Obnovit stránku

Siemens TE653M11RW

Cena s CashBack 20 043 Kč
20 793 Kč
17 184 Kč bez DPH

Siemens TE653M11RW

Je káva nepostradatelným pomocníkem pro vaše lepší rána? Obohaťte svou domácnost o plně automatický kávovar SIEMENS TE653M11RW z řady EQ.6 plus s300 ve stříbrném designu. Jedním dotykem můžete mít hezčí začátek dne i kávou provoněný byt. Funkce oneTouch umožňuje nejsnazší možný způsob přípravy oblíbeného šálku kávy. Rychle a pohodlně si připravíte nadýchané Latte Macchiato anebo silnější FlatWhite. Pro snadnou údržbu je spařovací jednotka kávovaru plně vyjímatelná. Funkce autoMilk Clean se zas postará o plně automatické čištění párou mléčného systému po každé přípravě mléčného nápoje. Začněte svůj den s automatickým kávovarem SIEMENS TE653M11RW.Klíčové vlastnosti automatického kávovaru SIEMENS TE653M11RW

  • Jedním dotykem připraví espresso, cappuccino, latte macchiato a další nápoje
  • Spařovací jednotku můžete snadno vyjmout a opláchnout pod tekoucí vodou
  • Funkce autoMilkClean - optimální hygiena je zajištěna plně automatickým čištěním párou 
  • Dokonalá chuť kávy díky technologii iAroma
  • Intuitivní barevný displej coffeeSelect
  • Uložte si oblíbené nápoje a jejich nastavení pomocí funkce "Oblíbené"

Barevný displej a funkce oneTouch

Přehledný, uživatelsky přívětivý a barevný displej coffeeSelect zajišťuje jednoduché ovládání v českém jazyce. S funkcí oneTouch si vyberete svou oblíbenou kávu jedním dotykem

Systém iAroma

Společnost SIEMENS vyvinula jedinečný systém iAroma, který má za následek dokonalou chuť kávy. Výsledku je dosaženo kombinací kvalitního keramického mlýnku, inteligentním ohřívačem vody a high-tech spařovací jednotkou. Díky této souhře je chuť každého kávového šálku z kávovaru SIEMENS TE653M11RW  perfektní.

aromaDouble Shot pro pořádné probuzení

Probděli jste noc nebo jen zkrátka potřebujete ráno, jak se říká, "nakopnout"? Technologie aromaDouble Shot připraví extra silnou kávu s příjemným aroma. Navíc zajistí, aby káva neměla hořkou pachuť. To vše za menšího množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že se do vašeho šálku dostane to nejlepší z kávových zrn.

Keramický mlýnek ceramDrive

Vysoce odolný keramický mlýnek ceramDrive důkladně umele kávová zrna tak, aby se během fáze spařování plně rozvinula chuť kávy. Keramický materiál oproti oceli nepodléhá opotřebení.

Vodní filtr Brita

Součástí plně automatického kávovaru SIEMENS TE653M11RW je filtr BRITA, který snižuje obsah vápníku ve vodě a filtruje látky, které mají přímý vliv na výslednou chuť kávy. Filtr prodlužuje životnost kávovaru a zajišťuje co nejlepší možnou chuť kávy.

Snadná údržba

Údržba plně automatického kávovaru SIEMENS TE653M11RW je velice snadná. Spařovací jednotka je plně vyjímatelná a můžete ji tak snadno opláchnout pod tekoucí vodou. Správné hygieně a čištění kávovaru pomáhá také funkce autoMilk Clean, která po každé přípravě mléčného nápoje automaticky spustí čištění párou.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 1 500 W
Tlak 15 bar
Objem nádržky na vodu 1,7 l
Vstupní napětí 220V-240V
Materiál Plast

Funkce

Funkce Automatické vypnutí, Cappuccino a latte, Displej, Funkce horké vody, Mléčný systém, Mlýnek na kávu, Nastavení množství vody, Odkapávací systém, Odvápňovací systém, Příprava dvou šálků najednou, Samočisticí systém
Základní funkce Mlýnek na kávu, Mléčný systém, Cappuccino a latte

Rozměry a hmotnost

Hloubka 46,8 cm
Šířka 28,1 cm
Výška 38,5 cm
Hmotnost 9,92 kg
Maximální výška prostoru pro šálek 14 cm

Barva

Barva Černá, Stříbrná

Vlastnosti mlýnku

Mechanismus mletí Mlecí kameny
Velikost zásobníku 300 g

Typ kávovaru

Typ Automatický
Kód:  SIEAK207
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  TE653M11RW
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB07