Richter Czech RV. BLACKDOG.30
72,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Resistance to weather conditions, Reinforced caliper
Resistant against Corrosion
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 5 mm
Saddle width 14.8 mm
Saddle height 17 mm
Body width 30 mm
Body depth 15 mm
Body height 48 mm