Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

SAMSUNG Dual Fan NV70K2340RS/EO + SAMSUNG NZ64F3NM1AB/UR

16 990 Kč
14 041 Kč bez DPH

SAMSUNG Dual Fan NV70K2340RS/EO + SAMSUNG NZ64F3NM1AB/UR

Pořízením setu trouby a varné desky Samsung NV70K2340RS/EO + Samsung NZ64F3NM1AB/UR získáte skvělou kombinaci spotřebičů pro každou moderní kuchyni. Technologie Dual Cook umožňuje v troubě Samsung NV70K2340RS/EO připravovat více jídel současně a samočisticí funkce s katalytickým systémem zajistí pohodlnou údržbu. Trouba nabízí velký vnitřní objem 68 litrů a díky energetické účinnosti A je její provoz velmi úsporný. Při použití varné desky Samsung NZ64F3NM1AB/UR oceníte funkci Power Boost pro vysoký výkon a funkci Quick Stop pro okamžité vypnutí varných zón jediným dotykem. Maximální bezpečnost v průběhu vaření je zajištěna praktickou dětskou pojistkou varné desky Samsung NZ64F3NM1AB/UR.

Varná deska Samsung NZ64F3NM1AB/UR

Moderní trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO s optimálním ohřevem

Systém dvou ventilátorů je navržen tak, aby se teplo uvnitř trouby Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO rozkládalo rovnoměrně, takže všechny vaše pokrmy se budou péct při stálé teplotě a rychlosti. Díky uvedenému systému dosáhnete cílové teploty mnohem efektivněji a přitom ještě ušetříte energii.

Samočisticí katalytický systém

O svoji čistotu se postará trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO sama. Trouba disponuje samočisticí funkcí, tzv. katalytickým systémem, který využívá speciální vložky umístěné v zadní části spotřebiče. Katalytická vložka odstraňuje mastnotu ze stříkanců – nejprve zoxidují, změní se na páru a odpaří se.

Teleskopická vysouvací police trouby Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO

Při vaření neustále něco dochucujeme, kontrolujeme, otáčíme a vytahujeme. Aby se tyto činnosti vykonávaly co nejplynuleji, je trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO vybavena praktickou teleskopickou lištou, která snižuje tření, a značně tak ulehčuje manipulaci s pánvemi, hrnci či plechy v troubě. Práce v kuchyni je tak mnohem rychlejší, bezpečnější a bez zbytečného rozlévání.

Dopřejte si prostor

Popusťte uzdu svojí kreativitě i v kuchyni. Nechte vyniknout svoje kuchařské schopnosti s nekonečnými možnostmi trouby Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO a její velkorysou 68litrovou kapacitou. A jestliže si troufáte na skutečně velkolepé menu, spotřebič bez problémů pojme třeba i celého krocana. Experimentujte a vytvářejte pokrmy plné fantazie, s touto troubou se vám totiž každý kulinářský počin podaří.

Úsporná a ekologická trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO

Šetřete svoje náklady, energii i životní prostředí. Trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO je vybavená pozoruhodnou energetickou účinností třídy A, takže vám dopřeje efektivní výkon bez zbytečně vysokých účtů za elektřinu.

Detekuje zvýšené napětí

Trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO je vybavena účinnou ochranou před přepětím. Speciální bezpečnostní funkce okamžitě detekuje zvýšení napětí a automaticky přeruší napájení, čímž zabraňuje elektrickému poškození nebo zkratu.

Varná deska Samsung NZ64F3NM1AB/UR

Zastavte varnou desku Samsung NZ64F3NM1AB/UR jediným dotykem

Potřebuje nutně odejít od plotny? V tom případě využijete funkci Quick Stop, která umožnuje okamžité zastavení indukční varné desky Samsung NZ64F3NM1AB/UR. Vše vytvořeno pro bezpečnost vaší domácnosti. Funkci také oceníte jako prevenci proti vyteklým hrncům a připáleným pánvím.

Bezpečný provoz varné desky Samsung NZ64F3NM1AB/UR

Jedním tlačítkem uzamknete celou ovládací plochu varné desky Samsung NZ64F3NM1AB/UR, aby ji nemohlo aktivovat ani to nejzvídavější dítě. Minimalizujete tak riziko popálení. Samsung dbá na bezpečnost vašich dětí.

Rychlejší vaření s varnou deskou Samsung NZ64F3NM1AB/UR

Funkce Power Boost zkracuje dobu vaření a tím šetří vás čas strávený u plotny. Servírujte vaše dobroty rychleji. Pokud je funkce aktivována, tak zajišťuje každé varné zóně dodatečný výkon – zahřátí varné desky Samsung NZ64F3NM1AB/UR už za 10 minut.

Parametry a specifikace

Design

Design Klasický

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Spodní ohřev, Ventilátor
Příkon 3 600 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Katalytické

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,6 cm

Barva trouby

Barva Nerez

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Displej
Síťový kabel Ano, se zástrčkou

Energetický štítek trouby

Energetická třída A

Objem trouby

Objem 68 l

Typ varné desky

Typ Indukční

Funkce a vlastnosti varné desky

Počet plotýnek 4
Funkce a vlastnosti Booster, Dětská pojistka, Dotykové ovládání

Rozměry varné desky

Výška 5,7 cm
Šířka 59 cm
Hloubka 52 cm

Barva

Barva Černá

Provedení varné desky

Hrany Zaoblené hrany
Rámeček Bez rámečku
Vzhled Černé sklo
Provedení Vestavná
Povrch Sklo

Připojení varné desky

Připojení 220 - 240 V
Kód:  SAMSET11
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22