Richter Czech RV.OVAL.38.JU2
Množstevní slevy
Sleva už od 2 ks, až 15%
1 ks 119,-/ks
2 ks 113,-/ks
3 ks 107,-/ks
4 a více ks 101,-/ks
Ušetříte
119,-
Garance nejlepší ceny
Parametry a specifikace
Typ zámku
Typ zámku Na klíč
Vlastnosti
Vlastnosti Uzamknutí bez klíče
Materiál těla Ocel
Rozměry
Průměr třmenu 6,3 mm
Šířka těla 38 mm
Výška těla 58,3 mm