Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Samsung GALAXY Alpha: 8 jader v hliníku

Příjemné rozměry, obrovský a vysoce kvalitní 4,7" HD Super AMOLED displej zasazený do hliníku - telefon je na první pohled dokonale vybroušený technologický klenot. Ani ve výbavě rozhodně nezůstává pozadu za špičkami, co vévodí žebříkům v benchmark testech, bodově poráží i konkurenční HTC ONE (M8).

Ještě aby ne, 8 jader o výkonu, o kterém se ještě donedávna nezdálo ani stolním počítačům, zvládne veškeré aplikace, které na telefonu budete potřebovat. Nezklame vás ani váš náročný životní styl.

Tenký a lehký

Samsung Galaxy Alpha je neuvěřitelně tenký, s čímž jde neoddělitelně i nízká váha. Jeho výška je pouhých 6,7 mm při váze 115 g. Skvělou "kondicí" disponuje nejen líc, ale i rub. Model se pyšní velice efektivním úsporným režimem, který dramaticky prodlužuje výdrž telefonu.

Vysoké rozlišení fotografií 

Samozřejmostí je i kvalitní foto výbava, 12megapixelová kamera s výbornými parametry dokáže zaznamenat veškeré dění ve vašem okolí a ukládat je do prostorné 32 GB interní paměti.

Pokročilá autentikace

Galaxy Alpha má stejně jako vlajková loď Samsung Galaxy S5 čtečku otisků prstů, takže garantuje nejvyšší možnou míru ochrany vašich dat před případnými útočníky, ale i třeba zvědavými příslušníky rodiny. 

Monitorujte svůj zdravotní stav s aplikací S Health

Model exkluzivně nabízí také aplikaci S Health, díky které si můžete snáze udržovat zdravý životní styl. Sleduje vaše tréninky, denní příjem a váhu, prostě vše, abyste měli svůj život pod kontrolou. Pro ideální výsledky vaší snahy doporučujeme telefon propojit s chytrými hodinkami Gear 2 a náramkem Gear Fit.

Telefon pro náročné uživatele, kteří přesně ví, co chtějí.

O firmě Samsung
Sídlo firmySoul, Jižní Korea
Založena1938
Webové stránkywww.samsung.com
WEB7