze, by tohle prodávat neměli. Není to produkt, který by měl vyjet z továrny. Je to s.....
Možná vzhled
Všechno
Dvě velmi špatné zkušenosti ze dvou pohledů. První jsou produkty jako takové. První problémy se vyskytli již po několika dnech používání. Servis se vždy snaží svést potíže na uživatele a to včetně výrobních tolerancí. Výrobky jsou sestaveny z nekompatibilních komponentů bez řádné kontroly kvality. Doba opravy byla vždy velmi dlouhá, až na dobu danou zákonem. Nejzávažnější problém v používání je nedostupnost náhradních dílů těsně po uplynutí záruční doby. Značku ani servis tedy nelze v doporučit. Dle současných standardů se jedná o zcela podprůměrné a nekvalitní zboží, včetně obchodních i servisních služeb.
žádné
Nekvalitní komponenty a montáž velmi špatná dostupnost a úroveň servisu nedostupnost náhradních dílů již po dvou letech
Stejný problém jako u pana Pavla. Po delším pouštění videa a i jiné, začal blbnou a samovolně po 5min sám přechází do režimu spánku a objeví se černá obrazovka. Musí se držet tlačítko vypínání po dobu 10s a znovu zapnout. Při reklamaci jen přehozeno do továrního nastavení, vráceno a problém s režimem spánku pokračuje, nyní podána druhá reklamace a čekám. Pořád dokola to samé.
Zázraky samozřejmě nemůžete čekat ale pro dceru na základní věci jsem myslel že se bude hodit, ale.. Po 14 dnech začal blbnout touchpad a po vstupu do režimu spánku nešel probudit. Vždy sem musel držet tlačítko vypínání po dobu 10s a znovu zapnout. Při reklamaci přehozeno do továrního nastavení, vráceno a problém s režimem spánku pokračuje, touchpad zatím jde. Všechny ovladače aktuální ale prostě pořád dokola..
pouze na přehrávání videí
zpracování nezvládne ani on-line výuku v dnešní době
Za ty prachy super, tichý, rychlý. Koupeno synovi na online výuku.
Za cenu technologický zázrak. Dle mého zkoušení zvládne vše pro základní používání PC, office, internet, přehrávání, atd. Není samozřejmě určeno pro hráče, ale pro normální používání se jedná o super počítač
Příjemný monitor, velmi pohodové koukání na obrazovku Výdrž se zdá být v pohodě Rychlost není tak špatná jak by člověk čekal. Malý disk nechává stále dost místa pro užvatelská data a programy.
Pro náročnější uživatele nedoporučuji.
Po zhruba dvou měsících každodenního používání, kdy počítač stále vydrží na jedno nabití 5 až 7 hodin se pouze dvakrát vyskytl problém s Touchpadem pravděpodobně po aktualizaci kdy přestal správně fungovat a stačilo jen připojit externě myšku a uvést touchpad do továrního nastavení ..a doporučuji též upravit citlivost na nízkou protože je opravdu přecitlivělý..jinak počítač dělá vše jak má..probouzí se ze spánku..videa se nesekají..pokud nepřetěžujete procesor dalšími zbytečně zapnutými aplikacemi a okny v prohlížeči..zatím prostě OK.
Za tu cenu zatím není důvod ke stížnostem.
Jen pro nenáročné uživatele kteří sním budou slušně zacházet..nehodí se na tůry do hor a celkově do drsnějších podmínek..
Pro děti a začátečníky je to dobrá věc
Lehký, krásný, vše funguje a frčí.. Na distanční výuku a občasné brouzdání paráda.
Koupeno pro dceru kvůli škole a úplně super.
P-DC1-WEB04