Obnovit stránku

SIEMENS SN558S06TE

Je nám líto, ale prodej již skončil
Příslušenství ke zboží

SIEMENS SN558S06TE

Vestavná myčka nádobí v moderním líbivém provedení Siemens SN558S06TE promění jednu z nejnudnějších domácích prací v oblíbenou činnost, na kterou se budete těšit. Je prošpikována praktickými funkcemi, pojme až 14 sad špinavého nádobí a potěší i velice tichý provoz - zejména díky těmto vlastnostem si myčku zcela jistě rychle oblíbíte. I přes mnoho vymožeností se pyšní zařazením do energetické třídy A+++, je tak velmi úsporná, šetrná k životnímu prostředí a vaší peněžence. Výjimečná je i spotřeba vody, která činí pouhých 9,5 litru na jeden cyklus.

Klíčové vlastnosti myčky Siemens SN678X36TE 

  • Špičková vestavná myčka v moderním designu
  • Energetická třída A+++
  • 8 automatických programů a 6 mycích teplot
  • Mycí koše varioFlex Pro a příborové zásuvky varioPro
  • Technologie Zeolith - optimální sušení s minimální spotřebou energie
  • Barevný TFT displej a dotykové ovládání
  • Odložený start 1–24 hodin
  • Možnost vzdáleného připojení a ovládání přes WiFi - Home Connect

Bohatá nabídka programů a funkcí myčky Siemens

Vybírat můžete až z 8 programů, zahrnující např. Intenzivní, Rychlý či ECO program při šesti mycích teplotách. K dispozici tak budete  mít dostatek prostoru k přizpůsobení výkonu myčky úrovni naplnění či typu nádobí. Optimálních výsledků dosáhnete stisknutím tlačítka autoProgram - aquaSenzor kontroluje míru zašpinění vody a řídí, kdy a kolik vody se má přidat.

Šetrná myčka k jakémukoliv nádobí

Skleněné nádobí bude umyto s nejvyšší péčí díky systému šetrného mytí skla, který spojuje technologii ochrany a speciální jemný program s výměníkem tepla. Uvnitř myčky najdete i intensiveZone, tedy prostor určený pro zvláště špinavé nádobí. Ve výbavě je i funkce hygienaPlus pro antibakteriální mytí. Veškeré nastavení provedete pomocí intuitivního ovládacího panelu v horní části dvířek s přehledným informační TFT barevným displejem.

Rychlost s myčkou Siemens

Šetřete svůj drahocenný čas a nenechte se zdržovat od oblíbených činností. Této úspory docílíte s jedinečnou funkcí varioSpeed Plus, jež dokáže zkrátit dobu mytí a sušení až o 66 %, samozřejmě při zachování špičkových výsledků. Možnost odloženého startu až o 24 hodin se postará o to, že nádobí bude umyto, kdykoliv si usmyslíte.

Siemens myslí i na bezpečnost

Bezpečnost je nejlépe reprezentována pokročilým systémem aquaStop se zárukou, který zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod způsobených vodou v přítokové hadici nebo netěsněním ve spotřebiči. Společnost Siemens navíc garantuje tuto záruku po celou dobu spotřebiče. Nechybí ani elektronická deaktivace tlačítek či servo-zámek.

Maximální flexibilita Siemens SN558S06TE 

Se systémem košů varioFlex Pro a příborové zásuvky varioPro dosáhnete maximální flexibility při ukládání nádobí. Horní koš je vybaven speciálním 3násobným mechanismem rackMatic, jenž vám po stisknutí postranních páček umožní výškově nastavovat koš. Lze tak jednoduše vytvořit místo pro rozměrné nádobí, zvláště pro velké hrnce či talíře.
Inovativní motor iQdrive se vyznačuje minimálním opotřebením, perfektními výsledky mytí a zejména minimálními energetickými požadavky. Také je velmi tichý a to při jakémkoliv programu.

Programy 

Intenzivní 70 °C
Auto 45–65 °C
Eco 50 °C
Tichý program 50 °C
Krátký 60 °C
Sklo 40 °C
Rychlý 45 °C
Předmytí

Parametry a specifikace

Energetický štítek

Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 42 dB
Odhadovaná roční spotřeba vody (AW C) 2 660 l

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 57,3 cm

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, AquaStop
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Typ

Typ S panelem

Barva

Barva Nerez

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,65 m
Délka odpadní hadice 1,9 m (1,9 m)
Kód:  SIEMY18
Prod. číslo:  SN558S06TE
P-DC1-WEB27