Obnovit stránku

SAMSUNG WW90T4040CE/LE + SAMSUNG DV80TA020AE/LE

A++
Doprava
zdarma
24 990 Kč
20 653 Kč bez DPH

SAMSUNG WW90T4040CE/LE + SAMSUNG DV80TA020AE/LE

Set pračka a sušička Samsung WW90T4040CE/LE + Samsung DV80TA020AE/LE

Set pračky se sušičkou Samsung WW90T4040CE/LE + Samsung DV80TA020AE/LE je ideálním řešením pro každou domácnost. Pračka je vybavena moderními technologiemi a cyklus Hygiene Steam se postará o dezinfekci prádla, díky vypouštění páry přímo z bubnu pračky. Funkce Drum Clean se postará o automatické čištění bubnu, zatímco speciální zásuvka StayClean Drawer bezpečně spláchne prací prostředek bez usazování zbytků. Sušička Samsung DV80TA020AE/LE disponuje pokročilým senzorickým sušením, které monitoruje vlhkost prádla a podle toho upravuje dobu sušení. K dispozici jsou průhledná dvířka pro dokonalý přehled o průběhu sušení a jednoduchá údržba je zárukou pohodlného používání. 

Pračka Samsung WW90T4040CE/LE

Antibakteriální praní v horké páře

Svět je plný alergenů, virů a bakterií, které se mohou zachytit i na našem oblečení. Moderní pračka Samsung WW90T4040CE/LE myslí i na důkladnou dezinfekci. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní tím, že přímo z bubnu vypouští horkou páru, která následně proniká do oblečení. Dokáže takto odstranit až 99,9 % bakterií a alergenů.

Tichá pračka s 10letou zárukou

Na pračku Samsung WW90T4040CE/LE je spolehnutí. Je vybavena technologií digitálního invertoru, který využívá silné magnety, aby nabídnul tichý, ale zároveň výkonný chod spotřebiče. Pračka Samsung WW90T4040CE/LE se také vyznačuje nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a navíc k nim dostanete až 10letou záruku.

Čistý buben s funkcí Drum Clean

Praktická funkce Drum Cleam se postará o hygienickou čistotu vnitřní části pračky Samsung WW90T4040CE/LE. Prostřednictvím dokonalé kombinace namáčení, pulzování a vysokorychlostního odstřeďování udržuje buben pračky maximálně čistý, bez nutnosti použití agresivních a drahých hygienických prostředků.

Zásuvka StayClean Drawer odstraní zbylé nečistoty

Pračka Samsung WW90T4040CE/LE je vybavena zásuvkou StayClean Drawer, která se díky speciálnímu oplachovému systému postará o precizní spláchnutí pracího prostředku a zbylých nečistot. Prostředek se tak nebude usazovat uvnitř zásuvky, takže zůstane čistá a hygieničtější.

Sušička Samsung DV80TA020AE/LE 

Sušička Samsung DV80TA020AE/LE šetří energii

Se sušičkou Samsung ušetříte nejen náklady za spotřebu elektřiny, ale také dopady na životní prostředí a zároveň svůj drahocenný čas. Moderní technologie tepelného čerpadla zajišťuje jemné, šetrné, ale efektivní sušení různých druhů tkanin. Sušička Samsung DV80TA020AE/LE ohřívá vzduch pomocí tzv. chladiva, a díky recyklaci teplého vzduchu dochází k větší úspoře energie.

Přizpůsobitelné otevírání

Do koupelny, chodby či technické místnosti – ať už sušičku Samsung DV80TA020AE/LE umístíte kamkoli, dokonale se sladí s vaším domovem. Spotřebič je totiž vybavený praktickými průhlednými dvířky, u kterých se můžete sami rozhodnout, zda je budete otevírat doprava, nebo doleva.

Perfektně suché a nepomačkané prádlo

Zapomeňte na otravné žehlení – po vyjmutí oblečení ze sušičky Samsung DV80TA020AE/LE ho můžete bez problému rovnou uložit do své šatní skříně. Stačí využít funkci Wrinkle Prevent, která po ukončení sušení otáčí buben v přerušovaných intervalech tak, aby zabránila nežádoucím přehybům a zmačkání.

Samsung DV80TA020AE/LE využívá pokročilé senzorické sušení

O své prádlo se v sušičce Samsung DV80TA020AE/LE opravdu bát nemusíte. Dbá na něj hned trojice senzorů technologie OptimalDry, která monitoruje vlhkost prádla a koriguje dobu sušení pro ty nejlepší výsledky v nejkratším čase. Šetří tak nejen energii, ale také samotné tkaniny, a zároveň vás upozorní, až nadejte čas na vyčištění výměníku tepla.

Rychlá a snadná údržba

Sušička Samsung DV80TA020AE/LE bude sloužit vám, ne vy jí. Je vybavená pokročilým filtrem 2 v 1 s dvouvrstvým síťovým filtrem, takže filtr výměníku tepla není zapotřebí. A až bude potřeba filtr či výměník tepla vyčistit, připomene se vám praktickými alarmy.

Vysušeno rychlostí blesku

Skvrna od ranní kávy na košili, ve které jste chtěli zazářit na pracovním pohovoru? Pro sušičku Samsung DV80TA020AE/LE žádný problém – stačí ji vyprat a zvolit program Dry 35', který rychle a spolehlivě vysuší až 1 kg prádla za neuvěřitelných 35 minut.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry sušičky

Účinnost B
Hlučnost 65 dB
Spotřeba energie - sušičky 1,85 kWh

Barva sušičky

Barva Bílá

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída D
Kapacita pračky (program ECO 40-60) 9 kg
Třída účinnosti odstřeďování B
Doba trvání (program ECO 40-60) 228 min (3,8 h)
Emise hluku šířeného vzduchem A
Vážená spotřeba vody na cyklus 50 l

Barva pračky

Barva Bílá

Funkce

Funkce sušičky Odložený start, Tepelné čerpadlo, Displej, Rychlý program, Vnitřní osvětlení, Systém proti mačkání prádla

Rozměry pračky

Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 55 cm

Rozměry sušičky

Výška 85 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm
Kód:  SAMSET23
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
P-DC1-WEB03