Richter Czech RV. MARATHON.40. MK3
539,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Keyless lock, Two-point protection, Common lock closure
Body material Brass
Dimensions
Saddle diameter 6.2 mm
Saddle width 22.3 mm
Saddle height 26.3 mm
Body width 40 mm
Body depth 14.3 mm