Obnovit stránku

Rohnson R-7500 Next Gen

1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH

Rohnson R-7500 Next Gen

Černá nerezová rychlovarná konvice Rohnson R-7500 Next Gen si vás získá kombinací užitečných funkci, kvalitního provedení a moderního designu spolu s dotykovým ovládáním. Tento jedinečný designový kousek se stane skvělým doplňkem vaší domácnosti. Konvice Rohnson ohřívá vodu velmi rychle díky příkonu 1800 W a nabídne vám objem 1,5 l. K dispozici vám budou 4 přednastavené teploty (40°C, 80°C, 90°C a 100°C). Největší předností konvice je kvalitní vnitřní nerezové provedení a praktická funkce Keep Warm, která udrží nápoj teplý až po dobu 90 minut. Rychlovarná konvice využívá bezpečnostní pojistku proti zapnutí naprázdno a středovým konektorem britské značky Strix, který zajistí dlouhou životnost spotřebiče. Klíčové vlastnosti rychlovarné konvice Rohnson R-7500 Next Gen

  • Konvice oplývá řadou inovativních technologií
  • Vnější povrch konvice Rohnson R-7500 Next Gen má speciální dvojvrstvý plášť
  • Objem 1,5 l umožní pohostit celou rodinu či návštěvu
  • Vnitřní prostor ze 100 % antialergenní nerezové oceli 
  • Víko otevřete jediným stisknutím tlačítka
  • Funkce Keep Warm udrží nápoj teplý až po dobu 90 minut
  • Digitální displej s ukazatelem aktuální teploty
  • Úložný prostor pro kabel
  • 4 přednastavené teploty 40°C, 80°C, 90°C a 100°C
  • Středový konektor STRIX zaručující dlouhou životnost konvice

Moderní rychlovarná konvice Rohnson R-7500 Next Gen disponuje dotykovým ovládáním

Rychlovarná konvice nové generace Rohnson R-7500 Next Gen je skvělý designový kousek, který perfektně zapadne do každé domácnosti. Konvice se pyšní inovativní technologií a přehledným dotykovým ovládacím panelem, který vám usnadní její nastavení. Přímo na panelu si zvolíte požadovanou teplotu ohřevu a zároveň zjistíte aktuální teplotu vody. V případě potřeby tak můžete ohřívání zastavit. 

Možnost zvolit si jednu ze 4 přednastavených teplot

Benefitem rychlovarné konvice Rohnson R-7500 Next Gen je možnost zvolit si jednu ze 4 přednastavených teplot (40 °C, 80 °C, 90 °C a 100 °C) a vychutnat si tak perfektně připravený nápoj. Je totiž známo, že každý druh čaje potřebuje pro svou chuť rozdílnou teplotu. V případě potřeby však můžete konvici zastavit na vámi požadované teplotě, kterou uvidíte na digitálním displeji. Tuto skvělou vychytávku ocení především maminky s dětmi, které potřebují ohřát vodu na přesnou teplotu. Konvice Rohnson R-7500 Next Gen je navíc vybavena praktickou funkcí Keep Warm udržující nápoj teplý až po dobu 90 minut. 

Vnitřní prostor konvice z kvalitní nerezové oceli

Vnitřní prostor rychlovarné konvice Rohnson R-7500 Next Gen je opatřen kvalitní nerezovou a antialergenní ocelí. Velkou výhodou je i jednoduché čištění varné konvice Rohnson. Jednotné provedení zajistí, že voda nepřijde do kontaktu s žádným plastovým materiálem, který by narušil chuť a vůni vody. Široké hrdlo konvice usnadní nalévání ohřáté vody. Víko otevřete jediným stisknutím tlačítka. 

Konvice Rohnson R-7500 Next Gen s dvojitým pláštěm pro bezpečné používání

Rychlovarná konvice Rohnson R-7500 Next Gen vám zajistí naprostý komfort a bezpečí během používání. Abyste se nepopálili, je vnější povrch konvice Rohnson R-7500 Next Gen vybaven speciálním dvojitým pláštěm, který zajistí bezpečný dotek i během varu vody. 

Středový konektor STRIX zajistí delší životnost konvice 

Rychlovarná konvice Rohnson R-7500 Next Gen využívá konektor britské značky Strix, který je zárukou vysoké kvality a prodlužuje celkovou životnost spotřebiče.

3,8
Hodnotilo 8 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
1,40 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Materiál

Materiál Nerez

Vlastnosti

Objem 1,5 l
Vlastnosti a funkce Automatické otevírání víka, Automatické vypnutí, Funkce udržení teploty, Kontrolka provozu, LCD displej, Ochrana proti chodu naprázdno, Ochrana proti přehřátí, Otočná základna, Regulace teploty, Skrytá spirála, Úložný prostor pro kabel, Zvuková signalizace
Příkon 1 800 W
Typ filtru Žádný

Barva

Barva Černá

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  ROHRK525
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  R-7500 Next Gen
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB14