Obnovit stránku

Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

4,2 9 hodnocení
Doprava
zdarma
34 390,-

Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Saeco Logo

Saeco Xelsis
Chytrý automatický kávovar s plně dotykovým displejem a Wi-Fi připojením

SM8889/00

Vyšší úroveň inteligentní personalizace 

Luxusní automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema se hrdě hlásí k odkazu italských kávových mistrů. Každý šálek kávy připravuje s maximální možnou autenticitou. Přístroj se vyznačuje do detailu propracovaným designem a výjimečně snadným ovládáním a údržbou. Kávovar má zabudovaný luxusní displej o úhlopříčce 7,8 ” s barevným podsvícením, komunikací v českém jazyce a srozumitelnými ikonami. Příprava kávy snad ani nemůže být jednodušší! Jediným dotykem zahájíte přípravu jednoho z 22 lahodných kávových nápojů a každý z nich si navíc můžete snadno upravit přesně na míru vašim chutím, od intenzity a síly kávy až po množství mléčné pěny a objem nápoje díky inovativní funkci Coffee Equalizer™. Jedinečná technologie Bean Maestro povyšuje přípravu kávy na zcela novou úroveň: přizpůsobuje přípravu nápoje podle typu vybraných kávových zrn. Díky tomu z každého jednoho zrnka získá maximum chuti a aroma. Pokud často popíjíte kávu s návštěvou nebo rodinnými příslušníky, oceníte funkci LatteDuo pro přípravu dvou šálků kávy najednou. Svá oblíbená nastavení si můžete jednoduše uložit do paměti kávovaru. Přístroj má zabudované Wi-Fi připojení a umožňuje zjišťovat dostupnost příslušenství.Díky připojení a pravidelné aktualizaci přístroje se můžete každý rok těšit také na více než 12 sezónních inspirativních kávových receptů*, jako jsou třeba frappé nebo ledový mátový koktejl. Čištění mléčného okruhu přístroje je velmi snadné díky technologii HygieSteam, která automaticky udržuje perfektní čistotu za pomoci proudu hygienické páry. Patentované vodní filtry AquaClean prokazatelně zpomalují usazování vodního kamene a zajišťují perfektní dlouhodobý chod přístroje. 

Automatický kávovar Saeco Xelsis SM8889/00
Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

22 lahodných kávových nápojů jediným stisknutím tlačítka

chytrý kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Intuitivní personalizace prostřednictvím 7,8” dotykového displeje s Wi-Fi

smart kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Funkce BeanMaestro dostane z vašich kávových zrn maximum chuti a aroma

Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Přehrát video

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

22 klasických kávových nápojů a jejich přizpůsobení

Chytrý automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema nabízí 22 lahodných kávových nápojů, které připravíte pouhým stisknutím tlačítka na dotykovém displeji. Tak bohatá nabídka uspokojí úplně všechny, náročné kávové gurmány i ty, které baví objevovat nové chuťové kombinace. Mezi nápoji najdete Americano, Café au Lait, Café Cortado, Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, Espresso doppio, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Flat White, Latte Macchiato a další speciality. Mimořádně praktická je i volba pro přípravu nápoje do cestovního hrnku.

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

12+ inspirativních kávových specialit navíc*

Objevujte nové chutě a zkoušejte originální kávové nápoje! Kávovar standardně nabízí přípravu 22 lahodných kávových nápojů a každý rok navíc dostanete k dispozici více než 12 dalších inspirativních receptů.* Co takhle vyzkoušet osvěžující Frappé nebo ledový mátový koktejl s kávou?

Automatický chytrý kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Snadné vyladění nápojů do posledního detailu

Chytrý automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema se vyznačuje propracovaným italským designem a luxusními materiály. Přístroj má zabudované Wi-Fi připojení a je vybavený velkým displejem o úhlopříčce 7,8 ”. Ten je plně dotykový, barevný a podsvícený. Ovládání je mimořádně intuitivní, a abyste si s přístrojem rozuměli ještě více, komunikuje s vámi v českém jazyce. Příprava kávy už ani nemůže být jednodušší. Každý nápoj můžete díky unikátní funkci Coffee Equalizer™ vyladit do posledního detailu. Pouhými pár dotyky upravíte sílu, objem, teplotu i intenzitu kávy, objem mléka či mléčné pěny. Vaše možnosti jsou takřka nekonečné!

