Richter Czech RV. APOLLO.40. RUZ
79,-
Price Guarantee
Specifications
Use
Area of use Security
Features
Features Resistance to weather conditions, Keyless lock, Two-point protection
Resistant against Corrosion, Bumping
Body material Hardened steel, Plastic
Dimensions
Saddle diameter 6.2 mm
Saddle width 20 mm
Saddle height 22 mm
Body width 40 mm
Body depth 18 mm
Body height 62 mm