Obnovit stránku

Kup Samsung Galaxy S8 nebo S8+, přines starý mobil a získej slevu!

Přemýšlíte o koupi nového telefonu, ale stále se nemůžete rozhodnout který? Zkuste Samsung Galaxy S8 nebo S8+ a získejte slevu 3 000 Kč! Stačí nám donést váš starý mobil.

Váš starý mobil dosluhuje a je čas na koupi nového? Vyzkoušejte jeden z telefonů bez hranic, kterými jsou Samsung Galaxy S8 a S8+. V Alze vám na ně teď dáme slevu 3 000 Kč – stačí při jeho koupi odevzdat váš starý telefon. Akce je platná od 25. 08. 2017 do 14. 09. 2017.

Samsung Galaxy S8 a S8+ - sleva 2 500 Kč za starý mobil

Jak mohu slevu získat aneb podmínky účasti

Abyste získali při nákupu Samsung Galaxy S8 nebo Samsung Galaxy S8 Plus slevu ve výši 3 000 Kč, musíte splnit následující podmínky.

  • Zakoupit Samsung Galaxy S8 nebo Samsung Galaxy S8+ na pobočce společnosti Alza.cz
  • Odevzdat váš starý telefon – nemusí být funkční, v původním obalu, dokonce nemusel být pořízen ani u Alza.cz

Samsung Galaxy S8 a S8+

i Kde najdu nejbližší prodejnu?
Podívejte se na seznam prodejen v ČR.

Samsung Galaxy S8 je revolucí ve světě smartphonů

Samsung Galaxy S8 je výkonný stroj se špičkovým fotoaparátem zabalený v elegantním těle. Velkou předností je velký displej se zakřivenými hranami a téměř bezrámečkové provedením. Výrobce nešetřil ani na výkonu – Samsung Galaxy S8 dostal procesor z vlastních dílen, Exynos 8895, který doplnil slušnou porcí 4 GB RAM – s nimi se vám žádná hra nesekne. Samsung Galaxy S8 vydrží i pod vodou, a to díky certifikace IP68. Snímky jsou v podání „osmičky“ oslnivé, natáčet můžete i ve 4K a se vším vám pomůže inteligentní asistent Bixby.Samsung Galaxy S8 a S8+

i Chcete se o Samsungu Galaxy S8 a S8+ dozvědět více?
Přečtěte si recenzi Samsung Galaxy S8!

Samsung Galaxy S8+ je žhavým uchazečem o místo smartphonu roku

Samsung Galaxy S8+ se možná stane nejlepším smartphonem roku 2017. V porovnání se Samsung S8 má větší displej a vyšší kapacitu baterie, zatímco hardwarovou výbavu výrobce ponechal stejnou. Těšit se tak můžete opět na jeden z nejvýkonnějších procesorů na světě, Exynos 8895 doplněný 4 GB RAM, ale také voděodolnost s certifikací IP68 a mnoho dalšího.