Obnovit stránku

set iRobot Roomba s9 a iRobot Braava jet m6

+ 60 dní na vrácení peněz
Cena s DPH
48 490,-
Garance výhodné ceny
Cena bez DPH
40 074,-

set iRobot Roomba s9 a iRobot Braava jet m6

Revoluce v automatickém úklidu domácnosti

Set robotického vysavače iRobot Roomba s9 a mopu iRobot Braava jet m6 nabízí celou řadu inovativních technologií, které povyšují automatický úklid domácnosti na novou úroveň. Obě zařízení vzájemně komunikují a disponují pokročilým navigačním systémem iAdapt 3.0 a celou řadou chytrých funkcí a senzorů, které se postarají o bezpečné a maximálně efektivní čištění. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlah bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti. 

Společnost iRobot, jako technologický lídr v domácí robotice, vám nabízí 60 dnů na vyzkoušení robotického vysavače iRobot Roomba s9 a tím pádem i záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti.


Klíčové vlastnosti robotického vysavače iRobot Roomba s9

 • Navigace iAdapt® 3.0 s technologií vSLAM
 • Neomezená velikost uklízené plochy
 • Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce
 • Ovládání přes mobilní aplikaci iRobot HOME (Android, iOS)
 • Inteligentní plánování během úklidu
 • Akustická a optická detekce nečistot Dirt Detect
 • Unikátní boční kartáček s 5 rameny
 • Funkce Power Boost a Keep Out Zones
 • Systém proti pádu ze schodů
 • Komunikace s robotickým mopem iRobot Braava jet m6
 • Automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base (volitelné příslušenství)
 • Automatické dobíjení během úklidu

Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint a vSLAM®

Pro precizní orientaci v prostoru je robotický vysavač iRobot Roomba s9 vybaven nejvyspělejší kamerovou navigací  iAdapt 3.0, která se postará o maximálně efektivní úklid neomezeně velké plochy. Pomocí pokročilé navigační technologie vSLAM® robot pořizuje 230 400 datových bodů za vteřinu a díky inteligentnímu mapování Imprint je zajištěna detekce jednotlivých místností v domácnosti, takže získáte absolutní kontrolu nad tím, kde a kdy má robot zrovna uklízet.


Technologie AeroForce

Třístupňový čisticí systém AeroForce

Roomba s9 disponuje patentovaným třístupňovým čisticím systémem AeroForce, který soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž dochází k mimořádné akceleraci vzduchu. V kombinaci s vysoce účinným motorem s funkcí Power Boost se sací výkon zvyšuje až na čtyřicetinásobek.

Maximálně efektivní úklid

Maximálně efektivní úklid

Speciálně zahnutý boční kartáček s 5 rameny efektivně vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn a rohy místností. Dva proti sobě rotující gumové kartáče se speciálními lamelami důkladně sbírají nečistoty ze všech druhů podlah včetně koberců a ženou je přímo do sběrného koše vysavače.

Funkce Power Boost

Funkce Power Boost

Díky inteligentním senzorům iRobot Roomba S9 dokáže detekovat přechod na koberec a aktivovat funkci Power Boost, která automaticky zvýší sací výkon až 40×. Tuto funkci lze manuálně ovládat pomocí aplikace iRobot Home, kde můžete nastavit úroveň sacího výkonu ve 4 režimech.

Mapovací technologie Imprint

Mapovací technologie Imprint

Navigační systém průběžně ukládá mapu prostoru do mobilní aplikace, kde můžete posléze nastavit hranice jednotlivých místností, pojmenovat je a nastavit odlišný časový plán úklidu pro konkrétní prostor. iRobot Roomba s9 si dokáže zapamatovat a uložit až 10 různých map.

Čistící stanice Clean Base

Čisticí stanice Clean Base

Čisticí stanice Clean Base (volitelné příslušenství) zajistí automatické vysypávání sběrného koše vysavače, čímž je maximalizován provozní komfort a odpadá starost častého manuálního vysypávání zásobníku. Uvnitř stanice se nachází jednorázový sáček na nečistoty, který pojme až 30 sběrných košů robota.

Funkce Keep Out Zones

Funkce Keep Out Zones

V mobilní aplikaci můžete na mapě označit neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba během úklidu vynechá. Tato funkce je ideální např. k ochraně psí misky s vodou či jiných choulostivých míst v domácnosti, která by mohla být vysavačem poškozena.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace iRobot HOME

Robotický vysavač můžete pohodlně ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu i pokud jste zrovna v práci či na dovolené. Stačí stisknout tlačítko CLEAN a robot začne ihned pracovat. Aplikace navíc poskytuje důležité informace o údržbě, přehlednou nápovědu a statistiky jednotlivých úklidových cyklů.

Funkce Imprint Link

Funkce Imprint™ Link

Revoluční funkce Imprint™ Link po dokončení úklidu robotickým vysavačem automaticky vyšle pokyn mopu Braava Jet m6, který následně podlahy důkladně vytře. Kombinací těchto dvou robotů je zajištěn komplexní úklid domácnosti bez vaší přítomnosti.


