Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Severin WK 3422 Deluxe

3 769 Kč
3 115 Kč bez DPH

Severin WK 3422 Deluxe

Rychlovarná konvice je dnes kromě ohřívání vody taktéž vyhledávanou designovou vložkou. Často se stává, že právě konvice přispěje k dokonalému a celistvému designu místnosti. Stylová skleněná konvice SEVERIN spojuje dva významné prvky, a to praktičnost a eleganci. Skleněné konvice vypadají v každém případě dobře, proto by tato konvice neměla chybět v žádné kuchyni. Téměř bleskové ohřátí vody zajišťuje příkon 3000 W, takže je dlouhé čekání na vroucí vodu minulostí. Jednou z největších předností je její kapacita 1,5 l a i vyjímatelný filtr. Rychlovarná konvice na vodu má zabudovanou ochranu proti zapnutí bez vody. Automatické vypnutí patří mezi funkce, na které si velice rychle zvyknete. V takovém případě nebude vadit, když necháte konvici bez dozoru. Super výhodu přináší výrobek těm, kteří se ztrácí v tom, jestli je přístroj v provozu či není. Jednoduchým řešením je implementovaná kontrolka provozu. Horké nápoje lze připravovat i po chvíli od dovaření. Byla totiž vybavena funkcí pro udržení teploty. Rotační základna umožňuje přístroj kdykoliv vzít a vrátit jej i z jiného úhlu.

Výjimečné parametry rychlovarné konvice Severin WK 3422 Deluxe

  • Rychlovarná konvice SEVERIN pracuje s příkonem 3000 W
  • Použitý materiál: sklo
  • Rychlovarná konvice má objem 1,5 l
  • Rychlovarná konvice SEVERIN disponuje vyjímatelným filtrem
  • Po uvaření vody se přístroj sám vypne

Parametry a specifikace

Materiál

Materiál Sklo

Vlastnosti

Objem 1,5 l
Vlastnosti a funkce Automatické vypnutí, Časovač, Filtr, Funkce udržení teploty, Kontrolka provozu, LCD displej, Ochrana proti chodu naprázdno, Ochrana proti přehřátí, Otočná základna, Skrytá spirála, Tepelná pojistka, Úložný prostor pro kabel, Zvuková signalizace
Příkon 3 000 W
Typ filtru Vyjímatelný

Barva

Barva Nerez

Typ zásuvky

Země Česko, USA
Kód:  SEVRK919
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  WK 3422 Deluxe
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB24