Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

SAMSUNG RF24R7201SR/EF

+ 10 let záruka na kompresor
Doprava
zdarma
Cena s CashBack 62 990 Kč
64 990 Kč
53 711 Kč bez DPH

SAMSUNG RF24R7201SR/EF

Americká lednice Samsung RF24R7201SR/EF se dveřmi ve stylu French Door je vybavena vysokým celkovým objemem 510 l a přijde vhod především v prostornější kuchyni. Díky svým funkcím se uchytí i mezi uživateli s náročnějšími požadavky, které jistě potěší oddělený chladící systém lednice a mrazáku pro zachování té nejvyšší čerstvosti potravin či beznámrazová technologie True No Frost. Dále lednice Samsung RF24R7201SR/EF disponuje speciálním chladícím prostorem FlexZone s chytrým organizérem pro vlastní nastavení úložného prostoru a snadným otevíráním zásuvek i pro osoby s horší motorikou. S vestavěným dávkovačem vody a ledu vás čeká chladivé osvěžení, kdykoliv si vzpomenete. Jde o volně stojící model, který můžete umístit do interiéru bez větších úprav. Než se rozhodnete, kam ji postavit, je nutné uvážit otvírání dveří do obou stran s potřebou dostatku prostoru. Pro chod některých pokročilých funkcí je nutné napojení na vodovod. Americká lednice Samsung RF24R7201SR/EF náleží do úsporné energetické třídy A+. Hlasitost chladničky Samsung nepřesahuje 40 dB.


Klíčové vlastnosti americké lednice Samsung RF24R7201SR/EF

 • Volně stojící americká lednice typu French Door v moderním nerezovém provedení
 • Velký celkový čistý úložný prostor 510 l
 • Objem hlavní části lednice 387 l
 • Mrazák o objemu 123 l
 • O perfektní chod lednice se stará digitální invertor s desetiletou zárukou
 • Twin Cooling Plus technologie - oddělené chladící systémy mrazáku a lednice
 • FlexZone™ nabídne čtyři možnosti teplotního nastavení pro optimální podmínky různých druhů potravin
 • Inteligentní organizér lze uzamknout na konkrétním místě, jak vám to bude nejlépe vyhovovat při skladování
 • Lednice vybavena beznámrazovou technologií True No Frost
 • Další užitečné funkce jako rychlé chlazení či rychlé mrazení
 • Díky podpoře Bixby bude snadné pomocí Wi-Fi připojení na dálku sledovat aktuální teplotu nebo dostávat upozornění na otevřená dvířka vaší chladničky
 • Systém Ice Max v lednici dovede vytvořit až 4,5 kg ledu za den a uskladnit až 1,9 kg ledu najednou.
 • Do dveří vestavěný dávkovač vody a ledu
 • Americká lednice Samsung RF24R7201SR/EF je v souladu s americkou normou pro zdravotně postižené (ADA)
 • Speciálními madly EZ-Open™ otevřete prostřední a mrazící zásuvku pouze jemným nadzvednutím rukojeti bez tahání
 • Hlučnost chladničky Samsung RF24R7201SR/EF nepřekročí 40 dB
 • Zařízení spadá do úsporné energetické třídy A+
 • Rozměry americké lednice činí: 90,8 × 177,7 × 78,8 cm


Inteligentní organizér se zámkem v samostatně tepelně nastavitelné zóně

Se speciální zónou americké lednice Samsung RF24R7201SR/EF budete moci skladovat různé druhy jídel či nápojů při ideální teplotě pro jejich maximální zachování čerstvosti a svěžesti. Tato FlexZone™ vám nabídne čtyři možnosti nastavení, s optimálními podmínkami pro skladování masa a ryb, dalších delikates, chlazení vína nebo perfektní vychlazení nápojů. Navíc lze chytrý organizér uzamknout na konkrétním místě přesně tak, jak vám to bude nejlépe vyhovovat při uskladňování vašeho nákupu.

Potraviny si déle zachovají svou čerstvou chuť i vůni

Užitečná funkce, kterou je vybavena americká lednice typu French Door Samsung RF24R7201SR/EF, se postará, aby vaše nakoupené potraviny vydržely čerstvé a šťavnaté až dvakrát delší dobu. Jedná se o technologii Twin Cooling Plus, která funguje na principu optimalizace úrovně vlhkosti i teploty jak v lednici, tak mrazáku, díky odděleným chladícím systémům. Zaručuje to také, že se vyhnete kontaminaci potravin, mísení jejich vůní a jídla si ještě déle udrží svoji chuť, jako byste je právě přinesli z obchodu. Tato technologie byla testována a potvrzena dle výsledků nezávislého testování společností Intertek.


