Obnovit stránku

SIEMENS SN578S36TE

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

SIEMENS SN578S36TE

Vestavná myčka nádobí v moderním líbivém provedení Siemens SN578S36TE promění jednu z nejnudnějších domácích prací v oblíbenou činnost, na kterou se budete těšit. Je prošpikována praktickými funkcemi, pojme až 13 sad špinavého nádobí a potěší i velice tichý provoz - zejména díky těmto vlastnostem si myčku zcela jistě rychle oblíbíte. I přes mnoho vymožeností se pyšní zařazením do energetické třídy A+++, je tak velmi úsporná, šetrná k životnímu prostředí a vaší peněžence. Výjimečná je i spotřeba vody, která činí pouhých 7,5 litrů na jeden cyklus.

Klíčové vlastnosti myčky Siemens SN578S36TE 

  • Špičková vestavná myčka v nerezovém provedení
  • Energetická třída A+++
  • 8 automatických programů a 6 mycích teplot
  • Mycí koše varioFlex Pro a příborové zásuvky varioPro
  • Technologie Zeolith - optimální sušení s minimální spotřebou energie
  • EmotionLight pro osvětlení vnitřního prostoru myčky
  • Barevný TFT displej a dotykové ovládání
  • Odložený start 1–24 hodin
  • Možnost vzdáleného připojení a ovládání - Home Connect
  • Vysoká úspora vody - pouze 7,5 litrů na mycí cyklus

Bohatá nabídka programů a funkcí myčky Siemens

Vybírat můžete až z 8 programů, zahrnující např. Intenzivní, Rychlý či ECO program při šesti mycích teplotách. K dispozici tak budete  mít dostatek prostoru k přizpůsobení výkonu myčky úrovni naplnění či typu nádobí. Optimálních výsledků dosáhnete stisknutím tlačítka autoProgram - aquaSenzor kontroluje míru zašpinění vody a řídí, kdy a kolik vody se má přidat.

Šetrná myčka k jakémukoliv nádobí

Skleněné nádobí bude umyto s nejvyšší péčí díky systému šetrného mytí skla, který spojuje technologii ochrany a speciální jemný program s výměníkem tepla. Uvnitř myčky najdete i intensiveZone, tedy prostor určený pro zvláště špinavé nádobí. Ve výbavě je i funkce hygienaPlus pro antibakteriální mytí. Veškeré nastavení provedete pomocí intuitivního ovládacího panelu v horní části dvířek s přehledným informační TFT barevným displejem.

Světelná show s myčkou Siemens

Velká přednost se skrývá v inovativní technologii Zeolith, přinášející efektivnější a rychlejší proces sušení než známé kondenzační sušení. Mytí zpříjemní důmyslný systém osvětlení emotionLight - dvě LED světla na horní hraně dveří ponoří interiér myčky a nádobí do chladného modrého nebo bílého světla. Světlo se automaticky rozsvítí, když se myčka otevře a zase zhasne, když se myčka zavře.
Šetřete svůj drahocenný čas a nenechte se zdržovat od oblíbených činností. Této úspory docílíte s jedinečnou funkcí varioSpeed Plus, jež dokáže zkrátit dobu mytí a sušení až o 66 %, samozřejmě při zachování špičkových výsledků. Možnost odloženého startu až o 24 hodin se postará o to, že nádobí bude umyto, kdykoliv si usmyslíte.

Siemens myslí i na bezpečnost

Bezpečnost je nejlépe reprezentována pokročilým systémem aquaStop se zárukou, který zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod způsobených vodou v přítokové hadici nebo netěsněním ve spotřebiči. Společnost Siemens navíc garantuje tuto záruku po celou dobu spotřebiče. Nechybí ani mechanický zámek dveří bránící otevření dvířek během mycího cyklu.

Maximální flexibilita Siemens SN578S36TE

Se systémem košů varioFlex Pro a příborové zásuvky varioPro dosáhnete maximální flexibility při ukládání nádobí. Horní koš je vybaven speciálním 3násobným mechanismem rackMatic, jenž vám po stisknutí postranních páček umožní výškově nastavovat koš. Lze tak jednoduše vytvořit místo pro rozměrné nádobí, zvláště pro velké hrnce či talíře.
Inovativní motor iQdrive se vyznačuje minimálním opotřebením, perfektními výsledky mytí a zejména minimálními energetickými požadavky. Také je velmi tichý a to při jakémkoliv programu.

Programy 

Intenzivní 70 °C
Auto 45–65 °C
Eco 50 °C
Tichý program 50 °C
Krátký 60 °C
Sklo 40 °C
Rychlý 45 °C
Předmytí

5,0
Hodnotili 2 zákazníci
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Energetický štítek

Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 42 dB
Odhadovaná roční spotřeba vody (AW C) 2 100 l

Rozměry

Výška 81,5 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 57,3 cm

Funkce

Funkce Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Typ

Typ S panelem

Barva

Barva Nerez
Kód:  SIEMY14
Prod. číslo:  SN578S36TE
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB17