Obnovit stránku

Seagate IronWolf 3TB

-7%
2 679 Kč
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH

Seagate IronWolf 3TB


Špičkový výkon a maximální spolehlivost

Pevný disk řady IronWolf je připraven pro nepřetržitou zátěž, kterou vyžadují datová NAS úložiště. Díky pokročilé technologii AgileArray je maximálně spolehlivý a pohotový. Zařízení umožňuje snadnou škálovatelnost s podporou RAID a navíc disponuje pokročilou správu napájení, která šetří energii.


Ideální pro malé firmy i domácnosti

Nenechte se omezovat ani při domácím použití a vybavte vaše domácí úložiště výkonným 3TB diskem Seagate IronWolf. Díky rozhraní SATA III je dosaženo propustnosti až 600 MB/s, disk je však zpětně kompatibilní i se standardy SATA II a SATA. Plotny disku rotují rychlostí 5900 ot./min a pro rychlejší odezvu je k dispozici 64 MB vyrovnávací paměti.


Snížení vibrací ploten

Disky IronWolf jsou vybaveny speciálními senzory, které eliminují vibrace disku, čímž je zajištěn jejich konzistentní výkon a spolehlivý provoz i ve víceslotových NAS jednotkách. Výkonný RAID maximalizuje odezvu a životnost disku díky technologii Error Recovery Control.


Aktivní ochrana dat

Disk IronWolf je vybaven pokročilými funkcemi, které se starají o bezproblémový chod úložiště a prodlužují tak jeho životnost. Synology DiskStation Manager 6.1 automaticky analyzuje disk, průběžně vás informuje o zdraví jednotky a nabízí možná doporučení na zvýšení bezpečnosti vašich dat.


Přístup více uživatelů

NAS úložiště je optimalizováno pro přístup většího počtu uživatelů a to 24 hodin 7 dní v týdnu. Jednotka bez problému zvládne pracovní zátěž až 180 TB za rok. Díky vzdálenému přístupu máte vaše soubory vždy po ruce a můžete je snadno zálohovat nebo sdílet téměř odkudkoliv. 


Váš domácí server

Disky IronWolf se skvěle hodí pro založení domácího multimediálního NAS impéria. Díky kapacitě 3 TB a vysokému výkonu získáte neomezený přístup k stovkám celovečerních filmů v HD kvalitě a ještě více fotografiím, které nyní snadno přehrajete na vaší televizi, v počítači či telefonu.


4,5
hodnotilo 152 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Užití

Použití Do počítače, Datová úložiště, Interní

Typ a kapacita

Kapacita úložiště 3 000 GB (3 TB)

Barva

Barva Stříbrná

Vlastnosti

Rychlost čtení 180 MB/s
Rychlost zápisu 180 MB/s
Rychlost otáček HDD 5 900 ot/min

Spotřeba

Hmotnost

Hmotnost 610 g (0,61 kg)

Rozměry

Šířka 101,6 mm (10,16 cm)
Výška 26,11 mm (2,61 cm)
Hloubka 146,99 mm (14,7 cm)

Řada

Řada disku Seagate IronWolf
Kód:  FP995u6c
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  ST3000VN007
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB9