Richter Czech RV.APOLLO.40.PL. CRN
89,-
Features
Features Resistance to weather conditions, Keyless lock, Reinforced caliper
Resistant against Corrosion
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 6.2 mm
Saddle width 20 mm
Saddle height 56 mm
Body width 40 mm
Body depth 18 mm
Body height 97 mm