Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Recenze V první linii: Armádní generál Petr Pavel

Zajímají Vás názory a recenze na V první linii: Armádní generál Petr Pavel? U nás má zatím hodnocení 5,0 z 5 hvězdiček od 4 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s V první linii: Armádní generál Petr Pavel. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na V první linii: Armádní generál Petr Pavel i vy.
V první linii: Armádní generál Petr Pavel - Vladimír Mertlík
V první linii: Armádní generál Petr Pavel
Ihned ke stažení a poslechu
349,-
Koupit
Poradna 0 Recenze 2
5,0
hodnotilo 4 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Kariéru pana generála dlouhodobě sleduji. Je to vzdělaný, odvážný, slušný, charismatický člověk, který pro naši vlast udělal více než ti lidé, kteří nám nyní vládnou a umí jen lhát a urážet. Nesmírně si ho vážím pro jeho postoje a názory. Má velký kredit u nás i v zahraničí, jeho bývalé působení v armádě a postavení a práce v NATO mu přineslo mnohá ocenění a kontakty po celém světě. Je všude srdečně zván a vítán. V knize píše, že nechce být prezidentem a namočit se do té špíny, která teď vládne v naší zemi. Ale já bych si ho za prezidenta strašně přála, aby ten chlív vyčistil. Moc ho zdravím.
Kniha skvělá a upřímná.
Nevidím žádné.
Super audiokniha
Žádné
WEB8