Obnovit stránku

Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER

799 Kč
660 Kč bez DPH

Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER

Výkonný fén na vlasy Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER opatřený příkonem 2200 W se řadí mezi spolehlivé pomocníky pro perfektní vyfoukání vlasů a jejich úpravu s kvalitní ionizací, a to bez potíží i na cestách či na dovolené. Fén vám nabídne až 3 navolení dostupných teplotních pozic i 2 polohy intenzity vysoušení. Dokonalé zafixování vypracovaného účesu a mnohem jemnější styling splní u tohoto vysoušeče vlasů volba studeného vzduchu. Praktická ionizační péče vytváří velké množství záporně nabitých iontů, které dokáží snadno snížit statickou elektřinu ve vlasech, a tím dávají hladký lesklý účes bez zacuchaných konečků.


Klíčové vlastnosti fénu na vlasy Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER

  • Fén na vlasy s výjimečným výkonem 2200 W
  • Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER se skládací rukojetí bude takto oddaným společníkem pro náhlé i plánované výlety i služební cesty
  • Trojitá keramická mřížka pro rovnoměrné vysušení
  • Funkce studeného vzduchu vám zafixuje účes přesně tak, jak si přejete
  • Můžete si zvolit mezi 3 teplotními stupni
  • Zároveň budete mít na výběr mezi 2 rychlostmi
  • Technologie ionizace se u fénu Revlon RVDR5229E postará o ochranu vašich vlasů, hydrataci a lesk
  • Přívodní kabel má délku 1,5 m
  • Fén na vlasy Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER je vyroben v barevném provedení bordó

S ionizační technologií dosáhnete výsledků u jakéhokoli typu vlasů

Pokud vás někdy trápí krepaté nebo snadno elektrizující vlasy, cestovní fén na vlasy Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER bude přesně pro vás. Při jeho používání využijete velice žádané ionizační funkce. Záporné ionty, které mají schopnost omezit statickou elektřinu ve vlasech, se totiž také postarají o hydrataci a lesk vašich vlasů. Vaše nepoddajné vlasy se tak již za krátkou chvíli promění na viditelně hladší, zářivější a jednoznačně příjemnější na dotyk. 

S fénem na vlasy Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER můžete vyrazit kamkoliv

Fén Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER si budete moci vzít kamkoliv se vydáte. Se svou skládací rukojetí bude vaším praktickým společníkem na cestách, ať už se chystáte na delší dovolenou či jen na večer ke kamarádce. Složit cestovní fén na vlasy Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER je velice snadné, stačí pohodlně otočit rukojeť do strany. Takto budete mít perfektní účes neustále, ať už budete kdekoliv na světě.

Revlon RVDR5229E si nastavíte přesně podle vašich představ

Fén je vybaven trojitou keramickou mřížkou s vysoce výkonným motorem. Tato kombinace technologií u Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER zajistí mnohem rychlejší vysoušení vlasů, než s jinými, běžnými fény na vlasy. Také si budete moci navolit ze tří stupňů teploty a vybrat ze dvou režimů rychlosti. Fén na vlasy Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER má samozřejmě také funkci studené vlny, která váš účes zafixuje. S cestovním fénem Revlon RVDR5229E tak bude o vaše vlasy postaráno ve všech ohledech.

Individuální péče pro každou ženu

Každá žena je jiná a vlasy jedné potřebují úplně jinou péči, než vlasy ženy druhé. Je libo rozčesat, vysušit, natočit, vyžehlit nebo uzdravit? V rukou americké společnosti Revlon, která je legendou v oblasti krásy po celém světě, bude o vaše vlasy perfektně postaráno přesně dle vašich individuálních potřeb. Dopřejte svým vlasům jen to nejlepší s fénem Revlon RVDR5229E FRIZZ FIGHTER, díky jehož skládací rukojeti si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.


Parametry a specifikace

Funkce

Funkce Ionizace, Studený vzduch, Cestovní verze

Vlastnosti

Příkon 2 200 W
Počet rychlostí 2
Počet teplot 3
Délka přívodního kabelu 1,5 m

Barva

Barva Bordó
Kód:  REVVV297
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  RVDR5229E
P-DC1-WEB29