Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

SIEMENS KG49NAIDP

-10%
Akční cena
29 990 Kč
26 990 Kč
22 306 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

SIEMENS KG49NAIDP

5 důvodů ke koupi kombinované chladničky SIEMENS KG49NAIDP

  • Home Connect - získejte přístup k ovládání chladničky odkudkoliv prostřednictvím mobilní aplikace Home Connect
  • Přihrádka hyperFresh plus s regulací vlhkosti je ideální pro skladování ovoce a zeleniny, které v chladničce vydrží 2× déle
  • Technologie freshSense využívá inteligentní senzory k zajištění stabilní teploty pro delší výdrž potravin
  • Technologie noFrost & multiAirflow zajistí optimální cirkulaci vzduchu a rovnoměrné chlazení, čímž odpadá nutnost odmrazování
  • XL objem - získejte více prostoru pro vaše potraviny díky 70cm šířce chladničky

Zažijte budoucnost s chytrými spotřebiči Siemens

Inteligentní bezdrátová technologie Home Connect umožní ovládat kombinovanou chladničku SIEMENS KG49NAIDP na dálku a pohodlně upravovat veškerá nastavení, aniž byste museli vstávat z pohovky. Pomocí mobilní aplikace můžete přijímat oznámení v případě, že omylem zůstanou otevřené dveře chladničky nebo dojde ke zvýšení teploty vně chladničky nad určitou úroveň.

Chladnička Siemens KG49NAIDP s beznámrazovou technologií noFrost

Technologie noFrost využívá větrací systém pro efektivní odvádění vzdušné vlhkosti ven z chladicího prostoru. Díky tomuto důmyslnému systému zůstane vzduch uvnitř lednice s mrazákem SIEMENS KG49NAIDP suchý, takže je zabráněno tvorbě ledu po stranách spotřebiče nebo jinovatky na potravinách. Odpadá tak nutnost odmrazování a lednice rovněž spotřebuje méně energie.

Výkon řízený senzory garantující delší čerstvost potravin

Lednice s mrazákem SIEMENS KG49NAIDP je vybavena nejmodernější technologií iSensoric, která využívá řadu chytrých senzorů pro zajištění optimálních podmínek chlazení potravin a prodloužení jejich čerstvosti. Inteligentní technologie freshSense neustále sleduje pohyby teploty uvnitř chladničky a v případě změny automaticky upraví nastavení tak, aby potraviny nebyly ohroženy.

Optimální podmínky pro dlouhodobě čerstvé potraviny

Zásuvky hyperFresh disponují nastavením regulace vlhkosti, které zajistí až 2× delší trvanlivost potravin se zachováním jejich přirozené chuti. Díky speciálně navrženému tvaru a funkčnosti zásuvky poskytují ideální prostředí pro skladování nejen ovoce a zeleniny, ale také masa a ryb.


Věděli jste, že...

Díky inovativní technologii plochého kondenzátoru, který je integrován v obou stěnách chladničky, již není potřeba udržovat vzdálenost chladničky od boční zdi nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u zdi.


Siemens KG49NAIDP udržuje stabilní teplotu uvnitř chladničky

Při aktivaci funkce superchlazení se sníží teplota v chladicím prostoru o cca 2 °C, aby se nově vložené potraviny rychleji ochladily a zároveň se eliminoval nadměrný nárůst teploty, který by mohl zahřát dříve uložené potraviny. 

Super rychlé mražení nově vložených potravin

Aby došlo k minimálním ztrátám chladu u již zamrazených potravin při vložení teplejších, muže být až 24 hodin předem aktivována funkce superMrazení, která se postará o pokles teploty uvnitř mrazící části.

Siemens KG49NAIDP nabízí úsporné a rovnoměrné LED osvětlení

Pro dokonalý přehled o uložených potravinách je chladnička Siemens KG49NAIDP vybavena moderním LED osvětlením s dlouhou životností, které se nachází v bočních stěnách nebo ve stropu spotřebiče. Díky tomuto umístění je docíleno rovnoměrnějšího osvětlení celého prostoru lednice úsporný světlem, které vás neoslňuje.

Nerezový povrch zamezující ulpívání otisků prstů

Kombinovaná chladnička Siemens KG49NAIDP v nerezovém provedení disponuje dveřmi opatřenými speciální ochrannou vrstvou antiFingerprint, která minimalizuje tvorbu nevzhledných otisků prstů na povrchu. Díky tomu si zachová skvělý vzhled bez nutnosti příliš častého čištění.


Parametry a specifikace

Ocenění

D test Ne

Energetické parametry ledničky/mrazáku 2021

Energetická třída D
Objem (chlazený prostor) 330 l
Objem (prostor pro mražené potraviny) 108 l
Emise hluku šířeného vzduchem C

Typ

Typ Kombinovaná
Umístění mrazáku Mrazák dole
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce No Frost, Samoodmrazovací mrazák, S výparníkem, Displej, Nulová zóna, LED osvětlení, Super chlazení, Super mrazení, Ventilace, Statické chlazení
Možnost změny otevírání dveří Ano
Směr otevírání Panty vpravo
Náběh dveří Ne
Klimatická třída SN, T

Připojení a kompatibilita

Kompatibilita Home Connect

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku 3ks
Počet polic lednice 5ks
Počet chladicích okruhů 2 ×

Barva

Barva Nerezová

Rozměry

Výška 203 cm
Šířka 70 cm
Hloubka 67 cm

Design

Design Klasický

Hmotnost

Hmotnost 92,16 kg

Typ chladiva

Typ chladiva R600
Kód:  BOCHL068
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  KG49NAIDP
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB23