Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Je nám líto, ale prodej již skončil
Příslušenství ke zboží

Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Základem je zobrazovací technologie Super AMOLED, která zajišťuje velmi svižnou odezvu, výbornou čitelnost na slunci a ostřejší zobrazení barev. Paměť RAM při velikosti 6 GB dodává tabletu velmi nadstandardní výkon i pro složité grafické práce. Tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 Android Android 9,0 Pie.

Podstatné funkce tabletu Samsung Galaxy Tab S6 10.5

  • Super AMOLED displej s úhlopříčkou 10,5 "
  • RAM o velikosti 6 GB
  • Tablet Samsung je poháněný systémem Google Android Android 9,0 Pie
  • Zadní fotoaparát tabletu je vybaven rozlišením 13 Mpx
  • Selfie fotoaparát s rozlišením 8 Mpx
  • Samsung Galaxy Tab S6 10.5 pro připojení potřebuje rozhraní USB-C
  • Rozšíření úložiště je možné pomocí paměťové karty

Fotoaparát tabletu Samsung Galaxy Tab S6 10.5

K síti se s tabletem Samsung připojíte přes Wi-Fi. S jinými zařízeními komunikuje proslulým Bluetooth signálem. Doplněn je samozřejmě také o příjem signálu GPS. Tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 pořídí fotografie zadním fotoaparátem s rozlišením 13 Mpx. Přední snímač pro selfie nebo videohovory dosahuje rozlišení 8 Mpx.

Výbava a konektory tabletu Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Stěžejní je konektor pro komunikaci s PC a dobíjení. U tabletu Samsung Galaxy Tab S6 10.5 to má na starosti značně rychlý USB-C konektor. Bude-li pro vás vnitřní paměť nedostačující, využijete možnost vložení paměťové karty Micro SD do maximální kapacity 1024 GB. Co nejvíce využít potenciálu aplikací umožňují vestavěné senzory, model Samsung má Pohybový senzor, Digitální kompas, Gyroskop a Světelný senzor.

Kód:  SATA1023NAD
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23