Obnovit stránku

SIEMENS SN53ES14VE

+ doživotní záruka AquaStop
-6%
17 990 Kč
16 990 Kč
14 041 Kč bez DPH

SIEMENS SN53ES14VE

Hledáte vestavnou myčku, která splní všechna vaše očekávání? Pak je myčka SIEMENS SN53ES14VE pro vás jako stvořená. Spotřebič pojme až 13 sad nádobí (program ECO) a spadá do úsporné energetické třídy C, takže šetří nejen energii, ale také vaše finance. Díky praktické funkci VarioSpeed Plus on Demand zvládne myčka až třikrát rychleji umýt a usušit vaše nádobí. Pro snadnější ovládání můžete využít bezplatnou aplikaci Home Connect, díky které lze myčku SIEMENS SN53ES14VE zapnout odkudkoliv a kdykoliv. Za zmínku stojí také výkonný a spolehlivý motor myčky, který vám zaručí tichý provoz a perfektní výsledky umytí vašeho nádobí. TOP 5 vlastností vestavné myčky SIEMENS SN53ES14VE

  • Myčka SIEMENS využívá VarioSpeed Plus on demand funkci, která zaručí až třikrát rychlejší umytí nádobí - lze aktivovat kdykoli přes Home Connect
  • Více flexibility pro pohodlnější ukládání nádobí se systémem košů varioFlex a příborovou zásuvkou varioDrawer
  • GlassZone pro jemné a důkladné mytí vašich nejcennějších sklenic
  • Chytrá aplikace Home Connect (k dispozici pro iOS a Android) vám umožní ovládat myčku odkudkoliv a kdykoliv
  • Třída energetické účinnosti C

Chytré propojení pomocí aplikace Home Connect

Ať už se nacházíte kdekoliv, chytrou vestavnou myčku SIEMENS SN53ES14VE lze velmi pohodlně ovládat, kdykoliv budete potřebovat. Propojení domácích spotřebičů je v dnešní době naprostým základem. Společnost SIEMENS má k dispozici aplikaci Home Connect, kterou si bezplatně stáhnete na své chytré zařízení. Pomocí aplikace můžete myčku SIEMENS SN53ES14VE spustit či zkontrolovat její stav odkudkoliv. V aplikaci naleznete mimo jiné také praktické rady či informace o stavu tablet a mnoho dalšího.

Výkonný a spolehlivý motor myčky SIEMENS SN53ES14VE

Extra tichý provoz myčky SIEMENS SN53ES14VE vám zaručí kvalitní a efektivní motor iQdrive, který i při nižší spotřebě energie slibuje stejný výkon. Výsledkem bude perfektně umyté nádobí a příjemně tichý provoz. Myčka vás tak nebude rušit při vašich oblíbených aktivitách. Velkou výhodou iQdrive motoru je minimální opotřebování, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost. 


Věděli jste, že vestavné myčky SIEMENS mají mnoho osvětlujících prvků, které označují její provoz?

Myčky německé společnosti SIEMENS, které nemají vnější displej, promítají na podlahu informaci, zda už mycí proces skončil. Promítání je v podobě zbývajícího času TimeLight, nebo modrého bodu InfoLight. Vždy tak budete mít naprostý přehled o aktuálním stavu myčky. Myčka SIEMENS SN53ES14VE se pyšní novinkou v podobně bočního ukazatele provozu SideLight. Modrý pruh osvětluje levou štěrbinu mezi myčkou nádobí a sousedícím nábytkem. Snadno tak poznáte, zda je myčka v provozu, a kdy právě domyla. Uvnitř myčky SIEMENS SN53ES14VE se nachází efektivní EmotionLight světlo. 


Dávkovací asistent zajistí rovnoměrné rozdělení mycí tablety

Myčka SIEMENS SN53ES14VE je vybavená praktickým dávkovacím asistentem, díky kterému vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Proud vody efektivně a rychle rozpustí tabletu tak, aby se mycí prostředek rozdělil rovnoměrně po celém vnitřním prostoru myčky.

VarioSpeed Plus on Demand zkrátí dobu mycího programu

VarioSpeed Plus on Demand je užitečná funkce, díky které bude vaše nádobí až třikrát rychleji a důkladně umyté a zároveň usušené. Toto skvělé urychlení můžete zapnout kdykoliv, dokonce i v průběhu spuštěného mytí. K aktivaci můžete využít aplikaci Home Connect, která vám umožní ovládat myčku SIEMENS SN53ES14VE odkudkoliv a kdykoliv. Poté, co se vrátíte domů, najdete v myčce krásně čisté a suché nádobí. 

Doživotní záruka AquaStop na škody způsobené vodou

Vestavná úzká myčka SIEMENS SN53ES14VE vám zaručí naprostou bezpečnost a doživotní záruku na škody způsobené vodou. Myčka disponuje bezpečnostním systémem AquaStop, který zabrání všem škodám, jež mohou být způsobené vodou na přívodní hadici, nebo kvůli netěsnostem ve spotřebiči. Na myčku SIEMENS SN53ES14VE se vztahuje také 10letá záruka proti prorezavění vnitřního pláště.

Automatické otevírání dveří myčky SIEMENS SN53ES14VE

Myčka SIEMENS SN53ES14VE vás zajisté potěší automatickým otevíráním dveří, díky kterému bude vaše nádobí schnout i bez další spotřeby energie. Dveře myčky se samy otevřou a nádobí tak bude mít možnost se dosušit. 

Oblíbený program stisknutím jediného tlačítka

Ovládání myčky SIEMENS SN53ES14VE nebylo nikdy jednodušší. Pohodlně si můžete nastavit nejpoužívanější kombinaci mycího cyklu a přídavné funkce. Poté stačí jedním stisknutím spustit váš oblíbený program. Samozřejmostí je také spuštění oblíbené volby pomocí aplikace Home Connect.


4,7
Hodnotili 3 zákazníci
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
0,00 %
reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída C
Kapacita sad nádobí (program ECO) 13 ×
Doba trvání (program ECO) 295 min (4,92 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 57,3 cm

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Automatické otevírání dveří, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Typ

Typ S panelem

Barva

Barva Nerez
Kód:  SIEMY72
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SN53ES14VE
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB04