Obnovit stránku

SIEMENS WT47U690CS

A+++
-9%
Akční cena
Skladem > 5 ks
21 990 Kč
19 990 Kč
16 521 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

Nestíhá vám prádlo schnout na šňůře? Sušička Siemens WT47U690CS rychle a úsporně zvládne všechnu práci za vás. Do velkého bubnu s objemem 112 litrů pohodlně naskládáte až 8 kg prádla. Samotné sušení pak probíhá za příjemné provozní hlasitosti 65 dB. Sušička navíc spadá do energetické třídy A+++, což znamená, že spotřebuje jen minimum elektřiny.


SIEMENS WT45W460BY - softDry

Systém šetrného sušení softDry

Velký nerezový buben se speciální strukturou povrchu, která umožňuje přístup mírného teplého vzduchu ze všech stran a asymetricky zakřivené unašeče s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo.

SIEMENS WT45W460BY - SelfCleaning

Samočistící kondenzátor

Bez pravidelného čištění kondenzátoru dochází ke snížení účinnosti sušení, zatímco spotřeba energie narůstá. Bezúdržbový kondenzátor s funkcí SelfCleaning dělá za vás tuto práci automaticky sám, ušetří vás tak únavného čištění. Díky této inovaci se kondenzátor automaticky vyčistí až čtyřikrát v průběhu sušicího procesu, což má pozitivní dopad nejen na vaše prádlo, ale i životní prostředí a váš čas.

SIEMENS WT45W460BY - AutoDry

Systém AutoDry

Senzory trvale měří teplotu a zbytkovou vlhkost, takže prádlo se usuší přesně tak, jak si přejete - například na stupeň usušení vhodný k uložení prádla do skříně, nebo k žehlení.


SIEMENS WT45W460BY - Outdoor

Program Outdoor

Speciální sušící program pro funkční textilie jako je sportovní a outdoorové oblečení.

SIEMENS WT45W460BY - Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo

Na rozdíl od klasického kondenzačního sušení pracuje tato technologie bez drahého konvenčního ohřevu. Vzduch je ohřátý ekonomicky pomocí tepelného čerpadla a efektivně využije přítomného tepla.

SIEMENS WT45W460BY - Načechrávání

Načechrávání

Prádlo se po usušení v bubnu ještě načechrává (1–2 hodiny, lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout).


SIEMENS WT45W460BY - AntiVibration Design

AntiVibration Design™

Kruhovitá struktura bočních panelů zajišťuje větší stabilitu a snižuje vibrace způsobené otáčením bubnu, kromě toho dodatečná izolace také snižuje hluk.

SIEMENS WT45W460BY - Německá technologie

Německá technologie

Ať už preferujete rychlost nebo úsporu energie, kvalitní německá technologie vám vždy umožní si přizpůsobit praní vlastním představám.


5,0
hodnotilo 2 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Spotřeba energie 1,44 kWh
Hlučnost 64 dB
Doba na cyklu 148 min
Účinnost B
Hloubka 49 cm a více
Šířka 59,7 cm
Výška 84,2 cm
Hmotnost 55 kg
Funkce Tepelné čerpadlo , Odložený start , Samočisticí kondenzátor, Vnitřní osvětlení , Napojení na odpad , Displej , Rychlý program
D test dTest
Kód:  SIESU004
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  WT47U690CS
Odkazy: Informační list Stránky výrobce