Moderní vzhled díky elegantním hranám a speciálním úchytům americké chladničky Samsung RF24R7201SR/EF

Americká lednice Samsung RF24R7201SR/EF se díky svému elegantnímu vzhledu bude krásně vyjímat v každé kuchyni, ať už bude laděná do jakéhokoliv stylu. Se svým sofistikovaným provedením hran dveří, speciálními úchyty New Edge Handles a minimalistickým dávkovačem ledu a vody vám bude chladnička Samsung RF24R7201SR/EF dělat v kuchyni jen radost, a to jak svou funkčností, tak i na pohled.

Ještě více ledu za kratší dobu

Systém Ice Max v lednici Samsung RF24R7201SR/EF dovede vytvořit až 4,5 kg ledu za den a uskladnit až 1,9 kg ledu najednou. Navíc se svým kompaktním a štíhlým designem nezabere v mrazničce příliš místa a tak zbude více prostoru pro uskladnění vašich potravin.


Lehké otevírání zásuvek bez tahání

Se speciálními madly EZ-Open™ otevřete prostřední a mrazící zásuvku pouze jemným tahem. Stačí jej uchopit, trochu nadzvednout a vakuové těsnění je lehce překonáno. Tato vlastnost americké lednice Samsung RF24R7201SR/EF je velkou výhodou především pro starší osoby či děti, neboť zásuvka plynule klouže, aniž by se za ni muselo tahat. Zároveň však západka udrží dveře bezpečně zavřené.


Lednice Samsung vhodná i pro tělesně postižené

Americká lednice Samsung RF24R7201SR/EF byla navržena tak, aby její přístupnost byla dosažitelná úplně všem. Díky vnitřnímu displeji, který je v souladu s americkou normou pro zdravotně postižené (ADA), ji s jistotou a sebevědomím dovedou používat i lidé s tělesným postižením nebo jiným pohybovým omezením. Navíc jsou veškeré ovládací prvky snadno dostupné a chladničku Samsung RF24R7201SR/EF lze ovládat i pouze jednou rukou.

Pohodlné ovládání a monitorování lednice Samsung s využitím Bixby, ať už jste kdekoliv

Pokud vlastníte zařízení s operačním systémem Android či iOS, otevírají se vám u lednice Samsung RF24R7201SR/EF ještě další možnosti. Budete ji moci ovládat a monitorovat její provoz, ať už budete kdekoliv. Pomocí inteligentní technologie s podporou Bixby nebude problém pomocí Wi-Fi připojení na dálku sledovat chod vaší americké lednice. Můžete také zkoumat aktuální teplotu nebo dostávat upozornění na otevřená dvířka. Dokonce můžete pomocí aplikace i číst a psát poznámky. K tomu vám ještě bude dostupná také diagnostika chyb chladničky Samsung RF24R7201SR/EF bez zdlouhavého pročítání manuálů.


5,0
Hodnotilo 11 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
9
uživatelských recenzí
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry ledničky/mrazáku 2021

Energetická třída F
Objem (chlazený prostor) 443 l
Objem (prostor pro mražené potraviny) 193 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Typ

Typ Americká
Umístění mrazáku Americká lednice - šuplík
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce Total No Frost, S připojením na vodu, Výrobník ledových kostek, Výrobník ledové tříště, Výdejník vody, Displej, Nulová zóna, LED osvětlení, Indikace otevřených dveří chladničky, Super chlazení, Super mrazení, Twin Cooling, Multi-AirFlow, Elektronické ovládání teploty, Prázdninový režim, Antibakteriální těsnění, Statické chlazení
Možnost změny otevírání dveří Ne
Klimatická třída SN, N, ST, T

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku 2ks
Počet polic lednice 5ks
Počet chladicích okruhů 2 ×

Barva

Barva Nerezová

Rozměry

Výška 177,7 cm
Šířka 90,8 cm
Hloubka 78,8 cm

Design

Design Klasický

Hmotnost

Hmotnost 147 kg

Rozměry balení

Výška balení 192,3 cm
Šířka balení 97,2 cm
Hloubka balení 77,6 cm
Kód:  SACHL060
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  RF24R7201SR/EF
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB08