Obnovit stránku

SIEMENS SN55ZS49CE

+ doživotní záruka AquaStop
25 990 Kč
21 479 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

SIEMENS SN55ZS49CE

Hledáte vestavnou myčku, která splní všechna vaše očekávání? Pak je myčka SIEMENS SN55ZS49CE pro vás jako stvořená. Spotřebič pojme až 14 sad nádobí (program ECO) a spadá do úsporné energetické třídy C, takže šetří nejen energii, ale také vaše finance. Díky praktické funkci VarioSpeed Plus on Demand zvládne myčka až třikrát rychleji umýt a usušit vaše nádobí. Pro snadnější ovládání můžete využít bezplatnou aplikaci Home Connect, díky které lze myčku SIEMENS SN55ZS49CE zapnout odkudkoliv a kdykoliv. Za zmínku stojí také výkonný a spolehlivý motor myčky, který vám zaručí tichý provoz a perfektní výsledky umytí vašeho nádobí. Nechybí také koše a zásuvky FlexComfort Pro pro maximální komfortní použití. TOP 5 vlastností vestavné myčky SIEMENS SN55ZS49CE

  • Myčka SIEMENS využívá VarioSpeed Plus on demand funkci, která zaručí až třikrát rychlejší umytí nádobí - lze aktivovat kdykoli přes Home Connect
  • Koše a zásuvky flexComfort Pro pro maximálně jednoduché používání, efektivní ochranu skla a rychlé nakládání a vykládání nádobí
  • GlassZone pro jemné a důkladné mytí vašich nejcennějších sklenic
  • Chytrá aplikace Home Connect (k dispozici pro iOS a Android) vám umožní ovládat myčku odkudkoliv a kdykoliv
  • Poutavé osvětlení interiéru myčky nádobí v modré barvě - emotionLight

Chytré propojení pomocí aplikace Home Connect

Ať už se nacházíte kdekoliv, chytrou vestavnou myčku SIEMENS SN55ZS49CE lze velmi pohodlně ovládat, kdykoliv budete potřebovat. Propojení domácích spotřebičů je v dnešní době naprostým základem. Společnost SIEMENS má k dispozici aplikaci Home Connect, kterou si bezplatně stáhnete na své chytré zařízení. Pomocí aplikace můžete myčku SIEMENS SN55ZS49CE spustit či zkontrolovat její stav odkudkoliv. V aplikaci naleznete mimo jiné také praktické rady či informace o stavu tablet a mnoho dalšího.

Unikátní technologie Zeolith pro rychlé a efektivní sušení

Vestavná úzká myčka SIEMENS SN55ZS49CE je vybavena unikátní technologií Zeolith®, která usuší vaše nádobí rychle a zároveň energeticky efektivně, takže šetří nejen váš čas, ale také energii. Součástí technologie je přírodní materiál absorbující vlhkost - zeolit. Tu následně dokáže přeměnit na tepelnou energii. Toto teplo usuší vaše nádobí a zaručí vám dokonalé výsledky a krásně zářivé a suché sklo. Stejně tak účinně se postará i o plasty. 

Koše FlexComfort a FlexComfort pro maximální komfort

Myčka SIEMENS SN55ZS49CE je vybavená novými koši FlexComfort a FlexComfort Pro, které splní všechna vaše očekávání. Nyní už nebudete limitováni. Díky stabilitě a preciznímu zpracování ochrání koše veškeré vaše skleněné nádobí. Nové bezpečností prvky šetrně a účinně ochrání i ty nejcennější a nejchoulostivější sklenice. Díky novým kolečkům s nízkým třením se vám bude nádobí velmi pohodlně nakládat a vykládat. 

Výkonný a spolehlivý motor myčky SIEMENS SN55ZS49CE

Extra tichý provoz myčky SIEMENS SN55ZS49CE vám zaručí kvalitní a efektivní motor iQdrive, který i při nižší spotřebě energie slibuje stejný výkon. Výsledkem bude perfektně umyté nádobí a příjemně tichý provoz. Myčka vás tak nebude rušit při vašich oblíbených aktivitách. Velkou výhodou iQdrive motoru je minimální opotřebování, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost. 


Věděli jste, že vestavné myčky SIEMENS mají mnoho osvětlujících prvků, které označují její provoz?

Myčky německé společnosti SIEMENS, které nemají vnější displej, promítají na podlahu informaci, zda už mycí proces skončil. Promítání je v podobě zbývajícího času TimeLight, nebo modrého bodu InfoLight. Vždy tak budete mít naprostý přehled o aktuálním stavu myčky. Myčka SIEMENS SN55ZS49CE se pyšní novinkou v podobně bočního ukazatele provozu SideLight. Modrý pruh osvětluje levou štěrbinu mezi myčkou nádobí a sousedícím nábytkem. Snadno tak poznáte, zda je myčka v provozu, a kdy právě domyla. Uvnitř myčky SIEMENS SN55ZS49CE se nachází efektivní EmotionLight světlo. 


Umyjte bez obav i ty nejcennější sklenice

Máte doma sklenice, které vytáhnete jen při zvláštní příležitosti, protože se bojíte, že by se s nimi během mytí něco stalo? Máme pro vás skvělou zprávu. Myčka SIEMENS SN55ZS49CE je totiž vybavena novou zónou horního koše GlassZone, do které můžete bez obav vložit i ty nejchoulostivější a nejvzácnější sklenice. Šest integrovaných trysek zajišťuje nepřetržitý, ale šetrný proud vody, díky kterému je účinně postaráno o vaše nádobí bez poškození citlivých materiálů. Integrované kontaktní povrchy z protiskluzového silikonu navíc chrání nádobí před mechanickým namáháním a zajišťují bezpečné uložení skleněného nádobí.

Dávkovací asistent zajistí rovnoměrné rozdělení mycí tablety

Myčka SIEMENS SN55ZS49CE je vybavená praktickým dávkovacím asistentem, díky kterému vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Proud vody efektivně a rychle rozpustí tabletu tak, aby se mycí prostředek rozdělil rovnoměrně po celém vnitřním prostoru myčky.

VarioSpeed Plus on Demand zkrátí dobu mycího programu

VarioSpeed Plus on Demand je užitečná funkce, díky které bude vaše nádobí až třikrát rychleji a důkladně umyté a zároveň usušené. Toto skvělé urychlení můžete zapnout kdykoliv, dokonce i v průběhu spuštěného mytí. K aktivaci můžete využít aplikaci Home Connect, která vám umožní ovládat myčku SIEMENS SN55ZS49CE odkudkoliv a kdykoliv. Poté, co se vrátíte domů, najdete v myčce krásně čisté a suché nádobí. 

Doživotní záruka AquaStop na škody způsobené vodou

Vestavná úzká myčka SIEMENS SN55ZS49CE vám zaručí naprostou bezpečnost a doživotní záruku na škody způsobené vodou. Myčka disponuje bezpečnostním systémem AquaStop, který zabrání všem škodám, jež mohou být způsobené vodou na přívodní hadici, nebo kvůli netěsnostem ve spotřebiči. Na myčku SIEMENS SN55ZS49CE se vztahuje také 10letá záruka proti prorezavění vnitřního pláště.

Oblíbený program stisknutím jediného tlačítka

Ovládání myčky SIEMENS SN55ZS49CE nebylo nikdy jednodušší. Pohodlně si můžete nastavit nejpoužívanější kombinaci mycího cyklu a přídavné funkce. Poté stačí jedním stisknutím spustit váš oblíbený program. Samozřejmostí je také spuštění oblíbené volby pomocí aplikace Home Connect.


5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída C
Kapacita sad nádobí (program ECO) 14 ×
Doba trvání (program ECO) 235 min (3,92 h)
Spotřeba vody na cyklus (program ECO) 9,5 l
Emise hluku šířeného vzduchem B

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 57,3 cm

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Typ

Typ S panelem

Barva

Barva Nerez
Kód:  SIEMY74
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SN55ZS49CE
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB04