Obnovit stránku

SAMSUNG WW10T634DLH/S7 + SAMSUNG DV90T6240LH/S7

A+++
Doprava
zdarma
Cena s CashBack 33 990 Kč
36 990 Kč
30 570 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

SAMSUNG WW10T634DLH/S7 + SAMSUNG DV90T6240LH/S7

Set pračky se sušičkou Samsung WW10T634DLH/S7 + Samsung DV90T6240LH/S7

Tento set pračky se sušičkou je dokonalým řešením pro každou domácnost. Pračka Samsung WW10T634DLH/S7 vaše prádlo precizně vypere a sušička Samsung DV90T6240LH/S7 se postará o precizní vysušení bez obav z pokrčení. Antibakteriální praní a sušení zlikviduje 99% bakterií a rychlé programy zajistí, že vaše prádlo bude během krátké chvíle opět připraveno k dalšímu nošení.

Pračka Samsung WW10T634DLH/S7

Aktivní bubliny pro čistší prádlo

Rychlý životní styl potřebuje rychlé a efektivní praní. S inovativní pračkou Samsung WW10T634DLH/S7 a její technologií Eco Bubble bude vaše oblečení dokonale čisté a voňavé i při nízkých teplotách. Důmyslná technologie totiž mění prací prostředek na aktivní pěnu, která důsledně proniká do vláken textilie, aby odstranila všechny skvrny a nečistoty. Navíc díky kratšímu režimu šetříte nejen výdaje za energie, ale i životní prostředí.

Smart praní pro smart domácnost

Pomocí ultramoderní umělé inteligence bude praní v pračce Samsung WW10T634DLH/S7 hračkou. Zapomeňte na zdlouhavé nastavování programů a režimů. Inteligentní ovládání AI Control se velmi rychle naučí vaše návyky a upravuje podle něj ideální parametry a vhodné cykly praní. Pokročilé řešení SmartThings vám pak nabídne i jednoduché řešení problémů, informace ohledně cyklů či tipy a triky pro ještě lepší praní v pračce Samsung WW10T634DLH/S7.

Samsung WW10T634DLH/S7 pere úsporně, ekologicky a účinně

Doplňování nádržky na aviváž a prášek před každým praním? S pračkou Samsung WW10T634DLH/S7 to je minulost. Využijte sofistikovanou technologii Auto Dispense, která funguje jako dokonale vyvážený dávkovač ideálního množství pracího prostředku pro jednotlivé várky prádla. Zásobovač pračky s předním plněním Samsung WW10T634DLH/S7 pojme až měsíční dávku prostředku, takže nemusíte nádržku pokaždé doplňovat.

Samsung WW10T634DLH/S7 se pyšní skutečně krátkou dobou praní

Ušetřete čas strávený praním bez jakýchkoli kompromisů. Cyklus Super Speed dokáže vyčistit várku prádla za úžasných 59 minut. QuickDrive zajistí dynamický pohyb oblečení a technologie Eco Bubble se postará o skutečně výkonné čištění. Řešení Speed Spray pak urychlí odstřeďování a zkrátí dobu máchání.

Antibakteriální praní v horké páře

Svět je plný alergenů, virů a bakterií, které se mohou zachytit i na našem oblečení. Moderní pračka Samsung WW10T634DLH/S7 myslí i na důkladnou dezinfekci. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní tím, že přímo z bubnu vypouští horkou páru, která následně proniká do oblečení. Dokáže takto odstranit až 99,9 % bakterií a alergenů.

Tichá pračka s 10letou zárukou

Na pračku Samsung WW10T634DLH/S7 je spolehnutí. Je vybavena technologií digitálního invertoru, který využívá silné magnety, aby nabídnul tichý, ale zároveň výkonný chod spotřebiče. Pračka Samsung WW10T634DLH/S7 se také vyznačuje nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a navíc k nim dostanete až 10letou záruku.

Ani nejvytrvalejší skvrny nemají šanci

Make-up, tráva, víno nebo krev jsou silným soupeřem každé pračky. Funkce Bubble Soak je však připravena i na ty nejextrémnější případy. Její tajemství spočívá v důkladném namáčení v aktivních bublinách, které intenzivně uvolňují nečistoty, abyste z pračky Samsung WW10T634DLH/S7 vytáhli vždy voňavé a čisté prádlo.

