Obnovit stránku

Roborock S7 MaxV ULTRA černý / S7MaxV + Empty Wash Fill dock /

5 9 hodnocení

Služby a příslušenství

Garance nejlepší ceny
35 990,-
bez DPH 29 744,-

Roborock S7 MaxV ULTRA černý / S7MaxV + Empty Wash Fill dock /

Pořiďte si robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra a přenechte mu úklid. Umí vysávat i mopovat, v tichém režimu zvládne vyčistit až 300 m². Díky sacímu výkonu 5100 Pa a technologii VibraRise s 3000 vibracemi za minutu zbaví váš domov špíny i do hloubky. Roborock S7 je vybaven navigačním systémem LiDAR PreciSense a technologií pro vyhýbání se překážkám ReactiveAI 2.0. Dokáže se vyhnout objektům o rozměrech 5 × 3 cm. Zásluhou nočního vidění nejste v době úklidu nikterak omezeni. Dále se robot Roborock může pochlubit dětskou pojistkou, chytrým čištěním, rychlým nabíjením, podporou nabíjení mimo špičku, baterií o kapacitě 5200 mAh, identifikací běžných předmětů v domácnosti, integrovaným mikrofonem, podporou 3D mapování a hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Home a Siri Shortcuts. Zvedání mopu zase ochrání vaše koberce před nechtěným navlhnutím. V balení najdete i Roborock Empty Wash Fill Dock, zvládá samomytí, samonaplňování, samočištění a samovyprazdňování.

Klíčové vlastnosti robotického vysavače Roborock S7 MaxV Ultra, černý

 • Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra v černé barvě
 • Vysává i mopuje
 • V tichém režimu vyčistí až 300 m²
 • Se sacím výkonem 5100 Pa
 • Podpora 3D mapování a hlasových příkazů přes Amazon Alexa, Google Home a Siri Shortcuts
 • Technologie sonických vibrací VibraRise pro precizní vytírání
 • S 3000 vibracemi za minutu
 • Zásluhou identifikace běžných předmětů v domácnosti nezůstane robot S7 nikde uvězněn
 • Certifikát pro bezpečný produkt pro chytrou domácnost a splňuje normy pro kybernetickou bezpečnost
 • Automatické zvedání mopu ochrání vaše koberce
 • Navigační systém LiDAR PreciSense 
 • Efektivní úklid přes den i v noci
 • Technologie vyhýbání se překážkám ReactiveAI 2.0
 • Vyhne se objektům o rozměrech 5 × 3 cm
 • Dále robotický vysavač Roborock S7 nabízí integrovaný mikrofon, rychlé nabíjení, podporu nabíjení mimo špičku, chytré čištění a dětskou pojistku
 • Více funkcí s aplikací Roborock
 • V balení najdete i Roborock Empty Wash Fill Dock
 • Zvládá samomytí, samonaplňování, samočištění a samovyprazdňování

Navigační systém LiDAR PreciSense

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra využívá navigačního systému LiDAR PreciSense spolu s algoritmy adaptivních tras. Roborock je tak maximálně efektivní jak ve dne, tak i v noci.

Vysavač Roborock disponuje integrovaným mikrofonem

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra je osazen integrovaným mikrofonem. Díky této vychytávce můžete mluvit přes videohovor na ostatní členy vaší domácnosti, i když spolu zrovna nejste ve stejné místnosti.

Vibruje až 3000× za minutu

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra se může pochlubit technologií sonických vibrací VibraRise. Dokáže je přeměnit v robotické mopování s vibracemi až 3000× za minutu. Budete mít vycíděnou podlahu, jako nikdy předtím.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Robot Roborock vidí i ve tmě a neustále se učí

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra je vybaven technologií ReactiveAI 2.0 s 3D skenovacím systémem. Umí se tak vyhýbat překážkám. LED světlo umožňuje zase vidění i ve tmě. Dále se robot S7 MaxV Ultra zásluhou algoritmů strojového učení poučí z předchozích akcí, takže se jeho uklízecí proces neustále zdokonaluje a pracuje stále rychleji a chytřeji.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

S7 MaxV Ultra se vyhne objektům o rozměrech 5 × 3 cm

Pokud děti nemají zrovna uklizený pokojíček, nevadí. Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra je natolik chytrý, že pozná, k čemu se smí přiblížit a k čemu už ne. Vidí a vyhne se objektům do šířky 5 cm a do výšky 3 cm.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Aplikace Roborock zobrazí váš domov ve 3D

Stáhněte si mobilní aplikaci Roborock a získejte rozšířené funkce. Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra umí naskenovat prostor ve 3D, takže vám potom v aplikaci ukáže i přesné rozložení nábytku v jednotlivých místnostech. V aplikaci také například uvidíte všechny překážky a cesty, kterými jel. Můžete si zde nastavovat virtuální No-Go a No-Mop zóny, neviditelné stěny, dále si zde třeba nastavíte čas úklidu a plán čištění podle pořadí a místností.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Ohromující sací výkon 5100 Pa

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra disponuje více než dvojnásobným výkonem než měl jeho předchůdce S6 MaxV (2500 Pa). V útrobách Robota S7 MaxV Ultra se nachází ohromující sací výkon 5100 Pa. Stačí jen aktivovat režim Max+ a žádná špína nemá šanci.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Během jednoho úklidu vysaje i vytře

