Seasonic S12II-430 80Plus Bronze 430W Retail
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Performance and format
Performance 430 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Thermal speed control, Power switch
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 6pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 6pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 2pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)
Code:  UE312k2
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Sea Sonic Europe BV, Rietveld 7, 5258 ED Berlicum, Netherlands [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Seasonic S12II-430 80Plus Bronze 430W Retail
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Seasonic S12II-430 80Plus Bronze 430W Retail
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Seasonic S12II-430 80Plus Bronze 430W Retail
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Seasonic S12II-430 80Plus Bronze 430W Retail