Automatický kávovarSaeco Xelsis Suprema SM8889/00

Inovativní technologie Bean Maestro

Jedinečná technologie Bean Maestro pomáhá získat z vašich kávových zrn to nejlepší: tedy tu nejlahodnější chuť a dokonalé aroma. Díky ní budete mít jistotu, že jsou vámi zvolená zrnka kávy připravovaná optimálním způsobem. Kávovar automaticky upravuje nastavení spařování s ohledem na jejich typ a jedinečné vlastnosti.

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Keramický mlýnek s 12 stupni hrubosti mletí

Mlýnek kávovaru Saeco Xelsis Suprema je vyrobený ze 100% keramiky, jejíž vlastnosti jsou pro mletí kávových zrn výjimečně vhodné. Keramika je velmi odolný materiál, u kterého nehrozí přehřívání, které by měnilo chuť či aroma kávy. Můžete si vybrat jedno z 12 různých nastavení hrubosti mletí a vždy si tak dopřát přesně takovou kávu, na jakou máte zrovna chuť.

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Mimořádně intuitivní a srozumitelné ovládání

Saeco Xelsis Suprema je sofistikovaný přístroj s velmi snadným a intuitivním ovládáním. Je navržen pro maximálně snadnou přípravu nejrůznějších typů kávových nápojů a jednoduché uzpůsobení na míru vašim jedinečným chutím. Takřka jakýkoliv kávový nápoj připravíte několika dotyky na přehledném displeji s barevnými ikonami a pokyny v českém jazyce. Svůj vysněný šálek kávy si bez potíží navolí opravdu každý.

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Originální příslušenství

Prodlužte životnost svého kávovaru Saeco a vychutnejte si kávu vždy v té nejlepší kvalitě. Maximální životnost a bezpečnost kávovarů Saeco zajistíte použitím originálního příslušenství Saeco, které přístroj udrží v čistotě a dobrém provozním stavu.

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Snadná údržba přístroje díky filtrům AquaClean

Každý kávovar je třeba pravidelně odvápňovat, aby byl zajištěn dlouhodobě špičkový chod. Chytrý automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00 proto využívá unikátní filtr AquaClean, který si společnost Philips nechala dokonce patentovat. Spolehlivě zpomaluje tvorbu vodního kamene a kávovar navíc aktuální potřebu odvápnění automaticky monitoruje. Pokud filtr měníte vždy, kdy vás na to přístroj upozorní, proces odvápňování bude třeba spustit až po 5000 šálcích kávy.**

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Automatické čištění okruhu mléka díky systému HygieSteam

Příprava kávových nápojů s horkým mlékem či nadýchanou mléčnou pěnou je velmi jednoduchá a není náročná na údržbu. Chytrý automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema totiž využívá funkci HygieSteam, která po každé přípravě mléčného nápoje automaticky vyčistí okruh mléka proudem hygienické páry. Dosahuje tak perfektních výsledků a dokáže zlikvidovat až 99,99 % mikroorganismů.***   Během okamžiku je přístroj připravený přichystat další lahodný nápoj s perfektní chutí.

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Funkce LatteDuo zajistí přípravu dvou šálků kávy najednou

Pokud často připravujete více šálků kávy najednou, funkci LatteDuo si zamilujete. Jediným stisknutím tlačítka zahájíte přípravu dvou lahodných nápojů naráz, a to včetně oblíbeného Cappuccina nebo Latte Macchiata s hedvábně jemnou krémovou vrstvou našlehaného mléka. Káva budete připravená během okamžiku, a vy budete moci veškerou svou pozornost věnovat vaší milé společnosti.

Automatický kávovar Saeco Xelsis Suprema SM8889/00

Vždy čerstvé aroma kávy

Aroma uzávěr ochrání vaše čerstvá kávová zrna a zajistí, aby si v průběhu času uchovaly své původní aroma, a zároveň snižuje hluk při mletí. Testováno italskou laboratoří Centro Studi Assaggiatori – italští ochutnávači kávy potvrzují, že přístroj Saeco připraví každý typ zrna v požadované vysoké kvalitě.

Technické specifikace

Obecné specifikace

Nastavení přizpůsobená nápoji

Nastavitelné množství pěny,
nastavitelná síla kávy,
nastavitelná velikost šálku,
nastavitelná teplota,
nastavení pořadí mléka/kávy,
nastavitelná chuť kávy

Části lze mýt v myčce

Odkapávač + mřížka, karafa na mléko + víko, hygiesteam nádoba + držák, nádoba na kávovou sedlinu, odměrka

Typ karafy

Externí nádoba na mléko

Typ displeje

TFT

Maximální výška šálku

15 cm

Uživatelské rozhraní

Displej dotykové obrazovky

Technické údaje

Kapacita karafy na mléko

0,6 l

Kapacita nádoby na odpad

12 porcí

Kapacita nádoby na odkapávání

700 ml

Kompatibilita filtrů

AquaClean

Kapacita kávových zrn

450 g

Objem nádržky na vodu

1,7 l

Rozměry výrobku (Š × H × V)

287 × 487 × 396 mm

Nastavení

Nastavení síly

5

Nastavení mlýnku

12

Nastavení aroma předspařením

Ano

Nastavení teploty

3

Uživatelské profily

8

Délka kávy a mléka

Nastavitelná

Další funkce

Automatické oplachování a odstraňování vodního kamene

Ano

Rychlý ohřívač

Ano

Možnost mleté kávy

Ano

Vyjímatelná spařovací jednotka

Ano

LED světlo na hubičce

Ano

Aroma víko

Ano

Podpora udržitelného rozvoje

Energetický štítek

Třída B

Nastavení ECO

Ano

Země původu

Vyrobeno v

Itálie

Servis

2letá celosvětová záruka

Ano

Další specifikace

* 12+ nových inspirativních kávových nápojů ročně. K dispozici pouze pro registrovaná a připojená zařízení s nejnovější softwarovou aktualizací.

** 99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů.

*** Vychází z 0,1l šálků a 8 náhradních filtrů, vyměnitelných přibližně každé 3 měsíce, dle indikací kávovarem. Pro 8 filtrů se automaticky deaktivuje alarm pro odstranění vodního kamene. Po 8 filtrech přístroj proces odstraňování vodního kamene znovu aktivuje.

Parametry a specifikace

Typ kávovaru

Typ Automatický
Provedení Volně stojící
Určení Do domácnosti

Design

Design Klasický

Vlastnosti

Příkon 1 500 W
Tlak čerpadla 15 bar
Objem nádržky na vodu 1,7 l
Objem nádoby na mléko 0,6 l
Materiál Kov
Kapacita zásobníku na kávová zrna 450 g

Funkce

Obecné funkce Funkce horké vody, Příprava dvou šálků najednou, Uživatelské profily, Automatické vypnutí, Nastavení oblíbených nápojů, Chytrý
Chuť nápoje Nastavitelnost teploty nápoje, Nastavitelnost poměru kávy a mléka, Nastavitelnost velikosti nápoje, Nastavitelnost intenzity / množství kávy
Funkce údržby a čištění Signalizace potřeby odvápnění / čištění, Automatické proplachování, Kontrola výměny vodního filtru
Počet uživatelských profilů 8

Nápoje

Typ nápoje Espresso, Mléčné kávové nápoje

Receptury

Minimální počet receptur 22
Mléčné receptury Espresso Macchiato, Latte Macchiato, Caffe Latte, Cappuccino, Flat White
Nemléčné receptury Espresso, Ristretto, Americano, Lungo
Ostatní receptury Teplé mléko, Mléčná pěna, Horká voda/čaj

Výbava

Obecná výbava Nádoba na vodu, Integrovaný mlýnek na kávu, Mléčné řešení
Uživatelské rozhraní Dotykový displej, Dotykový ovládací panel s ikonami
Příprava nápoje Výškově nastavitelný podstavec, Odkládací plocha na šálky
Mléčné řešení Mléčný systém
Údržba a čištění Systém odvápnění, Možnost použití vodního filtru

Mlecí systém

Materiál mlecího mechanismu Keramika
Stupně hrubosti mletí 12
Funkce mlýnku Nastavitelná hrubost mletí
Výbava mlýnku Hermeticky uzavřený zásobník na zrnkovou kávu

Příslušenství v balení

Obsah balení Odměrka na mletou kávu, Tuba vazelíny HD5061/01, Tester tvrdosti vody HD5085/01, AquaClean Originál vodní filtr Philips, Saeco CA6903/10, Karafa na mléko CP0587, Trubička na mléko

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi

Rozměry a hmotnost

Hloubka 48,7 cm
Šířka 28,7 cm
Výška 39,6 cm
Hmotnost 11,25 kg
Maximální výška prostoru pro šálek 15 cm

Barva

Barva Titanová

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

3D/AR

3D/AR 3D model + AR model v Android aplikaci, 3D model + AR model v iOS aplikaci
Kód:  PHIAK816
Záruka: 12 měsíců
Prod. číslo:  SM8889/00
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB12