Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

SENCOR SIM 3000BK

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Šrotovné
Koupit se slevovým kódem 2021SROTOVNE20 3 039 Kč
3 799 Kč
3 140 Kč bez DPH

SENCOR SIM 3000BK

Výrobník ledu SIM 3000BK

Výrobník ledu SIM 3000BK 

Jsem prima výrobník ledu od Sencoru

Sencor SIM 3000BK 

Užijte si ledové chvilky, kdykoliv budete chtít! Vyrábím velmi kvalitní led kloboučkového tvaru, navíc je krásně čirý a bez vzduchových bublin, díky neustálému proudění vody. Umím zhotovit dostatek ledu do chladivých nádob, kde uchladíte i láhev dobrého sektu, vína, piva nebo jen limonádu. Využijte kostky ledu i do míchaných nápojů, burbonu nebo si umixujte ledový čaj či skvělou ovocnou zmrzlinu. Mohu být užitečnou součástí domácnosti, kanceláře, zahrady, chalupy i při kempování nebo na různých večírcích, grilovačkách atd... 

Víte, že vyrobím až 12 kg ledu za 24 hodin?

Právě díky rychlému chodu dokážu být skvělým společníkem i na různých sešlostech, večírcích nebo mohu být součástí i menšího baru. V průběhu jednoho cyklu dokážu zhotovit 9 kostek ledu již od 7 minut, záleží, jakou velikost ledu zvolíte. Po dobu až 18 hodin bude led v dokonalé kvalitě, bez potřeby umístění do mrazícího boxu. Přebytečnou vodu, kterou led uvolní, dokážu bez problému využít k opakované výrobě.  

Výrobník ledu SIM 3000BK
Výrobník ledu SIM 3000BK

Mám pohodlné ovládání

Můj ovládací panel slouží i jako indikátor, obsahuje několik obrázkových ikon, kterými znázorňuji spuštěný chod a upozorňuji jím i na potřebu doplnění vody nebo vyjmutí ledu z výrobníku. Ikonky jsou velmi intuitivní a přehledné, máte tak vždy celý chod přímo před očima, a to doslova, protože mé víko disponuje průzorem, přes který můžete sledovat výrobu i množství hotového ledu. Jakmile vyčerpám veškerou zásobu vody nebo mi dojde místo pro další led, automaticky zastavím svůj chod a rozsvítím kontrolku. Po doplnění vody nebo vyjmutí ledu, se opět automaticky spustím. Vše probíhá hladce a efektivně!

Vynikám malou spotřebou, tichým chodem a skromnými rozměry

Můžete se mnou cestovat i mě přenášet. Mé skromné rozměry nezaberou mnoho místa v autě a díky skvěle tvarovanému madlu a malé hmotnosti mě lze komfortně přemisťovat. Suma sumárum vím, že jsem výkonný pomocník při výrobě ledu, nezaberu moc místa, jsem energeticky úsporný a také příkladně tichý!

Výrobník ledu SIM 3000BK

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Technické specifikace

  • Energeticky nenáročný chod
  • Vytvoří až 12 kg ledu /den
  • Volba dvou velikostí ledu (větší/menší)
  • Kostky ledu jsou kloboučkového tvaru
  • Velmi tichý provoz jen s 60 dB(A)
  • Balení obsahuje praktickou lopatku na led
Výrobník ledu SIM 3000BK

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Objem nádoby na vodu 1,9 l
Výroba ledu za 24h 12 kg
Vyjímatelná nádoba na led Ano
Indikátor plné nádoby Ano
Výkon 105 W
Typ chladiva R600a
Další vlastnosti Nastavení velikosti ledu

Barva

Barva Černá

Rozměry

Výška 32 cm
Šířka 34,5 cm
Hloubka 24,5 cm
Kód:  SENVL807
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  SIM 3000BK
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB08