Obnovit stránku

SIEMENS SN23EI14VE

+ doživotní záruka AquaStop
Akční cena
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH

SIEMENS SN23EI14VE

Hledáte volně stojící myčku, která splní všechna vaše očekávání? Pak je myčka SIEMENS SN23EI14VE pro vás jako stvořená. Spotřebič pojme až 13 sad nádobí (program ECO) a spadá do energetické třídy C, takže šetří nejen energii, ale také vaše finance. Díky praktické funkci VarioSpeed Plus on Demand zvládne myčka až třikrát rychleji umýt a usušit vaše nádobí. Pro snadnější ovládání můžete využít bezplatnou aplikaci Home Connect, díky které lze myčku SIEMENS SN23EI14VE zapnout odkudkoliv a kdykoliv. Za zmínku stojí také výkonný a spolehlivý motor myčky, který vám zaručí tichý provoz a perfektní výsledky umytí vašeho nádobí. Nechybí také koše a zásuvky FlexComfort Pro pro maximální komfortní použití. TOP 5 vlastností volně stojící myčky SIEMENS SN23EI14VE

  • Myčka SIEMENS využívá VarioSpeed Plus on demand funkci, která zaručí až třikrát rychlejší umytí nádobí - lze aktivovat kdykoli přes Home Connect
  • Více flexibility pro pohodlnější ukládání nádobí se systémem košů varioFlex a příborovou zásuvkou varioDrawer
  • Chytrá aplikace Home Connect (k dispozici pro iOS a Android) vám umožní ovládat myčku odkudkoliv a kdykoliv
  • Zkombinujte program a přídavnou funkci do jednoho tlačítka pro rychlý a pohodlný výběr programu
  • Třída energetické účinnosti C

Chytré propojení pomocí aplikace Home Connect

Ať už se nacházíte kdekoliv, chytrou volně stojící myčku SIEMENS SN23EI14VE lze velmi pohodlně ovládat, kdykoliv budete potřebovat. Propojení domácích spotřebičů je v dnešní době naprostým základem. Společnost SIEMENS má k dispozici aplikaci Home Connect, kterou si bezplatně stáhnete na své chytré zařízení. Pomocí aplikace můžete myčku SIEMENS SN23EI14VE spustit či zkontrolovat její stav odkudkoliv. V aplikaci naleznete mimo jiné také praktické rady či informace o stavu tablet a mnoho dalšího.

Výkonný a spolehlivý motor myčky SIEMENS SN23EI14VE

Extra tichý provoz myčky SIEMENS SN23EI14VE vám zaručí kvalitní a efektivní motor iQdrive, který i při nižší spotřebě energie slibuje stejný výkon. Výsledkem bude perfektně umyté nádobí a příjemně tichý provoz. Myčka vás tak nebude rušit při vašich oblíbených aktivitách. Velkou výhodou iQdrive motoru je minimální opotřebování, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost. 


Věděli jste, že vestavné myčky SIEMENS mají možnost snížení hluku na 30 minut na naprosté minimum?

Myčku SN23EI14VE německé společnosti SIEMENS můžete pohodlně ovládat pomocí aplikace odkudkoliv a kdykoliv. Po návratu domů tak budete mít krásně umyté a suché nádobí. V případě, že si potřebujete na chvíli odpočinout, můžete využít praktickou funkci Silence On Demand, která okamžitě sníží hladu hluku na 30 minut na naprosté minimum. Vy si tak můžete užívat klidný čas na váš odpočinek.


Dávkovací asistent zajistí rovnoměrné rozdělení mycí tablety

Myčka SIEMENS SN23EI14VE je vybavená praktickým dávkovacím asistentem, díky kterému vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Proud vody efektivně a rychle rozpustí tabletu tak, aby se mycí prostředek rozdělil rovnoměrně po celém vnitřním prostoru myčky.

VarioSpeed Plus on Demand zkrátí dobu mycího programu

VarioSpeed Plus on Demand je užitečná funkce, díky které bude vaše nádobí až třikrát rychleji a důkladně umyté a zároveň usušené. Toto skvělé urychlení můžete zapnout kdykoliv, dokonce i v průběhu spuštěného mytí. K aktivaci můžete využít aplikaci Home Connect, která vám umožní ovládat myčku SIEMENS SN23EI14VE odkudkoliv a kdykoliv. Poté, co se vrátíte domů, najdete v myčce krásně čisté a suché nádobí. 

Doživotní záruka AquaStop na škody způsobené vodou

Vestavná úzká myčka SIEMENS SN23EI14VE vám zaručí naprostou bezpečnost a doživotní záruku na škody způsobené vodou. Myčka disponuje bezpečnostním systémem AquaStop, který zabrání všem škodám, jež mohou být způsobené vodou na přívodní hadici, nebo kvůli netěsnostem ve spotřebiči. Na myčku SIEMENS SN23EI14VE se vztahuje také 10letá záruka proti prorezavění vnitřního pláště.

Automatické otevírání dveří myčky SIEMENS SN23EI14VE

Myčka SIEMENS SN23EI14VE vás zajisté potěší automatickým otevíráním dveří, díky kterému bude vaše nádobí schnout i bez další spotřeby energie. Dveře myčky se samy otevřou a nádobí tak bude mít možnost se dosušit. 

Oblíbený program stisknutím jediného tlačítka

Ovládání myčky SIEMENS SN23EI14VE nebylo nikdy jednodušší. Pohodlně si můžete nastavit nejpoužívanější kombinaci mycího cyklu a přídavné funkce. Poté stačí jedním stisknutím spustit váš oblíbený program. Samozřejmostí je také spuštění oblíbené volby pomocí aplikace Home Connect.5,0
Hodnotili 2 zákazníci
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
0,00 %
reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída C
Kapacita sad nádobí (program ECO) 13 ×
Doba trvání (program ECO) 295 min (4,92 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 60 cm

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Automatické otevírání dveří, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Program na ochranu skla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Barva

Barva Nerez

Vlastnosti

Možnost sundání vrchního krytu Ano, je to možné
Kód:  BOMY130
Záruka: 24 měsíců (IČ 6)
Prod. číslo:  SN23EI14VE
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB12