Obnovit stránku

SENCOR SPP 2200SS

Doprava
zdarma
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
2 599 Kč
2 148 Kč bez DPH

SENCOR SPP 2200SS

Zavařovací hrnec SPP 2200SS

Zavařovací hrnec SPP 2200SS

S objem 27 l zavařím pěkný počet sklenic

Sencor SPP 2200SS

Jsem zavařovací hrnec, který poskytuje naprostý zavařovací komfort pro okamžiky, kdy sklízíte na zahradě úrodu a chcete si zavařit chutné kompoty, džemy nebo přesnídávky. Pojmu až 14 sklenic s objemem 1 l a přesně díky tomu si oblíbíte domácí zavařování! Už nemusíte zaplnit celou plotnu několika hrnci, protože jich nahradím i 6, možná i více, pokud zavařujete menší sklenice. Zavařím rozmanitou ovocnou úrodu, ale i celá jídla, polévky, masa, různé zeleninové kombinace a vlastně skoro vše s čím pracuje Vaše fantazie. Domácí zavařené produkty budou mít vždy tu nejvyšší kvalitu bez všemožných přidaných látek, kterou Vám běžný obchod neposkytne.

Pomohu se zavařováním, vařením i ohříváním

Nejsem určen jen pro chvíle zavařování! Můžete ve mně pravidelně vařit nebo ohřívat suroviny. Tuto možnost jistě využijete v momentě, kdy nemáte možnost plotny nebo potřebujete vařit/zavařovat venku či pohostit větší skupinu lidí, stačí jen najít elektrickou zásuvku a je to! Takto jsem vhodný k použití na zahradě, chatě nebo jako součást rautu. Dokážu uvařit velké, ale i malé množství jídel a nápojů všelijakých chutí. Uskutečněte svoje chuťové pohárky a uvařte si se mnou různé omáčky, polévky, knedlíky, noky ale i voňavý svařák, jablečný mošt, množství čajů i kávy. Pokud budete chtít, můžete si se mnou připravit i domácí pivko. Pro nápoje použijte stočný kohoutek a pro nandávání jídla sundejte praktické víko. 

Zavařovací hrnec SPP 2200SS
Zavařovací hrnec SPP 2200SS

Poskytuji snadné ovládání a dva režimy pro zavařování

Vsadím se, že se nechcete zabývat zdlouhavým nastavením nebo věčným přepínáním mezi programy. Jsem si skoro jistý, že Vás potěším přehlednými otočnými regulátory, jimiž natavuji teplotu 30-100 °C a čas až 120 min. K tomu mi Sencor zprostředkoval dva efektivní programy, které rádi využijete. Tím prvním ulehčím práci s věčným kontrolováním času při vaření a zavařování. Nastavte mi teplotu i čas a po spuštění se začnu automaticky odpočítávat až do konce, kdy se ohlásím zvukovou signalizací. Druhým režimem ohřívám pokrm a nápoje nonstop na teplotě, kterou mi zvolíte a během chodu ji můžete plynule upravovat. Je to prima spolupráce nemyslíte?

Vždy účinně a hlavně bezpečně

Svou kvalitu prezentuji i zabezpečením, s kterým umožňuji bezpečný chod, i když jsem omylem zapnutý na prázdno nebo s minimem vody. Mám k tomu dvě bezpečnostní jištění a pro tu nejlepší stabilitu nehybnou základnu.
1. Pojistka proti přehřátí
2. Ochrana proti přehřátí při provozu na prázdno

Zavařovací hrnec SPP 2200SS

Technické specifikace

  • Vhodný pro přípravu a stálý ohřev nápojů, polévek, omáček
  • Kapacita 14 zavařovacích sklenic s objemem 1 litru
  • K zavařování a sterilizaci ovoce a zeleniny
  • Vhodný pro přípravu horkých nápojů, polévek a omáček
  • Tepelně izolované rukojeti pro ochranu proti popálení
  • Topná spirála je krytá topným nerezovým dnem
     
Zavařovací hrnec SPP 2200SS
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Typ hrnce

Typ hrnce Zavařovací hrnec

Objem

Objem 27 l

Funkce

Funkce Časovač, Udržení teploty, Termostat, Ochrana proti přehřátí, Regulace teploty

Typ

Typ Zavařovací

Tvar

Tvar Oválný

Barva a vzor

Barva Černá , Stříbrná
Vzor Bez vzoru

Vlastnosti

Příkon 1 800 W
Materiál hrnce Nerez
Kód:  SENZH726
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  SPP 2200SS
WEB4