Máte doma tvrdé podlahy i koberce a potřebujete vysávat i vytírat během jednoho úklidu? Při rozpoznání koberce nabízí robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra automatické zvedání mopu. Díky tomu se nemusí vůbec zastavovat a pokračuje v čištění stále dál. Robotu S7 MaxV Ultra tedy nečiní problém vytírání a vysávání na různých typech povrchů.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Navlhnutí koberce vám s robotem S7 MaxV Ultra nehrozí

Bojíte se navlhnutí koberce? S robotickým vysavačem Roborock S7 MaxV Ultra se vám nic takového nestane. Zásluhou ultrazvukového snímání totiž umí detekovat koberec a mopovací modul automaticky zvedne.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Robotický vysavač Roborock podporuje hlasové asistenty

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa, Google Home a Siri Shortcuts. Díky tomu můžete robota Roborock ovládat hlasem a ušetříte spoustu času.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Dětská pojistka zajistí bezpečí vašim blízkým

Máte malé děti nebo domácího mazlíčka? Nemusíte se obávat. Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra je vybaven dětskou pojistkou, jež zajistí bezpečí vašim blízkým. Vysavač můžete umístit kdekoliv.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Nabíjení, jež šetří vaši peněženku

Společnost Roborock také myslí na vaši peněženku. Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra nabízí rychlé nabíjení, jež umožní vysavač dobít o 30 % rychleji. Mimo to Robot S7 MaxV Ultra také podporuje nabíjení mimo špičku.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

Držitelem certifikátu jako bezpečný produkt pro chytrou domácnost a splňuje normy pro kybernetickou bezpečnost

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra je vybaven RGB kamerou. Společnost Roborock dbá na vaši bezpečnost. Proto robot S7 MaxV Ultra neukládá při snímání ReactiveAI 2.0 obrázky, které potřebuje aby se vyhnul překážkám. Přístroj Roborock S7 MaxV Ultra je dokonce certifikován od TÜV jako bezpečný produkt pro chytrou domácnost a splňuje normy ETSI EN 303 645 pro kybernetickou bezpečnost.

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra

S7 MaxV Ultra s Empty Wash Fill Dock obstará opravdu vše

Robotický vysavač Roborock S7 MaxV Ultra je dodáván s nejmodernějším dockem od Roborock, Empty Wash Fill Dock. Obstará tak opravdu vše. Díky samomytí je robot S7 MaxV Ultra vždy po dokončení úklidu umyt. Dále je vybaven samonaplňováním, které se stará o doplňování vody během čištění. Snadnější údržbu zase zajistí samočisticí provedení. A abyste měli ještě větší komfort, robot Roborock se postará i o automatické vysypání. Na vás bude výměna sáčku za 7 týdnů.

Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na všechny druhy podlah, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na dřevěné podlahy, Na plovoucí podlahy

Určení

Určení S mopem, Na suché čištění

Vlastnosti

Funkce Automatické dobíjení , Vysypání zásobníku do stanice , Funkce proti zamotání kabelů , Předvolba místností k úklidu , Pokračování úklidu po samostatném dobití , Senzor proti pádu ze schodů , Odolnost kartáčů proti namotávání vlasů , Senzor proti nárazu , Vysátí více místností , Automatické vysypání , Přizpůsobení povrchu podlahy , Funkce odloženého úklidu , Časový rozvrh úklidu
Vlastnosti Indikátor nabíjení, Indikátor plného koše, Regulace výkonu, Měkčená kolečka
Objem nádoby na prach 0,4 l
Počet bočních štětců 1
Překonání překážky do výšky 2 cm
Způsob navigace Laserová
Typ motoru BLDC
Typ ovládání Aplikace
Způsob čištění Kartáče, Programy, Mopování

Filtry

Typ filtru Omyvatelný filtr, EPA E11 filtr

Rozměry a hmotnost

Výška 9,65 cm
Šířka 35,3 cm
Hloubka 35 cm
Hmotnost 13,1 kg

Výbava a příslušenství

Nabíjení Akumulátor, Nabíjecí adaptér, Nabíjecí stanice
Kartáče Boční
Další příslušenství Čisticí stanice, Filtr, Mop, Mopovací textílie, Nádobka na vodu pro mokré čištění, Virtuální zeď, Zásobník na vodu

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ano

Barva

Barva Černá

Napájení

Typ napájení Aku
Typ baterie Li-ion
Doba nabíjení 6 h (6 h)
Doba provozu 180 min (180 min)
Kapacita baterie 5 200 mAh

Hlučnost

Hlučnost 67 dB(A)

Rozměry a hmotnost

Šířka 35,3 cm
Výška 9,65 cm
Hloubka 35,3 cm
Hmotnost 13,1 kg

Typ

Typ vysavače Robotický

Vlastnosti

Kompatibilita Amazon Alexa, Google Home
Vlastnosti Indikátor nabíjení, Indikátor plného koše, Regulace výkonu, Měkčená kolečka
Kód:  ROBRV749
Záruka: 24 měsíců(IČ 12 měsíců)
Prod. číslo:  S7MU52-00
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB13