Obnovit stránku

ROMET E-BIKE ERT 100 D

Je nám líto, ale prodej již skončil
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

ROMET E-BIKE ERT 100 D

Průměr kola:

28"

Rám:

Hliník

Vidlice:

SR Suntour NEX E25 LO-P

Brzdy:

Shimano M396 

Přehazovačka:

Shimano Alivio T4000

Přesmykač:

Kliky/převodníky:

Shimano E6000 175 mm

Kazeta:

Shimano HG200 11-32 9 rychlostí

Pláště:

Schwalbe Road Plus 700x38

Hmotnost  kola:                  


Dámské elektrické trekingové kolo Romet E-BIKE ERT 100 D

Chcete si užít pohodové cyklistické výlety nebo se při cestě do práce vůbec nezadýchat? Pak jednoznačně potřebujete dámské elektrické trekingové kolo Romet E-BIKE ERT 100 D, které vám ukáže úplně nový svět. Elektromotor vám dodá sílu nejen po městě, ale také v jednodušším terénu.


28"

Velikost rámu

24,1 kg

Hmotnost celého kola

9

Počet rychlostí

Až 125 km

Maximální dojezd


Užijte si jízdy s elektrokolem Romet E-BIKE ERT 100 D

Elektrokolo Romet E-BIKE ERT 100 D má ve své výbavě nosič, stojánek nebo stavový LCD displej. To vše se vám bude hodit na zábavných cestách, při kterých vyjdete jakýkoli kopec. Zcela bez námahy! Navíc se nemusíte učit nic nového, protože ovládání elektrokola zvládne úplně každý. Lví podíl na vaší spokojenosti bude mít nabíjecí baterie Impulse Li-Ion 36 V s kapacitou na zhruba 125 km. Představení společnosti Romet

Společnost Romet se vyzná ve výrobě jízdních kol a dalších jednostopých dopravních prostředků. Při výrobě totiž s maximálním nasazením spolupracuje s nejlepšími výrobci příslušenství na světě, jako jsou Shimano nebo SRAM. Uznání získává společnost Romet díky zaměření na ergonomii, bezpečnost, spolehlivost a módní design všech výrobků, což má přímý vliv na prodejní úspěch a stále silnější pozici na evropském trhu.
Cílem je vyrábět jízdní kola, v nichž se inovace snoubí s dokonalou kvalitou, a to vše za rozumnou cenu. Od trekingových kol, přes městská retro kola, rekreační a závodní stroje až po moderní kola s elektrickým pohonem - důsledně realizují svůj cíl, díky čemuž se dostali mezi přední světové výrobce. 

Kód:  SPTro0444nad
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Stránky výrobce
WEB12