Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

SAMSUNG Dual Fan NV70K2340RS/EO+ SAMSUNG NZ64H37075K/EO

18 990 Kč
15 694 Kč bez DPH

SAMSUNG Dual Fan NV70K2340RS/EO+ SAMSUNG NZ64H37075K/EO


Moderní trouba SAMSUNG Dual Fan NV70K2340RS/EO s optimálním ohřevem

Systém dvou ventilátorů je navržen tak, aby se teplo uvnitř trouby SAMSUNG Dual Fan NV70K2340RS/EO rozkládalo rovnoměrně, takže všechny vaše pokrmy se budou péct při stálé teplotě a rychlosti. Díky uvedenému systému dosáhnete cílové teploty mnohem efektivněji a přitom ještě ušetříte energii.

Samočisticí katalytický systém maximálně usnadní údržbu trouby Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO

O svoji čistotu se postará trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO sama. Trouba disponuje samočisticí funkcí, tzv. katalytickým systémem, který využívá speciální vložky umístěné v zadní části spotřebiče. Katalytická vložka odstraňuje mastnotu ze stříkanců – nejprve zoxidují, změní se na páru a odpaří se.

Teleskopická vysouvací police

Při vaření neustále něco dochucujeme, kontrolujeme, otáčíme a vytahujeme. Aby se tyto činnosti vykonávaly co nejplynuleji, je trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO vybavena praktickou teleskopickou lištou, která snižuje tření, a značně tak ulehčuje manipulaci s pánvemi, hrnci či plechy v troubě. Práce v kuchyni je tak mnohem rychlejší, bezpečnější a bez zbytečného rozlévání.

Dopřejte si prostor se Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO

Popusťte uzdu svojí kreativitě i v kuchyni. Nechte vyniknout svoje kuchařské schopnosti s nekonečnými možnostmi trouby Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO a její velkorysou 68litrovou kapacitou. A jestliže si troufáte na skutečně velkolepé menu, spotřebič bez problémů pojme třeba i celého krocana. Experimentujte a vytvářejte pokrmy plné fantazie, s touto troubou se vám totiž každý kulinářský počin podaří.

Úsporná a ekologická trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO

Šetřete svoje náklady, energii i životní prostředí. Trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO je vybavená pozoruhodnou energetickou účinností třídy A, takže vám dopřeje efektivní výkon bez zbytečně vysokých účtů za elektřinu.

Detekuje zvýšené napětí

Trouba Samsung Dual Fan NV70K2340RS/EO je vybavena účinnou ochranou před přepětím. Speciální bezpečnostní funkce okamžitě detekuje zvýšení napětí a automaticky přeruší napájení, čímž zabraňuje elektrickému poškození nebo zkratu.


Ovládání teploty je s varnou deskou SAMSUNG NZ64H37075K/EO hračka

Regulujte teplotu varné desky SAMSUNG NZ64H37075K/EO rychle a snadno. To vše díky LED ovládacímu panelu, kterým nastavíte teplotu pro každou varnou desku. Jednoduše se prstem dotkněte panelu a posunem nastavte optimální teplotu pro vámi zvolenou oblast. Panel disponuje téměř dvojnásobnou šířkou oproti běžným ovládajícím prvkům, což je zárukou vždy přesného nastavení požadovaných hodnot. Zkraťte dobu vaření na minimum. To nabízí funkce Power Boost, díky které můžete vaše dobroty podávat rychleji či ušetřit čas při přípravě. Pokud funkci zapnete, tak každé varné zóně poskytne dodatečný výkon, který zajistí zahřátí desky na maximum už za 10 minut. Zahřátí polévky či přivedení velkého hrnce vody k varu je jen otázkou pár minut.

Okamžité zastavení

Konec vyteklým hrncům nebo připáleným pánvím. Pomocí funkce Quick Stop jedním dotykem okamžitě zastavíte varnou desku, tak abyste předešli pohromě ve vaší kuchyni. S indukční varnou deskou NZ3000 s funkcí Quick Stop se nemusíte obávat o bezpečnost vaší kuchyně.

SAMSUNG NZ64H37075K/EO

Správné nádobí pro správnou zónu

Konec přemýšlení na jakou varnou zónu umístit vybrané nádobí. Tohle dilema za vás vyřeší indukční varná deska s funkcí Auto Pan Detector. Ihned po položení nádobí na varnou desku funkce vyhodnotí, zda je průměr nádobí vhodný pro vámi vybranou varnou zónu. Pokud nádobí zabírá méně než 60 % zóny, tak vás varná deska SAMSUNG NZ64H37075K/EO upozorní na vhodnost použití jiného nádobí.

Bezpečnost dětí je se SAMSUNG NZ64H37075K/EO na prvním místě 

Bezpečnost je pro Samsung vždy na prvním místě, proto varná deska SAMSUNG NZ64H37075K/EO disponuje dětským bezpečnostním zámkem. Jediným tlačítkem uzamknete celý ovládací panel, což znemožní i těm nejodhodlanějším dětem manipulaci. Minimalizujeme tím riziko popálení.

Parametry a specifikace

Design

Design Klasický

Funkce trouby

Programy trouby Gril, Horní ohřev, Kruhové topné těleso, Spodní ohřev, Ventilátor
Příkon 3 600 W
Vysouvání plechu Teleskopické
Čištění trouby Katalytické

Rozměry trouby

Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,6 cm

Barva trouby

Barva Nerez

Výbava trouby

Výbava 3vrstvé sklo dvířek, Časovač, Dětská pojistka, Displej
Síťový kabel Ano, se zástrčkou

Energetický štítek trouby

Energetická třída A

Objem trouby

Objem 68 l

Typ varné desky

Typ Indukční

Funkce a vlastnosti varné desky

Počet plotýnek 4
Funkce a vlastnosti Booster, Dětská pojistka, Dotykové ovládání, Ukazatel zbytkového tepla
Propojení desky s digestoří Ne

Rozměry varné desky

Výška 5,7 cm
Šířka 59 cm
Hloubka 52 cm

Barva

Barva Černá

Provedení varné desky

Hrany Zaoblené hrany
Rámeček S rámečkem
Vzhled Černé sklo
Provedení Vestavná
Povrch Sklo

Připojení varné desky

Připojení 220 - 240 V
Kód:  SAMSET17
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB08