Obnovit stránku

Recenze Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB, eukalyptově zelený

Zajímají Vás názory a recenze na Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB, eukalyptově zelený? U nás má zatím hodnocení 4,4 z 5 hvězdiček od 2156 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB, eukalyptově zelený. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB, eukalyptově zelený i vy.
Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB, eukalyptově zelený - Flash disk
Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB, eukalyptově zelený
Skladem > 10 ks
149,-
139,-
Koupit
4,4
hodnotilo 2156 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Jedná se o naprosto základní flashdisk, na kterém je zajímavá akorát kapacita a cena. Vše ostatní skončilo debaklem, akorát ten design je subjektivní (indoktrinace na svobodu názoru?). Asi nejvíc zklamala rychlost. Udávaných 9-10MB/s zápisu je utopie. Zařízení dosahuje zhruba 2MB/s zápisu sekvenčně jedním procesem. Jakmile se dostaneme k menším než velkým souborům, tj. méně než 20MB, časté odskakování k zapsání FAT má za následek katastrofální propad k 600kB/s! Zde bych poznamenal, že Linux si u mě při zápisu na flashdisky vede o něco lépe, než Windows - a to není vůbec dáno ovladači hardwaru, zkrátka jinak řadí zápisy do FAT a clusterů. Je možné, že je to na úkor míry poškození FS při nešetrném odebrání.
Nízká cena Vysoká kapacita
Žalostná rychlost Pochybný design krytky
Většina záporů naštěstí není tak velká, aby nějak výrazně bránila běžnému uživateli v používání. Pokud si chvilku počká při kopírování a bude si dávat na zařízení trochu pozor, bude pravděpodobně spokojený. Za tu cenu je to možná až jedna z nejlepších.
cena velká kapacita slušný design - není pogumovaná
i na USB 2.0 pomalá velmi pomalá, maximálně 4MB/s krytka není dořešená, při zasouvání do PC má sklon se "zavírat", v kapse nebo na klíčích nevydrží zavřená "tlustá", pokud máte například u notebooku víc USB u sebe, do sousedních portů nic nenarvete
Malé rozměry. Nemá notifikační diodu! SUPER výhodné např. pro připojení k televitoru, kde neruší to otravné modré svělo!
Zasouvací mechanizmus je horší než by bylo zařízení s čepičkou. Pomalejší ukládání dat, ale s tím se v této kategorii levných klíčenek musí počítat.
Zásilka byla vybavena s mimořádnou rychlostí. Zboží perfektní, odpovídalo nybídce. Mohu jenom doporučit
Žádné se nevyskytly
Jsem zcela spokojen, odpovídá popisu.
zatím nic.
vhodné pro nenáročného uživatele
za prodejní cenu nemá
Přišla nefunkční, nelze naformátovat žádným způsobem, ani pod Win ani pod linuxem, budu posílat na reklamaci
malá přenosová rychlost
Stejně jako "wasube" jsem zjistil, že pro nahrávání z TV je nepoužitelný. Navíc mi na PC (WIN XP) nejde ani formátovat. Nebýt kamaráda, který mi flashdisk naformátoval na NTFS, musel bych ho vrátit. Je to prostě zmetek (ten Verbatim).
poučil jsem se, že levný nákup nemusí být výhodný
nejde mi formátovat zápis 2,5-3MB/s
cena
už druhý kus po výměně přestává fungovat :(
P-DC1-WEB03