Inteligentní senzory pro maximálně bezpečný úklid

Roomba S9 je vybavena nárazníkem se zpomaleným dotykem, který je šetrný k vašemu nábytku. Navíc spolehlivě rozezná zdánlivé překážky, takže ho v úklidu nezastaví ani přehoz přes postel či závěsy. Pro maximální bezpečnost robotický vysavač disponuje ochranou proti zamotání do kabelů či třásní od koberce a inteligentními senzory zabraňující jeho pádu ze schodů či jiných vyvýšených míst.


Klíčové vlastnosti robotického mopu iRobot Braava m6

 • Úklid všech typů tvrdých podlah
 • Navigace iAdapt 3.0 s technologií vSLAM
 • Úklid domácnosti o ploše až 92m2
 • 2 režimy úklidu: mokrý, suchý
 • Nádržka na vodu s objemem 445 ml
 • Funkce Precision Jet Spray
 • Funkce Keep Out Zone
 • Automatické nabíjení v nabíjecí stanici
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Ovládání přes mobilní aplikaci iRobot HOME
 • Režim virtuální zdi
 • Komunikace v českém jazyce

Robotický mop iRobot Braava jet m6

Robotický mop Braava Jet m6 je vybaven kamerovou navigací iAdapt 3.0 s technologií vSLAM a technologií Precision jet Spray pro přesné dávkování výstupu vody. Díky tvarovanému designu dokáže perfektně uklidit okolo nábytku, pod nábytkem a na dalších těžko dostupných místech. Pokročilé senzory navíc robota zastaví před koberci či zabrání jeho pádu ze schodů. Mopovací návleky jsou vyrobeny z nasákavých vláken a pomáhají tak rozpouštět kuchyňskou mastnotu, špínu a další přilepené nečistoty. 

Navigace iAdapt 3.0

Dokonalá orientace

Nejvyspělejší navigační systém iAdapt 3.0 s vSLAM robotickému mopu dodává jistotu při pohybu a orientaci ve vaší domácnosti. Díky inteligentnímu mapování Imprint rozeznává jednotlivé místnosti, takže můžete v mobilní aplikaci určit, kde má robot uklízet.

Automatické dobíjení

Automatické dobíjení

Jako jeden z prvních robotických mopů nabízí automatické dobíjení v nabíjecí stanici, a to dokonce i během úklidu. Jistě oceníte, že nabíjecí stanice je navržena tak, aby nedocházelo ke kontaktu mokré podložky a podlahy.

Mobilní aplikace

Ovládání přes aplikaci

iRobot Braava jet m6 můžete pohodlně ovládat pomocí mobilní aplikace iRobot HOME, která vám umožní plánování, přizpůsobení či výběr požadované místnosti pro úklid. Přes aplikaci lze také nastavit intenzitu dávkování vody pro konkrétní typ podlahy.

Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na všechny druhy podlah, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na měkké povrchy, Na lino, Na dřevěné podlahy, Na plovoucí podlahy

Určení

Určení S mopem, Na čištění koberců, Na zvířecí chlupy, Antibakteriální

Vlastnosti

Funkce Automatické dobíjení , Vysypání zásobníku do stanice , Funkce proti zamotání kabelů , Předvolba místností k úklidu , Pokračování úklidu po samostatném dobití , Senzor proti pádu ze schodů , Senzor proti nárazu , Vysátí více místností , Automatické vysypání , Detekce znečištěných míst , Přizpůsobení povrchu podlahy
Objem nádoby na prach 0,6 l
Počet bočních štětců 1
Způsob navigace VSLAM
Typ motoru BLDC
Typ ovládání Aplikace
Způsob čištění Kartáče, Mopování

Filtry

Typ filtru Mikrofiltr, AeroForce filtr

Rozměry a hmotnost

Výška 9,3 cm
Šířka 31 cm
Hloubka 31 cm
Hmotnost 5,22 kg

Výbava a příslušenství

Příslušenství Boční kartáč, Indikátor plného koše, Nabíjecí stanice, Nádobka na vodu pro mokré čištění, Ovládání chytrým telefonem, Rotační kartáč

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ano

Barva

Barva Černá

Napájení

Typ baterie Li-ion
Doba nabíjení 2 h (2 h)
Doba provozu 120 min (120 min)
Kapacita baterie 3 300 mAh

Hlučnost

Hlučnost 58 dB

Rozměry a hmotnost

Šířka 31 cm
Výška 9,3 cm
Hloubka 31 cm
Hmotnost 5,22 kg

Typ

Typ vysavače Robotický

Vlastnosti

Kompatibilita Wi-Fi, Google Assistant , Amazon Alexa

Energetický štítek

Hlučnost 58 dB

Vhodné pro

Vhodné pro iRobot

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Vlastnosti

Funkce Automatické dobíjení, Senzor proti pádu ze schodů, Senzor proti nárazu, Automatické vysypání, Přizpůsobení povrchu podlahy
Mobilní aplikace Ano
Typ baterie Li-Ion
Typ filtru Mikrofiltr, AeroForce filtr
Příslušenství Nabíjecí stanice, Časový rozvrh úklidu, Boční kartáč, Detekce nečistot, Ovládání robota přes Wi-fi, Ovládání chytrým telefonem
Barva Černá

Určení

Určení Na zvířecí chlupy, Na sbírání nečistot, Antibakteriální

Určení

Kód:  IROVRCZ997
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  s915840BM6
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB12