Obnovit stránku

Recenze Zyxel NBG6604

Zajímají Vás názory a recenze na Zyxel NBG6604? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 66 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Zyxel NBG6604. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Zyxel NBG6604 i vy.
Zyxel NBG6604 - WiFi router
Zyxel NBG6604
Skladem > 5 ks
1 199,-
Koupit
4,3
hodnotilo 66 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
router mám na zdi a pokrytí signálem na 5G pásmu i 2,4G pásmu je plně dostačující a stabilní. PC, Smart TV a mobil jedou bez výpadků. V celku solidní a pěkný kus plastu. Aplikaci pro Android "One Connect", která je v angličtině jsem použil jen pro přejmenování sítě a helsla jinak není potřeba využívat pro jiné funkce pokud se chcete připojit a frčet. Během pár minut hotovo i se stažením nového firmwaru a nemůžu si zatím stěžovat. Před tímto routerem jsem měl TP link ve stejné cenové relaci a ten po dvou týdnech přestal fungovat, tak snad tento Zyxel vydrží. Led diody na přední straně svítí (blikají) docela silně, což v mém případě vítám, ale někomu by to mohlo třeba vadit. Pokud takto pojede pořád mohu vřele doporučit bez výhrad
přijatelná cena snadná instalace super dosah udrží stabilní rychlost wifi možnost instalace na zeď
jednoduchy a levny router dobry dosah
funguje parádně
nic
Snadná instalace 2 pásma
Vzhledově zajímavý Instalace šla rychle
Iphone ukazuje slabší signál
Jednoduché nastavení, router nebo ap.
Jen 4 slabě svítící led které v noci neobtěžují Jednoduché nastavení
LAN/WAN pouze 100Mbit
snadno nastavitelný, pokud je to jediný router v defaultní situaci
nepodporuje režim AP (bez routingu a NAT), což se dá obejít nevyužitím konektoru uplink a externím DHCP serverem firmware mě nenadchnul, uvažuji o dd-wrt nebo open-wrt
Nastavení poměrně v pohodě. Nefunguje QR kód v manuálu, ale malý přilepený na obálce manuálu. Manuály jsou ale přiloženy dva - bohužel jsem jel nejprve podle toho, kde kód přilepený nebyl a fakt jsem se hodně dlouho vztekal, než jsem zjistil, že ta pidi samolepka s QR kódem je na čelní stráně toho druhého. Takový klasický JOKE od výrobce. Signál připojení - zklamání. Starý Edimax, který jsem chtěl za tento modem vyměnit, s jednou anténou, měl lepší signál. Zyxel si udělá dvě sítě, jedna 5GHz je označená jako rychlá - samozřejmě to je validní jen na přímé lajně. Já mám modem na půdě, aby pokryl patro pod ní a přes strop je 5GHz na půl signálů. Vzdálenost od modemu cirka 4m. A poslední - zásadní problém, kvůli kterému jsem musel modem odpojit a nahodit zase starý Edimax - Zyxel mi nepropouští firemní Cisco VPNku. Takže je mi na ... tamto. Teď řešíme na supportu co s tím :( Sám jsem zkoušel vše možné, včetně různé absolutní deaktivace firewallu a pod, ale nic nepomohlo.
vypadá jak ufo
zmatečný manuál s připojením QR v manuálu nefunguje slabý signál nepouští VPN (snad půjde doladit v nastavení)
Silnější signál, než můj předchozí (ale jen o kousek).
Aplikace která nefunguje? Nastavovat jsem to musel přes webové rozhraní, je to v angličtině. Bohužel chvíli se připojoval jen počítač, pak zase jen telefony. 35 x jsem to zkusil a nefungovalo to. Po 36 to najednou naskočilo.
P-DC1-WEB27