Obnovit stránku

SAMSUNG Bespoke RB38A7B6AS9/EF

Akční cena
26 990 Kč
22 306 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

SAMSUNG Bespoke RB38A7B6AS9/EF

Pořiďte si do své domácnosti funkční a perfektně designově provedenou chladničku Samsung RB38A7B6AS9/EF, která splní všechna vaše očekávání. Lednice vám nabídne dostatečně velkou kapacitu s celkovým objemem 390 litrů. Pyšní se technologií No Frost, která zlepšuje cirkulaci vzduchu ve vnitřním prostoru lednice a zabraňuje tvorbě a hromadění ledu. Izolační technologie lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF SpaceMax zeštíhlí vnitřní stěny lednice a vytvoří více úložného prostoru. Lednici si můžete navíc přizpůsobit a vybrat si jeden ze 6 rozličných materiálů.


Klíčové vlastnosti vestavné lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF

 • Špičková a moderní lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF
 • Rychlé chlazení bez námrazy 
 • Technologie No Frost zlepšuje cirkulaci vzduchu
 • Rovnoměrné chlazení každé přihrádky
 • Stříbrné provedení chladničky
 • Pro vaše kreace je k dispozici 6 rozličných materiálů
 • Neustále kontroluje teplotu a cirkuluje vzduch důmyslně umístěnými otvory
 • Izolační technologie zeštíhlí vnitřní stěny lednice a vytvoří více úložného prostoru
 • Kovová chladicí deska Metal Cooling
 • Dlouhotrvající aroma a svěžest v lednici Samsung RB38A7B6AS9/EF
 • Lednice Samsung nabízí 4 programy chlazení a mrazení
 • Dvě teplotní zóny pro dvojnásobně dlouhou čerstvost
 • Otočení knoflíku zajistí optimální svěžest
 • Vysoce úsporná, dokonale tichá chladnička Samsung RB38A7B6AS9/EF

Bespoke chladnička Samsung RB38A7B6AS9/EF na míru vaší kuchyni

Flexibilní kombinace modulárního designu Bespoke

Lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF s modulárním designem Bespoke je připravena plně vyhovět vašim požadavkům a životnímu stylu. Lze ji využít jako jeden modul se dvěma dveřmi a kapacitou 390 litrů, nebo nakombinovat více modulů v případě, že potřebujete více místa – včetně jednodveřové varianty ve dvou velikostech či přidat další dvoudveřový modul. 

Přizpůsobitelný design lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF přesně na míru vaší kuchyni

Vytvořte elegantní a jedinečný kuchyňský prostor přesně vám na míru. Pro vaše kreace je k dispozici 6 rozličných materiálů: Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless a Steel Metal. Ty můžete snadno kombinovat s různými barvami dveří a získat tak design ledncie Samsung RB38A7B6AS9/EF, který bude dokonale odrážet vaši osobnost. 

Lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF s multifunkčním stojanem Rack & Shelf 

Vnitřní prostor chladničky Samsung RB38A7B6AS9/EF si snadno přizpůsobíte dle vašich potřeb díky multifunkčnímu stojanu Rack & Shelf. Širší a plošší design pojme kromě klasických lahví od vína i ty se širším profilem, ale nezalekne se ani dalšího jídla, jako jsou plata vajec nebo pizza. Dvoustupňová skládací police se snadno zasouvá a vysouvá, a dokonce ji můžete složit na polovinu pro uložení vysokých lahví a dalších objemných předmětů.

Štíhlé stěny lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF a účinná izolace

Extra velká chladnička Samsung RB38A7B6AS9/EF s objemem 390 litrů a hloubkou 600 mm si snadno poradí i s velkými rodinnými nákupy. Tenčí stěny a lepší využití vnitřního prostoru zajistí vysoce účinná izolace SpaceMax, takže všechny potraviny budete moci uložit přehledně – pěkně od jednoho rohu k druhému.  


Dlouhotrvající aroma a svěžest v lednici Samsung RB38A7B6AS9/EF

Vychutnejte si dokonale čerstvou chuť v každém soustu. Chladnička Samsung RB38A7B6AS9/EF disponuje oddělenými chladicími okruhy Twin Cooling Plus™, což zabraňuje mísení různých vůní vašich potravin. Navíc optimalizuje teplotu a vlhkost zvlášť v chladničce a mrazničce, čímž zaručuje vynikající svěžest vašeho jídla do ještě delší dobu.


Lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF nabízí 4 programy chlazení a mrazení

Úložiště chladničky Samsung RB38A7B6AS9/EF se vám maximálně přizpůsobí. Zóna Cool Select Plus vám dá na výběr z režimů Cool (2 °C), Chill (-1 °C), Soft Freeze (-5 °C) a Freeze (-15 ~ -23 °C), takže uchovaným potravinám můžete nastavit přesně tu ideální teplotu, kterou potřebují.


Kovová chladicí deska Metal Cooling

I v případech, kdy často otevíráte a zavíráte dvířka, kovová chladicí deska Metal Cooling udrží v chladničce optimální teplotu. Rovněž police a ploché potrubí jsou vyrobeny z kvalitního kovu a pomáhají obnovit případné tepelné ztráty. Všechny komponenty pak dodávají lednici Samsung RB38A7B6AS9/EF prémiový vzhled a navíc se jednodušeji čistí.

Vždy čerstvé potraviny bez námrazy v lednici Samsung RB38A7B6AS9/EF

Ušetřete svůj čas i energii a dejte sbohem častému rozmrazování vaší chladničky Samsung RB38A7B6AS9/EF. Technologie No Frost zlepšuje cirkulaci vzduchu ve vnitřním prostoru lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF, udržuje stálou teplotu a tím efektivně zabraňuje tvorbě a hromadění ledu. A protože proti standardním řešením chladí až dvakrát rychleji, klade mnohem menší zátěž na chladicí systém a významným způsobem prodlužuje životnost zařízení.


Dvě teplotní zóny, dvojnásobně dlouhá čerstvost

Lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF má k dispozici důmyslný box Optimal Fresh +, který můžete využít hned dvěma způsoby – jako jednu zásuvku se sjednocenou teplotou, nebo ji rozdělit do dvou teplotních zón. Zatímco levá, chladnější strana se skvěle hodí pro uložení masa a ryb, pravá strana je skvělá pro ochranu čerstvosti a křupavosti ovoce a zeleniny.

Otočení knoflíku zajistí optimální svěžest v lednici Samsung RB38A7B6AS9/EF

Ovoce a zelenina svěží, čerstvější a plné chuti v lednici Samsung RB38A7B6AS9/EF. V zásuvce Humidity Fresh + můžete jediným otočením ovládacího knoflíku vytvořit ideální prostředí pro skladování vašich zdravých dobrot a až do hodnoty 80 % vlhkosti. Zachováte tak jejich přirozené aroma bez vytváření škodlivých plísní. 

Silný a rychlý mrazicí výkon lednice Samsung RB38A7B6AS9/EF

Rychlá výroba ledu či šokové zmrazení potravin? Stiskem jediného tlačítka na lednici Samsung RB38A7B6AS9/EF začne funkce Power Freeze dodávat rychlý proud studeného vzduchu do vaší mrazničky. To je vynikající pro mražení nebo zpevňování již zmražených potravin a rychlou výrobu ledových kostek do lahodných večerních drinků.

Vysoce úsporná, dokonale tichá chladnička Samsung RB38A7B6AS9/EF

Úspora energie a tím i vašich peněz. Chladnička Samsung RB38A7B6AS9/EF obdržela výjimečné hodnocení energetické účinnosti v rámci nového evropského systému energetického štítkování. Spotřebovává tedy mnohem méně energie, aniž by ztratila jakoukoliv část výkonu nebo funkčnosti. K úspoře přispívá i inovativní digitální invertorový kompresor, který automaticky upravuje svou rychlost v závislosti na momentálních potřebách chlazení při zachování minimálního hluku pouhých 35 dB.

Parametry a specifikace

Ocenění

Ocenění Ne

Energetické parametry ledničky/mrazáku 2021

Energetická třída A
Objem (chlazený prostor) 273 l
Objem (prostor pro mražené potraviny) 114 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Typ

Typ Kombinovaná
Umístění mrazáku Mrazák dole
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce Total No Frost, Displej, LED osvětlení, Indikace otevřených dveří chladničky, Super chlazení, Super mrazení, Twin Cooling
Možnost změny otevírání dveří Ano
Směr otevírání Panty vpravo
Náběh dveří Ano
Klimatická třída SN-T

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku 3ks
Počet polic lednice 4ks
Počet chladicích okruhů 2 ×

Barva

Barva Stříbrná

Rozměry

Výška 203 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 65,8 cm

Design

Design Klasický

Hmotnost

Hmotnost 104 kg

Typ chladiva

Typ chladiva R600a

Rozměry balení

Výška balení 210,8 cm
Šířka balení 63,7 cm
Hloubka balení 74 cm
Kód:  SACHL103
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  RB38A7B6AS9/EF
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB04