Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

SciFi brýle s integrovanou kamerou

Známá německá společnost Technaxx se v posledních letech prezentuje docela zajímavými výrobky. Do této kategorie spadají i brýle s integrovanou kamerou. Ta není na první pohled vůbec vidět a z brýlí nečouhá ani žádná kabeláž, takže si při pořizování tajného záznamu snadno připadáte jako James Bond.

TECHNAXX Action Sun Glasses Full HD 1080p

Sluneční brýle s bonusem

Ještě před nasazením na nos si lze vybrat z výměnných barevných sklíček s UV filtrem, která zajistí ochranu zraku i během slunečných dnů. Celkově elegantní provedení sluší na dámském i pánském obličeji. Ochranu brýlí při cestování zajišťuje dodávané praktické pouzdro.

TECHNAXX Action Sun Glasses Full HD 1080p

Pojďme se však podívat na hlavní lákadlo - kamerka umí totiž i záznam v ostrém Full HD rozlišení. Kromě kvality je důležité, že čočka zvládá záběr ve skutečně širokém úhlu 142°. O nic důležitého tedy nepřijdete.

TECHNAXX Action Sun Glasses Full HD 1080p

Pouhým stisknutím tlačítka se zahájí záznam s maximální délkou 60 minut. Pro jeho uložení je potřeba dokoupit klasickou micro SD kartu, která se snadno vloží na své místo. Hned poté vyrazíte na svůj oblíbený cyklistický výlet, běžecký závod nebo třeba tenisový souboj s kamarádem a ty nejlepší okamžiky zachytíte pomocí nových brýlí Technaxx.

O firmě Technaxx
Sídlo firmyFrankfurt, Německo
Založena2002
Webové stránkywww.technaxx.de
P-DC1-WEB08