Obnovit stránku

Rohnson R-9600

-20%
Akční cena
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
9 990 Kč
7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH

Nadechněte se svěžího vzduchu

Čistička vzduchu určitě patří do nezbytné výbavy domácnosti, pokud máte doma alergika nebo vás trápí jiné dýchací problémy. Efektivně odstraňuje polétavý prach, formaldehyd a jiné toxické látky. Taktéž likviduje bakterie, mikroby, roztoče, pyly, alergeny a jiné škodlivé látky, které nás běžně obklopují. Zlepšuje dýchání a čistí ovzduší od škodlivých původců nemocí.
Využít se dá jak v domácnosti, tak i kanceláři, školním zařízení nebo lékařském prostředí. Výhodou je i snadná manipulace, údržba, velmi tichý provoz a nízká hmotnost pro bezproblémové přenášení.


Klíčové vlastnosti

 • Rychlost filtrace až 320 m3/h – CADR (množství vyčištěného vzduchu)
 • Odstraní až 99,9 % polétavého prachu. PM 2,5 (částice menší než 2,5 mikrometru)
 • Vyčistí až 93,5 % těkavých organických látek. TVOC (těkavé organické látky v ovzduší)
 • 7stupňové čištění vzduchu
 • 5 druhů odnímatelných, pevných filtrů – Hliníkový prachový předfiltr – Katalytický filtr – Formaldehydový filtr – Antibakteriální filtr – HEPA filtr + UV sterilizační lampa + Negativní Anion Ionizátor
 • Velmi snadná výměna jednotlivých filtrů
 • Vypínatelná funkce ionizátoru a UV lampy

Snadné ovládání a inteligentní senzor

K ovládání slouží dotykový panel i dálkové ovládání, takže nemusíte vstávat z postele a pohodlně si aktivujete noční režim. Hlučnost se omezí na pouhých 29 dB pro pohodlný spánek. Výhodou je dětský zámek či Smart režim, který nastaví optimální program.
Panel zobrazuje úroveň znečištění polétavého prachu (PM 2,5) v reálném čase pomocí třech různých barev na displeji.

 • Zelená – vynikající kvalita vzduchu (do 60 PM 2,5)
 • Oranžová – střední úroveň znečištění (61–150 PM 2,5)
 • Červená – Vysoká úroveň znečištění (151 PM 2,5 a více)

7stupňová filtrace

Vyspělá sedmistupňová filtrace udrží ve vaší domácnosti trvale čistý vzduch. Ten zásadně ovlivňuje životní pohodu, ať už po zdravotní či psychické stránce. Čistička je vhodná do místností o velikosti 20–60 m2. Filtry zlikvidují poletující prach s úspěšností 99,9 %, ale také zbaví vzduch škodlivého formaldehydu a jiných toxických látek.
Typové označení filtrů (které lze objednat):

 • R-9600F1 (kovový filtr) – výměna zhruba 1× za dva roky
 • R-9600F2 (oboustranný filtr - fotokatalyzátorový a formaldehydový) – výměna zhruba 1× za rok
 • R-9600F3 (oboustranný filtr - antibakteriální a HEPA) – výměna zhruba 1× za rok
 • R-9600UV (UV lampa) – výměna zhruba 1× za dva až tři roky


 • Hliníkový filtr - zachycuje větší prachové částice – vlasy, chlupy zvířecí srsti, pyl a jiné hrubé nečistoty, které znečišťují ovzduší. Filtr je omyvatelný.
 • Katalytický filtr (fotokatalyzátorový) - funguje jako účinný katalyzátor, který při pokojové teplotě rozkládá formaldehyd, benzen, čpavek a jiné toxické látky. Ty nás běžně obklopují v každé domácnosti. Uvolňují se např. z nábytku, koberců, závěsů, ložního prádla apod. Zároveň likviduje bakterie a viry, aniž by docházelo k sekundárnímu znečištění.
 • Formaldehydový filtr - obsahuje netoxické nanokrystaly a v součinnosti s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek. Filtr je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti. Testy tohoto filtru ukázaly vynikající výsledky. 90 % formaldehydu bylo odstraněno během 1 hodiny v místnosti o velikosti 30 m3. Tento filtr je navíc schopen regenerace.
 • Antibakteriální filtr - je vyroben z velmi husté, bavlněné netkané textilie (import USA). Tento 5 mikronový filtr má mnoho vlastností. Likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní. Taktéž zachycuje i ty nejjemnější prachové částice a mikroorganismy, čímž zajišťuje výstup čistého vzduchu.
 • HEPA filtr - je vyroben z mikrovlákna a je schopen zachytit částice o průměru větším než 20 nanometrů, což jsou např. plísně, bakterie, viry, alergeny a pevné prachové částice s úspěšností až 99,9 %. HEPA filtr je zkratka pro "High Efficiency Particulate Air filter", což znamená vysoce efektivní filtr vzduchových částic a původně byl vyvinut pro americkou NASA. Běžně se využívá i ve zdravotnictví a farmacii.
 • UV lampa - ultrafialové záření o vlnové délce 365 nm rozbíjí vazby DNA všech bakterií, čímž dochází k dokonalé sterilizaci vzduchu. Zároveň slouží k pročištění vzduchu, přičemž eliminuje cigaretový kouř a zápach plísní v místnosti. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.
 • Ionizace - uvolňováním záporně nabitých kyslíkových iontů se výrazně zvyšuje kvalita ovzduší. Další výhodou použití této funkce je eliminace kladně nabitých částic – prachu, bakterií, virů, kouře apod. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Doplňující informace

Vhodné pro místnosti:
20–60 m2
Ionizace:
20 mil. iontů/cm3
UV lampa:
365 nm
Bezpečnost:
dětský zámek, spínač pro automatické vypnutí při převržení a bezpečnostní mřížka pro výstup vzduchu
Rozměry:
650 × 360 × 165 mm
Hmotnost:
8 kg


4,9
hodnotilo 30 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Mobilní aplikace Ne
Příkon 80 W
Vzduchový výkon 320 m3/hod
Doporučená velikost místnosti
Maximální hlučnost 48 dB
Minimální hlučnost 29 dB
Filtry HEPA, Katalytický, Formaldehydový, Antibakteriální, Hliníkový prachový předfiltr
Funkce Časovač, Regulace výkonu, Dálkové ovládání, Displej, Noční režim, Automatický režim, Dětský zámek, UV sterilizační lampa, Ionizace vzduchu
Kód:  ROHCV001
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  R-9600