Obnovit stránku

SAMSUNG WD90T734DBH/S7

+ 10 let záruka na motor
Akční cena
17 990 Kč
14 868 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

SAMSUNG WD90T734DBH/S7

Aktivní bubliny pro čistší prádlo

Rychlý životní styl potřebuje rychlé a efektivní praní. S inovativní pračkou Samsung WD90T734DBH/S7 a její technologií Eco Bubble bude vaše oblečení dokonale čisté a voňavé i při nízkých teplotách. Důmyslná technologie totiž mění prací prostředek na aktivní pěnu, která důsledně proniká do vláken textilie, aby odstranila všechny skvrny a nečistoty. Navíc díky kratšímu režimu šetříte nejen výdaje za energie, ale i životní prostředí.

Samsung WD90T734DBH/S7 se postará o rychlejší vyčištění prádla

Praní vám už nebude zbytečně zabírat čas. Funkce QuickDrive výrazně sníží dobu praní a technologie Q-Bubble zase vytváří ještě výkonnější bubliny, které v kombinaci s dynamickou rotací bubnu a dodatečnými dávkami vody zajistí, že prací prostředek účinněji pronikne do látky a rychlým způsobem ji vyčistí.

Smart praní pro smart domácnost

Pomocí ultramoderní umělé inteligence bude praní v pračce Samsung WD90T734DBH/S7 hračkou. Zapomeňte na zdlouhavé nastavování programů a režimů. Inteligentní ovládání AI Control se velmi rychle naučí vaše návyky a upravuje podle něj ideální parametry a vhodné cykly praní. Pokročilé řešení SmartThings vám pak nabídne i jednoduché řešení problémů, informace ohledně cyklů či tipy a triky pro ještě lepší praní v pračce Samsung WD90T734DBH/S7.

Samsung WD90T734DBH/S7 pere úsporně, ekologicky a účinně

Doplňování nádržky na aviváž a prášek před každým praním? Minulost. Využijte sofistikovanou technologii Auto Dispense, která funguje jako dokonale vyvážený dávkovač ideálního množství pracího prostředku pro jednotlivé várky prádla. Zásobovač pračky s předním plněním Samsung WD90T734DBH/S7 pojme až měsíční dávku prostředku, takže nemusíte nádržku pokaždé doplňovat.

Čištění vzduchem

Že jsou k odstranění nečistot a pachů potřeba vysoké teploty vody a drahé chemické přípravky? Pračka Samsung WD90T734DBH/S7 s technologií Air Wash vás přesvědčí o opaku. Pokročilá funkce odstraňuje nepříjemné zápachy a 99,9 % bakterií pomocí obyčejného horkého vzduchu. Vaše prádlo bude vždy voňavé a hygienicky čisté.

Skutečně krátká doba praní

Ušetřete čas strávený praním bez jakýchkoli kompromisů. Cyklus Super Speed ??dokáže vyčistit várku prádla za úžasných 39 minut. QuickDrive zajistí dynamický pohyb oblečení a technologie Eco Bubble se postará o skutečně výkonné čištění. Řešení Speed ??Spray pak urychlí odstřeďování a zkrátí dobu máchání.

Antibakteriální praní v horké páře

Svět je plný alergenů, virů a bakterií, které se mohou zachytit i na našem oblečení. Moderní pračka Samsung WD90T734DBH/S7 myslí i na důkladnou dezinfekci. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní tím, že přímo z bubnu vypouští horkou páru, která následně proniká do oblečení. Dokáže takto odstranit až 99,9 % bakterií a alergenů.

Tichá pračka s 10letou zárukou

Na pračku Samsung WD90T734DBH/S7 je spolehnutí. Je vybavena technologií digitálního invertoru, který využívá silné magnety, aby nabídnul tichý, ale zároveň výkonný chod spotřebiče. Pračka Samsung WD90T734DBH/S7 se také vyznačuje nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a navíc k nim dostanete až 10letou záruku.

Ani nejvytrvalejší skvrny nemají šanci

Make-up, tráva, víno nebo krev jsou silným soupeřem každé pračky. Funkce Bubble Soak je však připravena i na ty nejextrémnější případy. Její tajemství spočívá v důkladném namáčení v aktivních bublinách, které intenzivně uvolňují nečistoty, abyste z pračky Samsung WD90T734DBH/S7 vytáhli vždy voňavé a čisté prádlo.

Parametry a specifikace

Ocenění

Ocenění Ne

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Rozměry pračky

Hloubka 60 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce pračky Parní program, Invertorový motor, Odložený start, Automatické dávkování, Ovládaní mobilem, Dětská pojistka
Technologie pračky Quick Drive

Barva pračky

Barva Bílá

Hmotnost

Hmotnost 68 kg

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída (praní a sušení) E
Energetická třída (praní) B
Kapacita pračky (praní a sušení) 6 kg
Kapacita pračky (praní) 9 kg
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní a sušení) 90 l
Vážená spotřeba vody na cyklus (praní) 50 l
Doba trvání (praní a sušení) 471 min (7,85 h)
Doba trvání (praní) 222 min (3,7 h)
Třída účinnosti odstřeďování a sušení B
Emise hluku šířeného vzduchem (program ECO 40-60) A

Energetické parametry pračky (staré)

Kód:  SAWM045
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  WD90T734DBH/S7
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB30