Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 4 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Samsung HW-Q60R/EN

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Zboží na Třetinku
11 490 Kč
9 496 Kč bez DPH

Samsung HW-Q60R/EN


Domov, který bude hrát všemi tóny

Obklopte se prostorovým zvukem 

Pozvedněte své audio na zcela novou úroveň s dynamickým zvukem soundbaru Q60R. Ocitněte se pod palbou kvalitních basů bez nutnosti kabelů připojených k TV – subwoofer komunikuje s televizí bezdrátově pomocí Bluetooth a Wi-Fi. Pro ještě silnější audio zážitky se na vývoji soundbaru podílela i zvukařská firma Harmon Kardon, což je na výsledku rozhodně znát. Navíc je tu ještě řešení Wireless Surround Kit, díky kterému si můžete dopřát prostorový zvuk bez zbytečného množství kabelů.

Jedinečná atmosféra při sledování

Technologie akustického paprsku Samsung Accoustic Beam přizpůsobuje prostorový zvuk tomu, co se děje na obrazovce. Díky tomu si budete připadat, jako byste byli součástí filmu.

Speciální herní nastavení

Zážitky z her nedělá pouze obraz - kvalitní zvuk obohatí vaše hraní o další dimenzi. Soundbar má špičkový subwoofer a nahoru vyzařující reproduktory, které se postarají o to, abyste si zábavu s vaší konzolí skutečně užili. Dokonce se soundbar po připojení k Samsung TV dokáže sám přepnout do speciálního herního režimu a vy nemusíte vůbec nic nastavovat.

Všemu budete rozumět

Užívejte si sledování vašich oblíbených filmů bez toho, že byste sami museli upravovat úroveň zvuku v jednotlivých scénách. Soundbar se vyznačuje technologií adaptivního zvuku, která zaručí, že dialogy budou vždy srozumitelné a v dostatečné hlasitosti oproti ostatním složkám zvuku.

Zábava nejvyšší kvality

Vychutnávejte si video obsah v neuvěřitelné 4K kvalitě. A s podobně úchvatným zvukem! K soundbaru můžete jednoduše připojit zdroje 4k videa, ať už půjde o herní či Blu-ray přehrávač. Dokonce je soundbar kompatibilní i s HDR10 obrazem. Čeká vás tedy skutečně prvotřídní audiovizuální zážitek!

Nezřetelným dialogům je konec

Už nemusíte hlasitost neustále upravovat podle toho, jestli zrovna hraje hudba nebo probíhá dialog. Soundbar Q60R je vybaven reproduktorem pro středový kanál, který zajišťuje vždy čisté a srozumitelné zpracování dialogů. Jednoduše soundbar připojte k TV pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth a nenechte se při sledování ničím rušit.

Pohodlné používání

Používejte na ovládání funkcí soundbaru ovladač, pomocí kterého snadno navolíte každou nabízenou možnost televizoru od společnosti Samsung. Výrazně si tak ušetříte námahu a zajistíte větší pohodlí. Nebudete muset dělat nic jiného než se uvolnit a vychutnávat si sledování vašeho oblíbeného obsahu. 

Hudba přímo ze smartphonu

Prostřednictvím Bluetooth můžou ze soundbaru znít i melodie z vašeho telefonu či jiných zařízení. A ve skvělé kvalitě! 

Znovu objevte svou oblíbenou hudbu

Navíc je tu ještě řešení Wireless Surround Kit, díky kterému si můžete dopřát prostorový zvuk bez zbytečného množství kabelů. Užijte si tak multikanálové prostorové audio bez jakýchkoliv kompromisů.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ soustavy

Typ soustavy 5.1
Aktivní / Pasivní Aktivní (samostatné)
Mechanika Bez mechaniky
Vlastnosti a funkce ARC

Charakteristika

Frekvence od 42 Hz
Frekvence do 20 000 Hz

Připojení

Technologie Bluetooth
Výstupy USB, HDMI

Subwoofer

Typ soustavy

Připojení

Charakteristika

Celkový výkon sestavy 360 W
Frekvence do 20 000 Hz
Frekvence od 42 Hz

Vlastnosti a funkce

Formáty prostorového zvuku Dolby Digital, DTS Digital Surround

Rozměry reproduktoru

Šířka 110 cm
Výška 5,9 cm
Hloubka 10 cm

Rozměry subwooferu

Hmotnost

Lokalizační hláška UK

Vstupy

Kód:  WR621a
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  HW-Q60R/EN
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB4