Obnovit stránku

Recenze Velmi osobní kniha o zdraví

Zajímají Vás názory a recenze na Velmi osobní kniha o zdraví? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 41 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Velmi osobní kniha o zdraví. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Velmi osobní kniha o zdraví i vy.
Velmi osobní kniha o zdraví - Margit Slimáková
Velmi osobní kniha o zdraví
Ihned ke stažení a poslechu
349,-
Koupit
Poradna 1 Recenze 18
4,7
hodnotilo 41 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Poznámka k formátu eknihy nikoli obsahu - vzhledem k použité grafice v tištěné podobě je ekniha je ve formátu pdf v podstatě nečitelná, i přes změnu nastavení si s tím čtečka (PocketBook) uspokojivě neporadí a text se velmi obtížně čte.
v podobě eknihy nečitelná
Knihu doporučuji všem, kdo už umí číst. Myslím, že by ji mohli zařadit jako povinnou četbu na středních školách a neměla by chybět především ve zdravotnických oborech. Kniha se mi hezky četla, hltala jsem informace a těšila se co nového se dozvím na následujícíh stránkách. Paní doktorka Slimáková je člověk na svém místě a smekám před ní. Děkuji
odbornost ale zároveň čtivá forma osobní zkušenosti užitečné informace
Knihu vřele doporučuji, čte se sama. Napsáno velmi poutavě, jednoduše a srozumitelně. Nejde sice do detailů, ale možná i díky tomu se ani pánové od ní nedokážou odtrhnout. Navíc je moc hezky graficky provedená. Ideální jako dárek pro ty, kteří chtějí žít nejen zdravě, ale hlavně dobře a ekologicky:)
Nadšeně jsem přečetla tuto novou knihu Velmi osobní kniha o zdraví. Jsem z ní nadšená, je tam tolik skvělých věcí a líbí se mi, že tam autorka uvádí i své osobní zkušenosti. Od všeho něco a jako takový malý stručný návod na zdravý a spokojený život.. Více jsem se utvrdila v tom, o čem jsem již dlouho přesvědčená, že je správné.. správné pro mě, nikomu bych to nevnucovala, ale jako doporučení super.. četla jsem ji já i mamka a moc se nám líbila.. Hezký je i pevný obal a líbí se mi obrázky, desing a celkový vzhled knížky. Je to taková malá bible :)
Perfektní kniha. Konečně někdo jasně formuloval to, co jsem už dávno tušila (ale nedovedla pojmenovat) - jsem typická oběť inzulínové rezistence. Kniha mnou neuvěřitelně rezonuje. Nyní již chápu, proč mi v 21.století přijde rozumnější pěstovat zeleninu, mít slepice a králíky, než kupovat plasty obalené potraviny. Mohu jen potvrdit, že pokud chcete trvale zhubnout, nevážit a nepočítat makroživiny, tak cesta Margit, je tou správnou. 10 let jsem bojovala neúspěšně s obezitou podle StObu, Havlíčka a Cajthamlové. Váha na houpačce (+-8 kg), nálady také. Astma, ekzémy, bolest kloubů. Až LCHF strava (kromě zeleniny a bobulovitého ovoce veškeré vyloučení sacharidů; doplnění energetické potřeby tuky). Váha po 4 měsících -20 kg a po téměř roce stále stejná!
Návrat k selkému rozumu. Podložené studiemi. Podpořené vlastní zkušeností. Čtivé. Krásná grafika.
Klidně bych snesla i víc receptů a tipů na jednotlivá jídla...
široký záběr a velmi tolerantní přístup k jiným názorům
Kniha je naprosto skvělá! Velké díky za ni. Nemohu se od čtení odtrhnout!!! :) Měla by být povinná pro každého ;)
Vyborna. Vysvetli vse,co me kdy zajimalo a nemela jsem v tom jasno.doporucuji
Odbornější než jsem čekala
Selský rozum ve správném stravování
Kniha je krásná a originální (ilustrace a vazba), je čtivá a zároveň se dozvíte spoustu zajimavých informací. Ke knize se budu ráda vracet.
ilustrace, vazba, spousta informací, které nikomu nic nevnucují
WEB17