Seeds Praha
This page includes all products from category Seeds that are in stock in our stores in Praha.
Save your time and the shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up in the branch. And the mobile app can even collect your order for you, so you can usually pick it up in our Budapest showroom within 5 minutes. Most of these products are delivered the same or next day with on-time and fast delivery, more details here.
Save your time and the shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up in the branch. And the mobile app can even collect your order for you, so you can usually pick it up in our Budapest showroom within 5 minutes. Most of these products are delivered the same or next day with on-time and fast delivery, more details here.
Products from category Seeds are in stock in Praha in these branches
Select a branch or a city
All from 17
Our brand
Bery Jones Chia Seeds 1kg
Great price
159,-
159 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - chia, - 159 Kč/1 kg
Bery Jones Pumpkin seed peeled 1kg
Great price
259,-
259 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - pumpkin, - 259 Kč/1 kg
GRIZLY Chia seeds 500 g
Amazing Deal
107,-
Save 17,-
214 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - chia, - 214 Kč/1 kg
Bery Jones Sunflower seeds 1kg
Great price
99,-
99 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sunflower, - 99 Kč/1 kg
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
99,-
198 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Flaxseed 1kg
Great price
89,-
89 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 89 Kč/1 kg
Bery Jones White Quinoa 1kg
Great price
149,-
149 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 149 Kč/1 kg
GRIZLY Pumpkin seed peeled - pumpkin 1000 g
Great price
199,-
199 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - pumpkin, - 199 Kč/1 kg
GRIZLY Seed mix 1000 g
Great price
147,-
Save 10,-
147 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 147 Kč/1 kg
Bery Jones Hulled Sesame 1kg
Great price
169,-
169 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sesame, - 169 Kč/1 kg
Bery Jones Black Sesame 1kg
Great price
199,-
199 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sesame, - 199 Kč/1 kg
Bery Jones Hemp seed peeled 500g
Great price
199,-
398 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - hemp, - 398 Kč/1 kg
Bery Jones Golden Flaxseed 1kg
Great price
99,-
99 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 99 Kč/1 kg
Bery Jones Blue Poppy 1kg
Great price
149,-
149 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - poppy, - 149 Kč/1 kg
Bery Jones Quinoa black 1kg
Great price
189,-
189 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 189 Kč/1 kg
GRIZLY Hemp seed peeled 1000 g
269,-
269 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - hemp, - 269 Kč/1 kg
GRIZLY Sunflower seeds shelled 1000 g
82,-
82 Kč/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sunflower, - 82 Kč/1 kg