Richter Czech RV. APOLLO.54. SET2. CRN
249,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Two-point protection, Common lock closure
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 8.9 mm
Saddle width 43 mm
Saddle height 35 mm
Body width 54 mm
Body height 41 mm