Obnovit stránku

SAMSUNG WW6NJ42E0PW/LE

+ 10 let záruka na motor
8 990 Kč
7 430 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

SAMSUNG WW6NJ42E0PW/LE

Hledáte do své domácnosti úzkou pračku, která splní všechna vaše očekávání? Pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE vás potěší svým moderním provedením a kapacitou prádla na 6 kg. Pračka spadá do energetické třídy E, takže je šetří nejen energii, ale také vaši peněženku. Mezi hlavní přednosti úzké pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE patří bezesporu kvalitní invertorový motor, který zajistí velmi tichý a výkonný chod spotřebiče. Díky praktickým funkcím zvládne pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE odstranit i zaschlé nečistoty. Hygienicky čisté prádlo je zajištěno pomocí speciální funkce Hygiene Steam, která odstraní až 99,9 % bakterií. Diamantový buben pračky je opatřen funkcí Drum Clean pro čistotu bez bakterií a zápachu. Koupi pračky Samsung určitě nešlápnete vedle!


Klíčové vlastnosti úzké pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE

 • Úzká parní pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE je opatřena speciální technologií Eco Bubble
 • Kvalitní invertorový motor
 • Motor využívá pro svůj provoz silné magnety
 • Velmi tichý chod spotřebiče
 • Kapacita na 6 kg prádla
 • Buben s funkcí Drum Clean pro čistotu bez bakterií
 • Hygienicky čisté prádlo v pračce Samsung WW6NJ42E0PW/LE
 • Funkce Bubble Soak odstraní i zaschlé nečistoty a špínu
 • 10letá záruka na invertorový motor
 • Perfektně čistá zásuvka na prací prostředky díky systému vodního oplachování
 • Aplikace Smart Check pro sledování chyb
 • Šetrná péče s diamantovým bubnem
 • Rychlý 15minutový program

Samsung WW6NJ42E0PW/LE s unikátní technologií Eco Bubble

Úzká parní pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE je opatřena speciální technologií Eco Bubble, která zajistí výkonné praní i při nízkých teplotách. Díky této technologii se promění prací prostředek v aktivní pěnu, která efektivněji a účinněji pronikne do hloubky prádla. Šetrně odstraní veškeré nečistoty a zároveň šetří energii a váš čas.

Velmi tichý chod pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE s výkonným motorem

Součástí pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE je kvalitní invertorový motor zajišťující velmi tichý chod spotřebiče. Motor využívá pro svůj provoz silné magnety, díky čemuž je zaručen výkonnější provoz. Zároveň je motor méně energeticky náročný a zaručuje delší životnost. Společnost Samsung poskytuje 10letou záruku na motor pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE


Funkce Bubble Soak odstraní i zaschlé nečistoty a špínu

I těžce zašpiněné prádlo nebude pro pračku Samsung WW6NJ42E0PW/LE žádný problém. K tomu vám pomůže funkce intenzivního čištění Bubble Soak, která odstraní i zaschlé nečistoty, jako je krev, čaj, víno, make-up a dokonce i trávu. Proces spočívá v tom, že se prádlo důkladně namočí v aktivních bublinkách, díky čemuž se špína a nečistoty uvolní. Výsledkem je krásně čisté a voňavé prádlo.

Perfektně čistá zásuvka na prací prostředky

Už žádné nečistoty v zásuvce na prací prostředky. Pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE je totiž vybavena speciálně navrženým systémem vodního oplachování, který spláchne i větší množství pracího prostředku. Vám tak odpadá neustálé čištění pro pracím cyklu. Zásuvka StayClean Drawer bude vždy krásně čistá a připravena na další použití. 


Hygienicky čisté prádlo v pračce Samsung WW6NJ42E0PW/LE

Vaše prádlo dostane tu nejlepší péči, jakou si zaslouží! Pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE má speciálně uzpůsobený program Hygiene Steam, který se postará o důkladnou a hygienickou čistotu. Program využívá páru, která ničí až 99,9 % bakterií a alergenů. Ideální je tak i pro alergiky

Samsung WW6NJ42E0PW/LE s aplikací Smart Check pro sledování chyb

Pokud se naskytne nějaká problém u pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE nemusíte ihned volat opraváře a utrácet nemalé peníze. K včasnému řešení slouží aplikace Smart Check, kterou si stačí nainstalovat do vašeho chytrého telefonu. Aplikace má automaticky systém pro sledování chyb, diagnostikuje problémy a poskytne vám rychlé a snadné řešení. Pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE je tak vždy pod naprostou kontrolou.


Buben pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE s funkcí Drum Clean pro čistotu bez bakterií

Buben pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE udržuje vnitřní prostor pračky stále hygienicky čistý. Pračka je totiž opatřena funkcí Drum Clean, která odstraňuje z bubnu 99,9 % bakterií, které mohou způsobovat nepříjemný zápach. Funkce využívá kombinaci namáčení, pulzování a vysokorychlostního odstřeďování, u kterých není zapotřebí používat žádné čistící prostředky. Pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE vás sama upozorní, kdy je potřeba čištění zahájit. 

Šetrná péče s diamantovým bubnem pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE

Diamantový buben pračky Samsung WW6NJ42E0PW/LE oplývá hladkými hřebeny ve tvaru diamantu, které zajistí šetrnou péči o vaše prádlo. Buben má malé otvory sloužící pro výstup vody, díky čemuž chrání látku tím, že zabraňuje uváznutí oděvů. 

Perte rychle, ale zároveň šetrně a účinně

Pračka Samsung WW6NJ42E0PW/LE vám nabídne program Quick Wash, který je dokonalým řešením pro všechny, kteří pospíchají a potřebují mít prádlo rychle vypráno. Program vám zabere pouhých 15 minut, i přesto však dokáže rychle a efektivně odstranit i nečistoty z vašeho oblečení.

4,7
Hodnotilo 25 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
13
uživatelských recenzí
0,00 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída E
Doba trvání (program ECO 40-60) 198 min (3,3 h)
Emise hluku šířeného vzduchem A
Vážená spotřeba vody na cyklus 44 l

Rozměry pračky

Hloubka 40 cm
Šířka 60 cm
Výška 85 cm

Vlastnosti

Plnění Přední plnění

Funkce

Funkce pračky Parní program, Invertorový motor, Váhová automatika, Odložený start, Rychlý program, LED indikátory, Dětská pojistka, Zvukový signál ukončení programu

Barva pračky

Barva Bílá

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,5 m
Délka odpadní hadice 1,5 m (1,5 m)

Hmotnost

Hmotnost 54 kg
Kód:  SAWM052
Záruka: 24 měsíců(IČ 6)
Prod. číslo:  WW6NJ42E0PW/LE
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
P-DC1-WEB29