Obnovit stránku

SIEMENS SR25ZW11ME

+ doživotní záruka AquaStop
Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

SIEMENS SR25ZW11ME

Hledáte úzkou myčku, která splní všechna vaše očekávání? Pak je myčka SIEMENS SR25ZW11ME pro vás jako stvořená. Spotřebič pojme až 10 sad nádobí a spadá do úsporné energetické třídy A+++, takže šetří nejen energii, ale také vaše finance. Díky praktické funkci VarioSpeed Plus on Demand zvládne myčka až třikrát rychleji umýt a usušit vaše nádobí. Pro snadnější ovládání můžete využít bezplatnou aplikaci Home Connect, díky které lze myčku SIEMENS SR25ZW11ME zapnout odkudkoliv a kdykoliv. LED indikátor TimeLight promítá na podlahu zbývající čas nebo fázi mycího cyklu. Vše tak máte vždy pod naprostou kontrolou. Za zmínku stojí také výkonný a spolehlivý motor myčky, který vám zaručí tichý provoz a perfektní výsledky umytí vašeho nádobí. TOP 5 vlastností úzké myčky SIEMENS SR25ZW11ME

  • Myčka SIEMENS s VarioSpeed Plus on demand funkcí, která zaručí až třikrát rychlejší umytí nádobí, aktivované kdykoli a kdekoli díky aplikaci Home Connect
  • Nastavitelný horní koš RackMatic ve třech úrovních
  • Užitečný TmeLight promítá na podlahu zbývající čas nebo fázi mycího cyklu
  • Chytrá aplikace Home Connect (k dispozici pro iOS a Android) vám umožní ovládat myčku odkudkoliv a kdykoliv
  • Zkombinujte program a přídavnou funkci pro rychlé a pohodlné ovládání vašeho oblíbeného programu

Chytré propojení pomocí aplikace Home Connect

Ať už se nacházíte kdekoliv, chytrou úzkou myčku SIEMENS SR25ZW11ME lze velmi pohodlně ovládat, kdykoliv budete potřebovat. Propojení domácích spotřebičů je v dnešní době naprostým základem. Společnost SIEMENS má k dispozici aplikaci Home Connect, kterou si bezplatně stáhnete na své chytré zařízení. Pomocí aplikace můžete myčku SIEMENS SR25ZW11ME spustit či zkontrolovat její stav odkudkoliv. V aplikaci naleznete mimo jiné také praktické rady či informace o stavu tablet a mnoho dalšího.

Unikátní technologie Zeolith pro rychlé a efektivní sušení

Vestavná úzká myčka SIEMENS SR25ZW11ME je vybavena unikátní technologií Zeolith®, která usuší vaše nádobí rychle a zároveň energeticky efektivně, takže šetří nejen váš čas, ale také energii. Součástí technologie je přírodní materiál absorbující vlhkost - zeolit. Tu následně dokáže přeměnit na tepelnou energii. Toto teplo usuší vaše nádobí a zaručí vám dokonalé výsledky a krásně zářivé a suché sklo. Stejně tak účinně se postará i o plasty. 

Výkonný a spolehlivý motor myčky SIEMENS SR25ZW11ME

Extra tichý provoz myčky SIEMENS SR25ZW11ME vám zaručí kvalitní a efektivní motor iQdrive, který i při nižší spotřebě energie slibuje stejný výkon. Výsledkem bude perfektně umyté nádobí a příjemně tichý provoz. Myčka vás tak nebude rušit při vašich oblíbených aktivitách. Velkou výhodou iQdrive motoru je minimální opotřebování, díky čemuž vám zaručí dlouhou životnost. 


Věděli jste, že vestavné myčky SIEMENS mají možnost snížení hluku na 30 minut na naprosté minimum?

Myčku SR55ZS11ME německé společnosti SIEMENS můžete pohodlně ovládat pomocí aplikace odkudkoliv a kdykoliv. Po návratu domů tak budete mít krásně umyté a suché nádobí. V případě, že si potřebujete na chvíli odpočinout, můžete využít praktickou funkci Silence On Demand, která okamžitě sníží hladu hluku na 30 minut na naprosté minimum. Vy si tak můžete užívat klidný čas na váš odpočinek.


Dávkovací asistent zajistí rovnoměrné rozdělení mycí tablety

Myčka SIEMENS SR25ZW11ME je vybavená praktickým dávkovacím asistentem, díky kterému vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Proud vody efektivně a rychle rozpustí tabletu tak, aby se mycí prostředek rozdělil rovnoměrně po celém vnitřním prostoru myčky.

VarioSpeed Plus on Demand zkrátí dobu mycího programu

VarioSpeed Plus on Demand je užitečná funkce, díky které bude vaše nádobí až třikrát rychleji a důkladně umyté a zároveň usušené. Toto skvělé urychlení můžete zapnout kdykoliv, dokonce i v průběhu spuštěného mytí. K aktivaci můžete využít aplikaci Home Connect, která vám umožní ovládat myčku SIEMENS SR25ZW11ME odkudkoliv a kdykoliv. Poté, co se vrátíte domů, najdete v myčce krásně čisté a suché nádobí. 

Doživotní záruka AquaStop na škody způsobené vodou

Vestavná úzká myčka SIEMENS SR25ZW11ME vám zaručí naprostou bezpečnost a doživotní záruku na škody způsobené vodou. Myčka disponuje bezpečnostním systémem AquaStop, který zabrání všem škodám, jež mohou být způsobené vodou na přívodní hadici, nebo kvůli netěsnostem ve spotřebiči. Na myčku SIEMENS SR25ZW11ME se vztahuje také 10letá záruka proti prorezavění vnitřního pláště.

Oblíbený program stisknutím jediného tlačítka

Ovládání myčky SIEMENS SR25ZW11ME nebylo nikdy jednodušší. Pohodlně si můžete nastavit nejpoužívanější kombinaci mycího cyklu a přídavné funkce. Poté stačí jedním stisknutím spustit váš oblíbený program. Samozřejmostí je také spuštění oblíbené volby pomocí aplikace Home Connect.


Parametry a specifikace

Energetický štítek

Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 43 dB
Odhadovaná roční spotřeba vody (AW C) 2 660 l

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 45 cm
Hloubka 60 cm

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, Senzor naplnění, Dětská pojistka, Výměník tepla
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Typ

Typ S panelem

Barva

Barva Bílá

Vlastnosti

Možnost sundání vrchního krytu Ano, je to možné
Kód:  SIEMY94
Prod. číslo:  SR25ZW11ME
P-DC1-WEB03