Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

SENCOR SOI 3312WH Ústní sprcha

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

SENCOR SOI 3312WH Ústní sprcha

Ústní sprcha

Ústní sprcha 

Jsem ústní sprcha SOI 3312WH od Sencoru a starám se o důkladnou péči dutiny ústní

Sencor SOI 3312WH

Záleží mi na tom, abych efektivně pečovala o stav zubů i dásní! Jako ústní sprcha SOI 3312WH, bezvadně plním svůj účel a dostávám se i do těžko dostupných míst v mezizubních porostech, u linií dásní i k zubním prohlubním. Odstraňuji zbytky jídla, povlak kolem zubu i na jazyku. Opakováním používáním vytvářím zdravé a přirozené podmínky v ústech, kde jsou zuby zdravé, lesklé, vitální a mají přirozenou bělost. Jsem velice účinná a podporuji prevenci při zánětu dásní a paradentóze. Samozřejmostí je i efektivní péče o fixní rovnátka a zubní náhradu.

Pracuji se 3 režimy a 5 úrovněmi tlaku

Chlubím se výkonným chodem, který vytvoří 1400 pulzů za jednu minutu. Pulzuji vodu po tlakem 200-760 kPa, abych docílila optimálního oplachu zubů, dásní i jazyka. Padnu každému uživateli jako na míru "ušitá", jelikož umím vhodně navolit úroveň tlaku v 5 stupních pro nové i zkušené uživatele ústní sprchy. Oplach přizpůsobím tak, aby byl vysoce účinný, příjemný a nedráždivý. Vyberte si ze tří režimů, kterými zajistím důkladné čištění celé ústní dutiny. Konečný výsledek stojí za to! Budete mít příkladně čisté a zdravé zuby v několika málo příjemných krocích.

Režimy dělím na:
1. Režim pro každodenní čištění
2. Režim pro masírování dásní
3. Režim Fresh pro osvěžení a povrchové čištění

Ústní sprcha
Ústní sprcha

Součástí mého balení jsou 4 vyměnitelné hlavice

Chci být funkční ústní sprchou od Sencoru, a proto myslím na všechny Vaše potřeby. Se 4 výměnnými hlavicemi dokážu spolehlivě vyčistit zuby, dásně, jazyk, rovnátka i zubní náhradu. Při čištění nemusíte koukat na hodinky, po 2 minutách se automaticky vypínám a během čištění pracuji s časovačem Quadpacer, kterým čtyřikrát v průběhu dvou minut upozorním k přechodu do další části úst mírnou pauzou.

4 vyměnitelné hlavice.

Standartní nástavec – každodenní péče je pro mě samozřejmostí!
Ortodontický nástavec – perfektně, a hlavně komfortně vyčistím fixní rovnátka, zubní náhradu i korunky.
Nástavec pro čištění jazyka – jazyk je největším zdrojem chemického procesu, který způsobuje zápach z úst, proto mám speciální nástavec pro super péči o Váš jazyk a tváře.
Nástavec pro čištění prohlubní – zuby nebo dásně mohou být citlivé, ať už přirozeně nebo působením vnitřních nebo vnějších vlivů, a tak mám tento nástavec, se kterým jsem ohleduplná k citlivým místům a dostanu se i do obtížných míst, jako jsou zubní prohlubně.

Ústní sprcha
Ústní sprcha

I s objemem 600 ml jsem stále kompaktní a lehká

Nejen, že mám bohaté a praktické příslušenství, ale také jsem vybavena nádržkou o objemu 600 ml, která patří mezi největší ve své kategorii. I když mám takový objem, mé rozměry jsou stále obdivuhodně skromné a váha nízká. Padnu bezvadně i do menší koupelny, což udělá radost všem uživatelům. Vím, že je důležitá i příjemná manipulace, a proto mi Sencor přidělil ergonomickou rukojeť, která má rotační trysku o 360°, abyste se snadno dostali do všech míst v ústech. Věřím, že splním mnohá očekávání, pojďte si mě vyzkoušet!

Technické specifikace

  • Objemná nádržka 600 ml 
  • 3 čistící režimy
  • 4 typy výměnných nástavců pro 2 osoby
  • 1400 pulzů za jednu minutu
  • Nabízí regulaci tlaku v 5 stupních 200-750 kPa
  • Barevný LED indikátor čistících režimů

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

4,8
Hodnotilo 6 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
4
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ

Typ Ústní sprcha

Vlastnosti

Objem nádržky 600 ml (0,6 l)
Funkce Časovač , Režimy čištění, Displej
Počet programů 3
Napájení Síťové
Počet trysek v balení 4
Kód:  SENUS927
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  8590669254927
P-DC1-WEB07