Obnovit stránku

Revoluční systém adaptérů PowerCube

Elektřinu dnes už potřebuje snad téměř všechno – počítače, mobilní telefony, tablety... Už i knihy se čtou elektronicky. Není divu, že pak člověk potřebuje tu a tam nějakou zásuvku přidat. Zůstává s podivem, že až donedávna nikdo nevymyslel řešení, které by zamezilo blokování jednotlivých zástrček u běžných roztrojek.

Přišel s ním až mladý tým, působící při technologické univerzitě v holandském Delftu. Vytvořili modulární systém kostek, který šetří místo, vypadá dobře a hlavně eliminuje riziko zablokování zásuvky. Jejich PowerCube prodáváme ve svěžích moderních barvách v celkem třech různých variantách – Original, Extended a Rewirable. Všechny jsou dostupné s nebo bez USB zdířek.

Adaptér PowerCube Original umožňuje připojit až 5 zařízení najednou, USB verze má pak 4 zásuvky pro běžné spotřebiče a 2 USB konektory. Extended je navíc opatřen 1,5 metru dlouhým kabelem. Univerzální PowerCube Rewirable lze využít jako roztrojku nebo se díky kabelu s konektorem typu IEC může stát prodlužovačkou. Všechny tyto adaptéry jsou kombinovatelné.

O firmě Allocacoc
Sídlo firmyDelft, Nizozemsko
Založena2010
Webové stránkywww.powercube.cz
P-DC1-WEB17