Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze ZyXEL WAH7706 v2

Zajímají Vás názory a recenze na ZyXEL WAH7706 v2? U nás má zatím hodnocení 4,0 z 5 hvězdiček od 17 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s ZyXEL WAH7706 v2. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na ZyXEL WAH7706 v2 i vy.
ZyXEL WAH7706 v2 - LTE WiFi modem
ZyXEL WAH7706 v2
Skladem > 5 ks
2 590,-
Koupit
4,0
hodnotilo 17 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
Kvalita signalu Vydrz Prehledna administrace
Neni moznost pripojit externi anteny Stredni velikost SIMkarty
stabilita rychlost výdrž hmotnost display výborný příjem 4G design
tělo je z plastu, nutno chránit před poškrábáním
Výborný příjem i v hůře pokrytých oblastch Snadná instalace Líbivý design Praktická velikost
zatím žádné
NEPOUŽITELNÉ ZAŘÍZENÍ !!! Nejsem žádný notorický stěžovatel, ale tohle fakt nekupujte. Druhý kus, stejné problémy.
Zasílám na reklamaci už druhý kus V zahraničí po většinu doby neschopen funkce - buď se na cizí síť nepřipojí vůbec nebo "jen" prostě nefunguje Po úplném vybití baterie zemře tak, že už se neprobudí (až když ho necháte celou noc na výkonné nabíječce)
žádné
3x reklamováno, nyní mi vrátili peníze. V zahraničí velké problémy přihlásit se na datový roaming. Musíte pořád restartovat. Ale především - pokud jej zcela vybijete, už nenaskočí. To je asi dost velký problém...
Krám za hodně peněz
Nenašel jsem
Vybije se za par minut Nepoužitelný v zahraničí, rady si neví ani operátor Sám se kdykoliv vypne i když je v zasuvce Tam, kde mam dobry signal na mobilu, tady je slabý V ČR jsem několikrát testoval na speedtest vedle mobilu. Upload i download vzdy cca poloviční.
P-DC1-WEB19