Sušička Samsung DV90T6240LH/S7

Smart sušení pro smart domácnost

Díky ultramoderní umělé inteligenci bude sušení v sušičce Samsung DV90T6240LH/S7 hračkou. Zapomeňte na zdlouhavé nastavování programů a režimů. Inteligentní ovládání AI Control se velmi rychle naučí vaše návyky a upravuje na základě něj ideální parametry a vhodné cykly sušení. Pokročilé řešení SmartThings vám pak nabídne i jednoduché řešení problémů, informace ohledně cyklů či tipy a triky pro ještě lepší výsledky.

Sušička Samsung DV90T6240LH/S7 je energeticky účinná

Se sušičkou Samsung DV90T6240LH/S7 ušetříte nejen náklady za spotřebu elektřiny, ale také dopady na životní prostředí a zároveň svůj drahocenný čas. Moderní technologie tepelného čerpadla zajišťuje jemné, šetrné, ale efektivní sušení různých druhů tkanin. Sušička ohřívá vzduch pomocí tzv. chladiva a díky recyklaci teplého vzduchu dochází k větší úspoře energie.

Dokonale suché, hygienicky čisté

Dopřejte si zdravotně nezávadné oblečení i lůžkoviny či dětské plyšové hračky. Sušička Samsung DV90T6240LH/S7 tkaniny nejen vysuší, ale také dezinfikuje. Cyklus Hygiene Care využívá k odstraňování bakterií, roztočů a alergenů horký vzduch, který zbaví prádlo 99 % nebezpečných zárodků. Dezinfikovat navíc můžete jak suchou, tak i mokrou várku tkanin.

Sušička Samsung DV90T6240LH/S7 má přizpůsobitelné otevírání

Do koupelny, chodby či technické místnosti – ať už sušičku Samsung DV90T6240LH/S7 umístíte kamkoli, dokonale se sladí s vaším domovem. Spotřebič je totiž vybavený praktickými průhlednými dvířky, u kterých se můžete sami rozhodnout, zda je budete otevírat doprava, nebo doleva.

Perfektně suché a nepomačkané prádlo

Zapomeňte na otravné žehlení – po vyjmutí oblečení ze sušičky Samsung DV90T6240LH/S7 ho můžete bez problému rovnou uložit do své šatní skříně. Stačí využít funkci Wrinkle Prevent, která po ukončení sušení otáčí buben v přerušovaných intervalech tak, aby zabránila nežádoucím přehybům a zmačkání.

Pokročilé senzorické sušení

O své prádlo se v sušičce Samsung DV90T6240LH/S7 opravdu bát nemusíte. Dbá na něj hned trojice senzorů technologie OptimalDry, která monitoruje vlhkost prádla a koriguje dobu sušení pro ty nejlepší výsledky v nejkratším čase. Šetří tak nejen energii, ale také samotné tkaniny, a zároveň vás upozorní, až nadejte čas na vyčištění výměníku tepla.

Rychlá a snadná údržba

Sušička Samsung DV90T6240LH/S7 bude sloužit vám, ne vy jí. Je vybavená pokročilým filtrem 2 v 1 s dvouvrstvým síťovým filtrem, takže filtr výměníku tepla není zapotřebí. A až bude potřeba filtr či výměník tepla vyčistit, připomene se vám praktickými alarmy.

Vysušeno rychlostí blesku

Skvrna od ranní kávy na košili, ve které jste chtěli zazářit na pracovním pohovoru? Pro sušičku Samsung DV90T6240LH/S7 žádný problém – stačí ji vyprat a zvolit program Dry 35', který rychle a spolehlivě vysuší až 1 kg prádla za neuvěřitelných 35 minut.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Funkce

Funkce Chytrá

Energetické parametry sušičky

Účinnost B
Hlučnost 63 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,54 kWh

Připojení a kompatibilita

Připojení Wi-Fi

Barva sušičky

Barva Bílá

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída A
Kapacita pračky (program ECO 40-60) 10 kg
Třída účinnosti odstřeďování B
Doba trvání (program ECO 40-60) 240 min (4 h)
Emise hluku šířeného vzduchem A
Vážená spotřeba vody na cyklus 53 l

Barva pračky

Barva Bílá

Funkce

Funkce pračky Ovládaní mobilem
Funkce sušičky Odložený start, Tepelné čerpadlo, Displej, Rychlý program, Vnitřní osvětlení, Systém proti mačkání prádla, Dětská pojistka, Ovládání mobilem

Rozměry pračky

Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm

Rozměry sušičky

Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 65 cm
Kód:  SAMSET35
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
P-DC1-WEB14