Richter Czech RV. APOLLO.35. SET5. CRN
399,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Two-point protection, Reinforced caliper, Common lock closure
Body material Steel
Dimensions
Saddle height 29 mm
Body width 35 mm
Body depth 17 mm